Mehmet Bostan Haberleri

Mehmet Bostan haber, Mehmet Bostan son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Mehmet Bostan - 11.12.2018
Yıldıztepe Kayak Merkezi'nde Sezon Hazırlığı
Yıldıztepe kayak odası sorumlusu Mehmet Bostan, bu sene sezon için umutlu olduklarını söyledi.
Mehmet Bostan - 06.06.2018
Fetö'nün Atatürk Havalimanını İşgal Girişimi Davası
İstanbul 34. Ağır Ceza Mahkemesince Silivri'deki Alibey Spor Salonunda yapılan duruşmada,müştekilerden Mehmet Bostan, olay günü Atatürk Havalimanı pist bölümünde bulunduğu sırada biri beyaz askeri çakarlı minibüs diğeri mavi olmak üzere iki araç gördüğünü ve bu araçlardan halkın üzerine ateş edildiğini söyledi.
Mehmet Bostan - 14.05.2018
Gaziantep'te Hedef 300 Bin Kişiye İftar
Ramazan etkinlikleri kapsamında, Festival Parkta saat 22.15'de başlayacak konserlerle vatandaşlar günün yorgunluğunu atacak. 16 Haziran Çarşamba günü başlayacak etkinliklerde, Kuran-ı Kerim tilavetinin ardından Veysel Çelikdemir'in kum sanatı gösterisi ve İhsan Güvenç'in konseri olacak. Ramazan ayı boyunca her perşembe günü ramazan sohbetleri kapsamında TRT1'de Payitaht 'Abdülhamid' dizisinde Tahsin Paşayı oynayan Bahadır Yenişehirlioğlu Gazianteplilerle buluşacak. Programda Ender Doğan, Mehmet Kemiksiz, Mustafa Demirci, Turgay Başyayla, Aykut Payam, Ömer Karaoğlu, Agah, Levent Kaya, Bekir Çiçek, Orhan Hakalmaz,Türk Halk Müziğinde Kubat ile Mehmet Bostan sevenleriyle buluşacak.
Mehmet Bostan - 09.04.2018
Kap: Petkim Yönetim Kurulu Görev Dağılımı Yaptı
SOCAR Turkey Petrokimya A.Ş (Temsilcisi Vagif Alıyev) Yönetim Kurulu Başkanı, David  Mammadov Yönetim Kurulu Başkan Vekili, Mehmet Bostan Yönetim Kurulu Üyesi–Bağımsız, SOCAR Turkey Enerji A.
Mehmet Bostan - 29.03.2018
Turkcell'de Yönetim Kurulu Üyesi Değişikliği
Turkcell İletişim Hizmetleri AŞ'de Yönetim Kurulu üyelerinden Jan Erik Rudberg'in yerine Mustafa Kıral, Erik Jean Christian Antoine Belfrage'in yerine Hasan Tuvan Yalım ve Mehmet Bostan'ın yerine Ingrid Maria Stenmark seçildi.
Mehmet Bostan - 03.03.2018
Rize'deki Fetö/pdy Davasında Karar
Rize Ağır Ceza Mahkemesindeki duruşmada, tutuklu sanıklar Mehmet Bostan, Cemal Sandallı, Ferdi Başaran, İbrahim Şehitoğlu, Abdullah Mat, Oğuz Erdoğan, Ömer Sungur, Yıldıray Kalkan, Musa Türkan, tutuksuz sanıklar eski Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi rektörü Prof.
Mehmet Bostan - 20.02.2018
Borsa İstanbul Yönetim Kurulu Başkanı Karadağ, Soruları Yanıtladı
Stratejik planının Başbakan Binali Yıldırım'a Mehmet Bostan döneminde sunulduğunu, kendilerinin de revize ederek geçen hafta içerisinde tekrar ilettiğini kaydeden Karadağ, "Stratejik planla beraber geçici finansallarımızı da açılış rakamlarını da önümüzdeki hafta itibarıyla sunuyor olacağız.
Mehmet Bostan - 29.01.2018
Rize'deki Fetö/pdy Davası
Rize Ağır Ceza Mahkemesindeki duruşmaya tutuklu sanıklar Mehmet Bostan, Cemal Sandallı, Ferdi Başaran, İbrahim Şehitoğlu, Abdullah Mat, Oğuz Erdoğan, Ömer Sungur, Yıldıray Kalkan ile Musa Türkan ile tutuksuz sanıklar eski Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi rektörü Arif Yılmaz, Erkan Cüre, Kemal Türkyılmaz, Serkan Kırbaş, Gökhan Şanal, Adem Erkut, Dursun Ali Şahin ile sanık avukatları ve yakınları katıldı.
