MEHMET ERAT HABERLERİ

Mehmet Erat haber, Mehmet Erat son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Mehmet Erat

Mehmet Erat

Doğum Yeri Ağrı / Türkiye
Doğum Tarihi 1.1.1966 - ...

Mehmet Erat Kimdir ?

Mehmet Erat, 1966 yılı'nda Ağrı Merkez'de doğdu. İlk, orta ve lise öğrenimimi Ağrı’da tamamladı. İşletme dalında lisans mezunu olan Erat, evli ve 5 çocuk babasıdır. Farsça ve İngilizce bilmektedir.
Biyografinin devamı için tıklayın
Mehmet Erat - 07.12.2012
Ağrı Emniyet Müdürü Coşkun, Atso'yu Ziyaret Etti
Ağrı Emniyet Müdürü Bayram Coşkun, Ağrı Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Mehmet Erat'ı makamında ziyaret etti.
Mehmet Erat - 04.12.2012
Metek Projesi, Kariyer ve Tanıtım Toplantısı Ağrı'da Yapıldı
Bir restoranda yapılan yapılan toplantıya Ağrı Valisi Dr. Mehmet Tekinarslan, Ağrı Vali Yardımcısı Rasim Belge, Ağrı İl Milli Eğitim Müdürü Fatih Başak, Milli Eğitim Bakanlığı Mesleki ve Teknik Eğitim Genel Müdürlüğü Sosyal Ortaklar ve Projeler Grup Başkanı Şennur Çetin, Milli Eğitim Bakanlığı METEK Projesi Eş Koordinatörü Abdülkadir Yıldız, METEK Takım Lideri David Hardy, Mesleki Yeterlilik Kurumu Başkanı Bayram Akbaş, Ağrı İş Kur İl Müdürü Samet Yıldız, Ağrı Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Mehmet Erat ile meslek liselerinin yöneticileri ve öğretmenleriyle, iş dünyasından temsilciler katıldı.
Mehmet Erat - 16.11.2012
Ağrı Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı."İran Cumhurbaşkan Yardımcısı Ali Saidlu ve Beraberindeki 80...
Ağrı Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) Başkanı Mehmet Erat, İran Cumhurbaşkan Yardımcısı Ali Saidlu ve beraberindeki 80 kişilik heyetin kente geleceğini belirterek, "Biz ATSO olarak Ağrı'da önemli bir heyeti ağırlayacağız" dedi.
Mehmet Erat - 13.11.2012
Ağrı Özel Bilgi Koleji'nden Erat'a Teşekkür Plaketi
Ağrı Özel Bilgi Koleji Müdürü Engiz Eskin, Ağrı Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) Başkanı Mehmet Erat'a plaket verdi.
Mehmet Erat - 08.11.2012
Ağrı Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Erat."Ağrı'da Ticaret ve Sanayinin Geliştirilmesi İçin Halkın...
Ağrı Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) Başkanı Mehmet Erat, Ağrı'da ticaret ve sanayinin geliştirilmesi için halkın desteğinin önemli olduğunu söyledi.
Mehmet Erat - 26.10.2012
Ağrı Ticaret ve Sanayi Odası'nda Bayramlaşma
ATSO Başkanı Mehmet Erat, odanın yönetim kurulu ve iş adamlarıyla oda binasında bayramlaştı.
Mehmet Erat - 16.10.2012
Atso Hizmet Binasının Mimarı Mızrak'a Plaket Verildi
Ağrı Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) Başkanı Mehmet Erat, hizmet binalarının mimarı Aydın Mızrak'a plaket verdi.
Mehmet Erat - 06.10.2012
Ağrı Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Erat."Bazı Üyelerimizin Hakkımızda Sarf Ettikleri Usulsüzlük...
Ağrı Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) Başkanı Mehmet Erat, "Bazı üyelerimizin hakkımızda sarf ettikleri usulsüzlük ve hırsızlık iddiaları tamamen asılsızdır."
