Mehmet Filiz Haberleri

Mehmet Filiz haber, Mehmet Filiz son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Mehmet Filiz - 20.4.2020
Diyarbakır'da dükkan sahibinden örnek davranış
Bismil ilçesinde 5 dükkanı bulunan Mehmet Filiz kiracılarından bu ay yarı oranında kira bedeli ödemelerini istedi.
Mehmet Filiz - 15.4.2020
İkizlerine kavuşan çoban annenin çocuklarına devlet desteği
Görevlilerin yönlendirmesiyle baba Mehmet Filiz, ailenin nüfus kaydını Şanlıurfa'dan Kırşehir'e aldırdı.
Mehmet Filiz - 12.4.2020
Çoban anne, devletin yardımlarıyla ikizlerine kavuştu
Bakanlığın koordinasyonunda Kırşehir Valiliğinin çalışmasıyla aile ve Şanlıurfa'daki hastane yetkilileriyle irtibata geçildi. Koronavirüs önlemleri kapsamında gerekli seyahat ve izin belgeleri çıkarıldıktan sonra Valiliğin sağladığı maddi destekle çocukların babası Mehmet Filiz ile köy muhtarı cuma günü Şanlıurfa'ya gitti.
Mehmet Filiz - 23.12.2019
Kartepe'de memurlar yeni yıla mutlu giriyor
SÖZLEŞMELİ MEMURLAR FAYDALANDI Kartepe Belediye Başkanı Kocaman'ın makamında gerçekleşen imza törenine Bem Bir-Sen Kocaeli Şube Başkanı Sadican Aygen ve yöneticiler Fevzi Karataş, Faruk Zihni, Aziz Kılıç, Kartepe Belediyesi Temsilcisi Nurdoğan Tuncel ile Kartepe Belediyesi Başkan Yardımcısı Mehmet Filiz hazır bulundu.
Mehmet Filiz - 19.11.2019
Binali Yıldırım, Çankırı'da cenaze namazına katıldı
AK Parti İzmir Milletvekili Binali Yıldırım'ın dünürü Mehmet Karaman'ın amcası avukat İsmail Hakkı Karaman, yaşlılığa bağlı olarak tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti. Karaman için Çankırı Ahmet Yesevi Camisi'nde ikindi namazı sonrası cenaze töreni düzenlendi. Törene, Milletvekili Binali Yıldırım, AK Parti Çankırı Milletvekili Salim Çivitcioğlu, Vali Vekili Abdullah Aslaner, Belediye Başkan Vekili Mehmet Filiz, Çankırı Baro Başkanı Erkan Köroğlu, daire amirleri, avukatlar ve Karaman ailesinin yakınları ile vatandaşlar katıldı.
Mehmet Filiz - 19.11.2019
DHA YURT BÜLTENİ - 19
AK Parti İzmir Milletvekili Binali Yıldırım'ın dünürü Mehmet Karaman'ın amcası avukat İsmail Hakkı Karaman, yaşlılığa bağlı olarak tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti. Karaman için Çankırı Ahmet Yesevi Camisi'nde ikindi namazı sonrası cenaze töreni düzenlendi. Törene, Milletvekili Binali Yıldırım, AK Parti Çankırı Milletvekili Salim Çivitcioğlu, Vali Vekili Abdullah Aslaner, Belediye Başkan Vekili Mehmet Filiz, Çankırı Baro Başkanı Erkan Köroğlu, daire amirleri, avukatlar ve Karaman ailesinin yakınları ile vatandaşlar katıldı.
Mehmet Filiz - 19.11.2019
Eski TBMM Başkanı Binali Yıldırım Çankırı'da cenazeye katıldı
Cenazeye, Karaman'ın yakınları, Binali Yıldırım ile Vali Vekili Abdullah Aslaner, AK Parti Çankırı Milletvekili Salim Çivitcioğlu, Belediye Başkan Vekili Mehmet Filiz, Çankırı Baro Başkanı Erkan Köroğlu, kurum müdürleri, avukatlar ve vatandaşlar katıldı.
Mehmet Filiz - 22.7.2019
Dursunbey'de 21. Suçıktı Şiir Akşamları gerçekleşti
Geceye katılan 15 şair, şiirlerini seslendirirken bu etkinliğini bugünlere gelmesinde katkısı olan önceki dönem belediye başkanları Mehmet Filiz ve Ruhi Yılmaz'a plaketleri takdim edildi.
