MEHMET FETHİ ÖZTÜRK HABERLERİ

MEHMET FETHİ ÖZTÜRK HABERLERİ

Mehmet Fethi Öztürk haber, Mehmet Fethi Öztürk son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Mehmet Fethi Öztürk

Mehmet Fethi Öztürk

Doğum Yeri Türkiye

Mehmet Fethi Öztürk Kimdir ?

Saadet Partisi 27. dönem Ankara 3. bölge 3. sıra milletvekili adayıdır.
Biyografinin devamı için tıklayın
Mehmet Fethi Öztürk 16.6.2018
Siyasi Partilerde Bayramlaşma
Saadet Partisi heyeti ise Genel Başkan Yardımcısı Fatih Aydın başkanlığında Fatih Beyazıt ve Mehmet Fethi Öztürk'ten oluştu.
Mehmet Fethi Öztürk 26.5.2018
Ankara'da Partililerin Bayrak Asma Kavgası: 5 Yaralı (2)
KILIÇDAROĞLU'NDAN YARALILARA ZİYARET Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Ankara'da Saadet Partisi (SP) ve Milliyetçi Hareket Partililer (MHP) arasında bayrak asma tartışması sırasında çıkan kavgada yaralanan Saadet Partisi Ankara 3'üncü Bölge 3'üncü sıra Milletvekili Adayı Mehmet Fethi Öztürk ve diğer yaralıları tedavi gördüğü hastanede ziyaret etti.
Mehmet Fethi Öztürk 26.5.2018
Ankara'da Partililerin Bayrak Asma Kavgası: 5 Yaralı (3)
KILIÇDAROĞLU'NDAN YARALILARA ZİYARET Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Ankara'da Saadet Partisi (SP) ve Milliyetçi Hareket Partililer (MHP) arasında bayrak asma tartışması sırasında çıkan kavgada yaralanan Saadet Partisi Ankara 3'üncü Bölge 3'üncü sıra Milletvekili Adayı Mehmet Fethi Öztürk ve diğer yaralıları tedavi gördüğü hastanede ziyaret etti.
Mehmet Fethi Öztürk 26.5.2018
Kılıçdaroğlu'ndan Hastane Ziyareti
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, dün gece MHP ve Saadet Partisi taraftarları arasında çıkan kavgada yaralanan Saadet Partisi Ankara milletvekili adayı Mehmet Fethi Öztürk'ü ziyaret etti.
Mehmet Fethi Öztürk 26.5.2018
Ankara Valiliğinden İki Partinin Taraftarları Arasında Yaşanan Kavga ile İlgili Açıklama
Valilikten yapılan açıklamada, 26 Mayıs günü saat 01.35 sıralarında, 1071 Malazgirt Bulvarı'nda silahlı kavga olduğunun ihbar edilmesi üzerine, polis ekipleri olay yerine intikal ettiği belirtilerek olay kontrol altına alındıktan sonra başlatılan soruşturma sonucunda tartışmanın, Milliyetçi Hareket Partisi mensupları tarafından asılan bayrakların 2 kişi tarafından asıldığı yerden indirilmesi ile başladığı ve Milliyetçi Hareket Partisi taraftarlarının olay yerine geri gelerek bayrakları indiren kişilere müdahale ettiğinin belirlendiği kaydedildi. Daha sonra Saadet Partisi taraftarlarının içinde bulunduğu 4 aracın olay yerine gelmesi ile tartışmanın büyüdüğü, bu sırada Saadet Partisi taraftarları içinde bulunan Mehmet Fethi Öztürk'ün kendisine ait tabanca ile havaya ateş açtığının tespit edildiği vurgulanarak şöyle denildi: "Polisin olaya müdahale ederek tarafları ayırmasından sonra, Mehmet Fethi Öztürk'ün de aralarında bulunduğu yaralı 5 kişinin hastaneye sevk edilmiştir.
Mehmet Fethi Öztürk 26.5.2018
Ankara'da Partililerin Bayrak Asma Kavgası: 3 Yaralı (2)
Yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi: "26.05.2018 günü saat 01.35 sıralarında, 1071 Malazgirt Bulvarı'nda silahlı kavga olduğunun ihbar edilmesi üzerine, polis ekipleri olay yerine ivedilikle intikal etmiştir. Olay kontrol altına alındıktan sonra başlatılan soruşturma sonucunda aşağıdaki hususlar tespit edilmiştir. Tartışmanın, Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) mensupları tarafından asılan bayrakların 2 kişi tarafından asıldığı yerden indirilmesi ile başladığı ve Milliyetçi Hareket Partisi taraftarlarının olay yerine geri gelerek bayrakları indiren kişlere müdahale ettiği, daha sonra Saadet Partisi taraftarlarının içinde bulunduğu 4 aracın olay yerine gelmesi ile tartışmanın büyüdüğü, bu sırada Saadet Partisi taraftarları içinde bulunan Mehmet Fethi Öztürk'ün kendisine ait tabanca ile havaya ateş açtığı, polisin olaya müdahale ederek tarafları ayırmasından sonra, Mehmet Fethi Öztürk'ün de aralarında bulunduğu yaralı 5 kişinin hastaneye sevk edildiği, olay hakkında görevli cumhuriyet savcısına bilgi verilerek savcının talimatı ile 5 kişi hakkında adli işlem başlatıldığı, olaya karışan 4 kişinin ifadeleri alındıktan sonra serbest bırakıldığı, olayda silah kullandığı tespit edilen Mehmet Fethi Öztürk isimli şahıs hakkında, Cumhuriyet Savcılığı tarafından gözaltına alınma talimatı verildiği ve hastanedeki tedavi işlemlerinin tamamlanmasından sonra mevcutlu olarak adliyeye sevk edilecektir.
Mehmet Fethi Öztürk 26.5.2018
Ankara'da Partililerin Bayrak Asma Kavgası: 5 Yaralı (2)
VALİLİK: 5 KİŞİ YARALANDI Ankara'da Saadet Partisi (SP) ile MHP'liler arasında çıktığı öne sürülen bayrak asma kavgasıyla ilgili Valilik açıklama yaptı. Yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi: "26.05.2018 günü saat 01.35 sıralarında, 1071 Malazgirt Bulvarı'nda silahlı kavga olduğunun ihbar edilmesi üzerine, polis ekipleri olay yerine ivedilikle intikal etmiştir. Olay kontrol altına alındıktan sonra başlatılan soruşturma sonucunda aşağıdaki hususlar tespit edilmiştir. Tartışmanın, Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) mensupları tarafından asılan bayrakların 2 kişi tarafından asıldığı yerden indirilmesi ile başladığı ve Milliyetçi Hareket Partisi taraftarlarının olay yerine geri gelerek bayrakları indiren kişlere müdahale ettiği, daha sonra Saadet Partisi taraftarlarının içinde bulunduğu 4 aracın olay yerine gelmesi ile tartışmanın büyüdüğü, bu sırada Saadet Partisi taraftarları içinde bulunan Mehmet Fethi Öztürk'ün kendisine ait tabanca ile havaya ateş açtığı, polisin olaya müdahale ederek tarafları ayırmasından sonra, Mehmet Fethi Öztürk'ün de aralarında bulunduğu yaralı 5 kişinin hastaneye sevk edildiği, olay hakkında görevli cumhuriyet savcısına bilgi verilerek savcının talimatı ile 5 kişi hakkında adli işlem başlatıldığı, olaya karışan 4 kişinin ifadeleri alındıktan sonra serbest bırakıldığı, olayda silah kullandığı tespit edilen Mehmet Fethi Öztürk isimli şahıs hakkında, Cumhuriyet Savcılığı tarafından gözaltına alınma talimatı verildiği ve hastanedeki tedavi işlemlerinin tamamlanmasından sonra mevcutlu olarak adliyeye sevk edilecektir.
Şu an buradasınız: Mehmet Fethi Öztürk Haberleri | Mehmet Fethi Öztürk Kimdir - Haberler - Mehmet Fethi Öztürk haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Mehmet Fethi Öztürk kimdir, hayatı ve biyografisi. Siyasi Partilerde Bayramlaşma.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 15.8.2020 12:54:18. #1.15#
title