Mehmet Erat - 04.10.2012
Ticaret Odası Başkanlarının Diyarbakır Toplantısı
Ağrı Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı (ATSO) Mehmet Erat, Doğu ve Güney Doğu Anadolu Ticaret Odası başkanlarıyla Diyarbakır'da bir araya geldiklerini belirtti.
Mehmet Erat - 01.10.2012
Ağrı'da Pancar Alım Kampanyası Başladı
Törene, Ağrı Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Mehmet Erat, Ağrı Cumhuriyet Başsavcısı Hakan Yağız, kamu kurum ve kuruluşlarının temsilcileriyle, fabrika personeli katıldı.
Mehmet Erat - 29.09.2012
Ağrı Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Erat Açıklaması
Ağrı Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Mehmet Erat, Ağrı'ya yeni bir merkez cami yapılması gerektiğini belirterek, "Ağrı Merkez Camisi, ilin ibadet ihtiyacına cevap vermiyor" dedi.
Mehmet Erat - 27.09.2012
Aa Erzurum Bölge Müdürü Kaya, Ağrı'da Ziyaretlerde Bulundu
AA Bölge Müdürü Kaya, Ağrı Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) Başkanı Mehmet Erat'ı da makamında ziyaret ederek, AA'nın yurt içi ve yurt dışında önemli başarılara imza attığını belirtti.
Mehmet Erat - 25.09.2012
Ağrı'nın Hedefi Cazibe Merkezi Olmak
"Eğer Ağrı cazibe merkezi seçilirse, ekonominin en iyi olacağı kent olur."
Mehmet Erat - 12.09.2012
Atso Başkanı Erat: "Ağrı Yatırım İçin Çok Elverişli"
Ağrı Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) Başkanı Mehmet Erat, kentin yatırım için elverişli bir il olduğunu söyledi.
Mehmet Erat - 10.09.2012
TOBB Ağrı'ya Yüksekokul Kompleksi Yaptıracak
Ağrı Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) Başkanı Mehmet Erat, TOBB tarafından yapılacak okulun büyük bir kompleks şeklinde olacağını belirtti.
Mehmet Erat - 09.09.2012
Atso Başkanı Erat Açıklaması
Ağrı Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) Başkanı Mehmet Erat, "Bu memleketin gerçekten gelişmesini istiyorsak, hizmete susamış gibi hareket etmemiz lazım" dedi.
Mehmet Erat - 28.08.2012
Atso Başkanı Erat, Vali Tekinarslan'ı Ziyaret Etti
Ağrı Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) Başkanı Mehmet Erat ve yönetim kurulu üyeleri, Ağrı Valisi Mehmet Tekinarslan'ı ziyaret etti.
Mehmet Erat - 28.08.2012
ATSO'dan Vali Tekinarslan'a Ziyaret
Mehmet Erat ve yönetim kurulu üyelerin Ağrı Valisi Dr. Mehmet Tekinarslan'a hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.
Mehmet Erat - 20.07.2012
Minikler, Ağrı Protokolü İle Futbol Maçı Yaptı
Ağrı Genç İş adamları Derneği (AGİAD) tarafından hazırlanan ve sosyal Destek Programı (SODES)'in finanse ettği 'Toprak Sahadan Halı sahaya' projesi kapsamında yapımı tamamlanan halı sahanın açılışı düzenlenen törenle gerçekleştirildi. Açılışa Ağrı Vali Yardımcılarından Murat Güven, Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi (AİÇÜ) Rektörü Prof. Dr. İrfan Aslan, İl Emniyet Müdürü Halil Karataş, Ağrı Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) Başkanı Mehmet Erat, Ağrı Genç İş adamları Derneği Başkanı (AGİAD) Mehmet Akbaş, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Cesim Gökçe, kurum müdürleri, öğrenciler ve vatandaşlar katıldı.
Mehmet Erat - 20.07.2012
Minikler, Ağrı Protokolü ile Futbol Maçı Yaptı
Açılışa, Ağrı Vali Yardımcılarından Murat Güven, AİÇÜ Rektörü Prof. Dr. İrfan Aslan, İl Emniyet Müdürü Halil Karataş, ATSO Başkanı Mehmet Erat, AGİAD Başkanı Mehmet Akbaş, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Cesim Gökçe, kurum müdürleri, öğrenciler ve vatandaşlar katıldı.