Mehmet Filiz - 14.6.2019
Koto'nun nitelikli okulu ilk mezunlarını verdi
KATILIM YOĞUNDU Özel KOTO AOSB Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü Coşkun Cebeci'nin, okul öğretmenleri ile birlikte ev sahipliği yaptığı törene; Kartepe Kaymakamı Tuncay Dursun, Kocaeli Ticaret Odası Başkanı Necmi Bulut, İlçe Milli Eğitim Müdürü Ferhat Dilek, Kartepe Belediye Başkan Vekili Mehmet Filiz, KOTO Yönetim Kurulu Başkan Yardımcıları Hüseyin Gezer, Volkan Yılmaz, Meclis Başkan Yardımcısı Alp Kayalar, KOTO Yönetim Kurulu Üyeleri; Yusuf Ziya Uludüz, Murat Barış, Yusuf Erenkaya, Arslanbey Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Üyesi Fehmi Yıldız adına Bülent Yücelen, Bahattin Ertuğ adına Gülten Canıgeniş, KOTO Meclis Üyesi Muhammet Ertürk, Mert Kavşut, komite üyeleri ve iş dünyası temsilcileri katıldı.
Mehmet Filiz - 22.2.2019
Eskişehir'deki Fetö'nün Emniyet Yapılanması Davasında Karar
Sanıklardan Ali Osman Baş, Mehmet Filiz, Murat Turan, Ömer Çolak ve Taner Koçak'a ise 6 yıl 10 ay 15'er gün hapis cezası verildi.
Mehmet Filiz - 10.10.2018
Eski Oda Başkanının Yargılandığı Fetö Davasında Karar
Tanıklar, 2013 yılında yapılan oda seçiminde başkan seçilen sanık Hiçyılmaz'ın, örgüt ile bağlantısına tanık olmadıklarını, aksine o dönemde odada başkan yardımcısı olan firari İlhan Miraboğlu ile aynı örgüt kapsamında başka bir dosyadan yargılandığı davadan ceza alan eski meclis başkanı Mehmet Filiz'i istifaya zorlayarak odadan uzaklaştırdığını iddia etti.
Mehmet Filiz - 19.7.2018
Fetö'den Yargılanan Kto Eski Başkanı Hiçyılmaz'a Savcı 'Üyelik' Suçundan Ceza İstedi
Hiçyılmaz, mahkemede şunları söyledi: "2009'da seçimleri kaybettikten sonra 4 yıl ağzıma KTO ismini almadım. 2013'te arkadaşım Rifat Hisarcıklıoğlu ile görüştüm, odaya faydam olacağını söyleyerek seçimlerde aday olmamı istedi. Arkadaşlarım Celal Hasnalçacı ve Nuh Mehmet Saçmacı ile görüştükten sonra AK Parti ve Büyükşehir Belediyesi ile irtibata geçtik. Tüm SİAD'ları gezdik, sadece GESİAD olumsuz yaklaştı, adaylarının Mehmet Filiz olduğunu söyledi.
Mehmet Filiz - 12.7.2018
Kartepe Belediyesi'nden Sürekli İşçi Açıklamasıa
Kartepe Belediyesi, 422 personelin özlük hakları ve Kartepe A.Ş. bünyesine geçişi ilgili yapılan çalışmalar kapsamında bir mesaj yayınladı. Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Filiz'in yaptığı açıklamada, "696 sayılı KHK ile kamu kurum ve kuruluşlarında personel çalıştırılmasına dayalı hizmet alım sözleşmeleri kapsamında çalışmakta olan işçilerin, sürekli işçi kadrolarına veya mahalli idari şirketlerinde işçi statüsüne geçirilmesine ilişkin işlemler kapsamında, Belediyemizde belirtilen statüde çalışan 422 işçi, belediyemiz şirketi Kartepe A.
Mehmet Filiz - 3.4.2018
Kayseri'de Fetö Sanığı 5 İş İnsanına Hapis Cezası
Kayseri 2'nci Ağır Ceza Mahkemesi'nde görülen davada, tutuklu sanıklar Hamdi Kınaş, Halit Gazezoğlu, Ahmet Türkmen, Mehmet Filiz ile Mehmet Fındık hazır bulundu.