Mehmet Erat - 18.07.2012
Hisarcıklıoğlu: Nuh'un Gemisi Ağrı'da ve Biz Bunu Değerlendiremiyoruz
Özel uçakla Ağrı Havalimanına gelen Hisarcıklıoğlu, burada bir süre dinlendikten sonra Ağrı Valiliğine geçti. Ağrı Valisi Ali Yerlikaya'dan il hakkında bilgiler alan Hisarcıklıoğlu daha sonra ATSO hizmet binasının açılışına katılmak üzere Ağrı Valiliği'nden ayrıldı. Yoğun katılımın olduğu binanın kurdelesini Ağrı Valisi Ali Yerlikaya ve AK Parti Ağrı Milletvekili Fatma Salman Kotan ve Ekrem Çelebi ve ATSO Başkanı Mehmet Erat ile birlikte kesen Hisarcıklıoğlu, daha sonra konferans salonunda katılımcılara hitap etti.
Mehmet Erat - 17.07.2012
TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu Ağrı'da
Özel uçakla Ağrı Havalimanı'na inen Hisarcıklıoğlu, burada bir süre dinlendikten sonra Ağrı Valiliği'ne geçti. Ağrı Valisi Ali Yerlikaya'dan il hakkında bilgiler alan Hisarcıklıoğlu daha sonra ATSO hizmet binasının açılışına katılmak üzere Ağrı Valiliği'nden ayrıldı. Yoğun katılımın olduğu binanın kurdelesini Ağrı Valisi Ali Yerlikaya ve AK Parti Ağrı Milletvekili Fatma Salman Kotan ve Ekrem Çelebi ve ATSO Başkanı Mehmet Erat ile birlikte kesen Hisarcıklıoğlu, daha sonra konferans salonunda katılımcılara hitap etti.
Mehmet Erat - 17.07.2012
Atso Hizmet Binası Törenle Açıldı
Özel uçakla Ağrı Havalimanına gelen Hisarcıklıoğlu, burada bir süre dinlendikten sonra Ağrı Valiliğine geçti. Ağrı Valisi Ali Yerlikaya'dan il hakkında bilgiler alan Hisarcıklıoğlu daha sonra ATSO hizmet binasının açılışına katılmak üzere Ağrı Valiliği'nden ayrıldı. Yoğun katılımın olduğu binanın kurdelesini Ağrı Valisi Ali Yerlikaya, AKP Ağrı Milletvekili Fatma Salman Kotan, Ekrem Çelebi ve ATSO Başkanı Mehmet Erat ile birlikte kesen Hisarcıklıoğlu, daha sonra konferans salonunda katılımcılara hitap etti.
Mehmet Erat - 17.07.2012
Hisarcıklıoğlu: Marka Şehir Olmanın Yolu Birlik ve Beraberlikten Geçer
ATSO Başkanı Mehmet Erat da 2009 yılında göreve geldiklerinde yeni bir hizmet binasına ihtiyaç olduğunu fark ettiklerini ve bunun için de gerekli girişimleri başlattıklarını söyledi.
Mehmet Erat - 12.07.2012
Atso Yeni Binasında
Ağrı Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) Başkanı Mehmet Erat, yeni hizmet binasının açılışını Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M.Rıfat Hisarcıklıoğlu yapacağını söyledi.
Mehmet Erat - 06.07.2012
Atso Başkanı Erat: "Organize Sanayi Bölgesi Kentin Ekonomisine Güç Katacaktır"
Ağrı Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) Başkanı Mehmet Erat, organize sanayi bölgesinin (OSB) kentin ekonomisine güç katacağını söyledi.
Mehmet Erat - 02.07.2012
Ağrı Ticaret ve Sanayi Odası, Yeni Hizmet Binasına Taşındı
Ağrı Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Mehmet Erat, yeni hizmet binalarında hizmet vermeye başladıklarını söyledi.
Mehmet Erat - 14.05.2012
Doğu ve Güneydoğu İllerinin Tso Başkanları, Tatvan'da
Yemekte konuşan Ağrı TSO Başkanı Mehmet Erat, gündemde olması gereken asıl konunun Erciş ve Van depremi olduğunu söyledi.
Mehmet Erat - 14.05.2012
Doğu ve Güneydoğu Bölgesi Oda Başkanları Tatvan'a Hayran Kaldı
Yemekte konuşma yaparak, gündemde olması gereken asıl konunun Erciş ve Van depremi olduğunu söyleyen Ağrı Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Mehmet Erat ise, "Ben bugün Ağrı'dan Tatvan'a gelirken Erciş'ten geçtim.
Mehmet Erat - 09.05.2012
Atso'dan Patnos'taki Tıp Merkezine Plaket
ATSO Başkanı Mehmet Erat, Patnos'ta açılan Özel Suphan Tıp Merkezi Yönetim Kurulu Başkanı Yusuf Efe'yi ziyaret ederek verilen sağlık hizmetinden dolayı teşekkür plaketi verdi.
Mehmet Erat - 05.05.2012
Ağrı'da Yeni Teşvik Sistemi Toplantısı
Ağrı Ticaret ve Sanayi Odası Başkanlığı konferans salonunda yapılan toplantıya, AK Parti Ağrı Milletvekili Mehmet Kerim Yıldız, Ağrı Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Mehmet Erat, AK Parti İl Başkanı Abbas Aydın ve parti yönetim kurulu üyeleri katıldı.
Mehmet Erat - 01.05.2012
Ağrılılar İstanbul'da Buluştu
Güneşli Holiday Inn Otel'de İstanbul Ağrı İli ve İlçeleri Derneği tarafından düzenlenen geceye Milli Eğitim Bakanı Ömer Dinçer, Dışişleri Bakanı Ahmet Davutoğlu, Ağrı Valisi Ali Yerlikaya, Bilecek Valisi Halil İbrahim Akpınar, AK Parti Ağrı Milletvekilleri Mehmet Kerim Yıldız, Ekrem Çelebi, Fatma Salman Kotan, MHP İstanbul Milletvekili Celal Adan, Ağrı Belediye Başkanı Hasan Arslan, İl Genel Meclis Başkanı Kenan Alkan, İl Genel Meclis Üyeleri, Belediye Meclis Üyeleri, İlçe Belediye Başkanları, ATSO Başkanı Mehmet Erat, Ağrı İli Dernek Başkanları, STK Temsilcileri, Kurum Müdürleri ile çok sayıda Ağrılı vatandaşlar katıldı.
Mehmet Erat - 24.04.2012
Atso'nun Yeni Binası 2 Ay İçinde Hizmete Sunulacak
Ağrı Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO)'nın yeni hizmet binası 2 ay sonra hizmete girecek. ATSO Başkanı Mehmet Erat, 7 katlı binada Ağrı'nın sanayi, ticaret ve turizmini gelen misafirlere en iyi şekilde anlatmaya çalışacaklarını söyledi.
Mehmet Erat - 21.04.2012
Bakan Nihat Ergün Ağrı'da İş Adaları ile Bir Araya Geldi
Bakan Ergün konuşmasının sonunda tüm işadamlarından Ağrı'ya daha fazla yatırım yapmalarını istedi. Konuşmasının ardından Bakan Ergün'e işadamları tarafından yeni teşvik paketi ile ilgili sorular soruldu. Program, Ağrı Ticaret Sanayi odası Başkanı Mehmet Erat'ın Bakan Ergün'e İshak Paşa Sarayı'nın tablosunu hediye etmesiyle son buldu.
12
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Mehmet Erat Haberleri | Mehmet Erat Kimdir - Haberler - Mehmet Erat haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Mehmet Erat kimdir, hayatı ve biyografisi. Adana Balkan Boşnak Türkleri Derneğinin yeni başkanı Züleyha Özbek.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 20.4.2021 17:48:55. #1.14#

title