Mehmet Filiz - 3.4.2018
Fetö Sanığı İş Adamlarına Hapis Cezası
Kayseri'de, Fetullahçı Terör Örgütü/Paralel Devlet Yapılanması (FETÖ/PDY) soruşturması kapsamında yargılanan ve aralarında eski Kayseri Ticaret Odası Meclis Başkanı Mehmet Filiz'in de bulunduğu 5 iş adamı 11 yıl 3 ay ile 15 yıl arasında değişen hapis cezasına çarptırıldı.
Mehmet Filiz - 3.4.2018
5 İşadamına Fetö'den Ceza Yağdı
Kayseri 2. Ağır Ceza Mahkemesi'nde görülen davada tutuklu sanıklar Hamdi Kınaş, Halit Gazezoğlu, Mehmet Filiz, Mehmet Fındık ve Ahmet Türkmen ile avukatları hazır bulundu.
Mehmet Filiz - 29.3.2018
Fetö Sanığı İş Adamları Davası
Kayseri'de, Fetullahçı Terör Örgütü/Paralel Devlet Yapılanması (FETÖ/PDY) soruşturması kapsamında haklarında dava açılan aralarında eski Kayseri Ticaret Odası Meclis Başkanı Mehmet Filiz'in de bulunduğu 5 iş adamının yargılanmasına devam edildi.
Mehmet Filiz - 29.3.2018
Fetö Sanığı Ünlü İşadamlarının Yargılandığı Dava Gece Yarısı Bitti
BAŞBAKANLIK AVUKATI DA HAZIR BULUNDU Kayseri 2. Ağır Ceza Mahkemesi'nde 28 Mart'ta görülen davada tutuklu sanıklar Hamdi Kınaş, Halit Gazezoğlu, Mehmet Filiz, Mehmet Fındık ve Ahmet Türkmen ile avukatları hazır bulundu.
Mehmet Filiz - 6.2.2018
Kayseri'deki Fetö/pdy Davası
Kayseri'de, Fetullahçı Terör Örgütü/Paralel Devlet Yapılanması'na (FETÖ/PDY) ilişkin soruşturmada, haklarında dava açılan eski Boydak Holding yöneticileri Hacı, Memduh ve Şükrü Boydak ile iş adamları Hamdi Kınaş ve Halit Gazezoğlu'nun da aralarında yer aldığı 14 sanığın yargılanmasına devam edildi. Kayseri 2. Ağır Ceza Mahkemesinde görülen duruşmada, tutuklu sanıklar Şükrü Boydak, Hamdi Kınaş, Mehmet Fındık, Ahmet Türkmen ve Mehmet Filiz, tutuksuz sanıklar Mustafa ve Erol Boydak, Halit Bayhan ile avukatları hazır bulundu.
Mehmet Filiz - 6.2.2018
Boydak Kardeşlerin Yargılandığı Davada Tahliye Çıkmadı
68 sanıklı davanın 26 Ekim 2017'de görüldüğü son celsesinde mahkeme heyeti Boydak'ların diğer 5 şirketine de hisse büyüklükleri nedeniyle kayyum atanmasına, olaylara göre bazı sanıkların dosyalarının tefrik edilerek bu dosyadan ayrılmasına karar vererek 14 sanıklı duruşmayı 6 Şubat 2018'e ertelemişti. Kayseri 2. Ağır Ceza Mahkemesi'nde görülen davada tutuklu sanıklar Hacı Boydak ve Memduh Boydak Sincan 1 Nolu Kapalı Cezaevi'nden, tutuklu sanık Halit Gazezoğlu Keskin T Tipi Kapalı Cezaevi'nden Sesli ve Görüntülü Bilişim Sistemi (SEGBİS) ile tutuklu sanıklar Şükrü Boydak, Mehmet Fındık, Mehmet Filiz, Ahmet Türkmen, Hamdi Kınaş ve tutuksuz sanıklar Mustafa Boydak, Bekir Boydak, Halit Bayhan ile avukatları duruşma salonunda hazır bulundu.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Mehmet Filiz Haberleri | Mehmet Filiz Kimdir - Haberler - Mehmet Filiz haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Mehmet Filiz kimdir, hayatı ve biyografisi. Diyarbakır'da dükkan sahibinden örnek davranış.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 10.10.2020 14:35:40. #1.14#
title