Mehmet Bostan - 09.01.2018
Rize'deki Fetö'nün Darbe Girişimine İlişkin Dava
Rize'de, Fetullahçı Terör Örgütü/Paralel Devlet Yapılanması'nın (FETÖ/PDY) darbe teşebbüsüne ilişkin 51 sanığın yargılandığı davaya devam edildi. Rize Ağır Ceza Mahkemesinde görülen duruşmaya, tutuklu sanıklar Şaban Arı, Yunuz Kotiloğlu, Nihat Işık, Yusuf Karadağ, Sebahattin Uzun, Rıdvan Çiriğ, Mehmet Bostan, Rıdvan Mat, Kamil Önerbay ve Songül Kızılkaya ile tutuksuz sanıklar, avukatları ve sanık yakınları katıldı.
Mehmet Bostan - 04.12.2017
Rize'deki Fetö'nün Darbe Girişimine İlişkin Dava
Rize 1. Ağır Ceza Mahkemesinde görülen duruşmaya, tutuklu sanıklar Zeki Rıza Çemberci, Şaban Arı, Yunuz Kotiloğlu, Nihat Işık, Yusuf Karadağ, Sebahattin Uzun, Rıdvan Çiriğ, Mehmet Bostan, Rıdvan Mat, Mustafa Külünkoğlu, Kamil Önerbay ve Songül Kızılkaya ile tutuksuz sanıklar, avukatları ve sanık yakınları katıldı.
Mehmet Bostan - 24.11.2017
Rize'deki Fetö/pdy Davası
Rize 1. Ağır Ceza Mahkemesinde görülen duruşmaya, tutuklu sanıklar Mehmet Bostan, Dursun Ali Şahin, Cemal Sandallı, Adem Erkut, Ferdi Başaran, İbrahim Şehitoğlu, Abdullah Mat, Oğuz Erdoğan, Ömer Sungur, Yıldıray Kalkan, Gökhan Şanal, Musa Türkan ile tutuksuz sanıklar Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesinin eski rektörü Arif Yılmaz, E.
Mehmet Bostan - 23.11.2017
Rize'deki Fetö/pdy Davası
Rize 1. Ağır Ceza Mahkemesinde görülen duruşmaya, tutuklu sanıklar Mehmet Bostan, Dursun Ali Şahin, Cemal Sandallı, Adem Erkut, Ferdi Başaran, İbrahim Şehitoğlu, Abdullah Mat, Oğuz Erdoğan, Ömer Sungur, Yıldıray Kalkan, Gökhan Şanal, Musa Türkan ile tutuksuz sanıklar Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesinin eski rektörü Arif Yılmaz, E.
Mehmet Bostan - 18.10.2017
Rize'deki Fetö/pdy Davası
Rize 1. Ağır Ceza Mahkemesinde görülen duruşmaya, tutuklu sanıklar Mehmet Bostan, Dursun Ali Şahin, Cemal Sandallı, Adem Erkut, Erkan Cüre, Ferdi Başaran, İbrahim Şehitoğlu, Kemal Türkyılmaz, Abdullah Mat, Oğuz Erdoğan, Ömer Sungur, Serkan Kırbaş, Yıldıray Kalkan, Gökhan Şanal, Musa Türkan ile Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesinin elektronik kelepçe takılarak ev hapsine mahkum edilen eski rektörü Arif Yılmaz, sanık avukatları ve yakınları katıldı.
Mehmet Bostan - 12.10.2017
Rize'deki Fetö/pdy Davası
Rize 1. Ağır Ceza Mahkemesinde Özkan Tavuz başkanlığında görülen 11. duruşmada, tutuklu sanıklar Mustafa Külünkoğlu, Zeki Rıza Çemberci, Şaban Arı, Yunuz Kotiloğlu, Hasan Fehmi Demircan, Nihat Işık, Yusuf Karadağ, Sebahattin Uzun, Rıdvan Çiriğ, Mehmet Bostan, Rıdvan Mat, Cebrail Doğan, Hamza Öcalan, Kamil Önerbay, Songül Kızılkaya, Barış Tosun ile tutuksuz sanıklar, sanık avukatları ve yakınları katıldı.
Mehmet Bostan - 08.09.2017
Cumhurbaşkanı Erdoğan: (2)
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, şöyle devam etti: "SİHA'lar teröristleri vuruyor ve silahlı kuvvetlerimiz, güvenlik güçlerimiz çok daha güçlü hale gelmek suretiyle terörizmle, teröristlerle, terör örgütleriyle bu mücadelesini sürdürecektir ve bunu CHP'nin temsilcileri, vesaireleri durduramaz. Ben beklerdim ki CHP'nin genel başkanı çıksın 'Ey Tanrıkulu, sen kimden yanasın, teröristlerden yana mısın yoksa bu ülkenin güvenlik güçlerinden yana mısın?'... Bugüne kadar bu kadar bizim güvenlik gücümüz şehit oldu, bu kadar sivilimiz bizim şehit oldu, bunların sesi çıktı mı? Çıkmadı. Biz şimdi silahlı İHA'larımızı yaptık, tabii terör örgütü artık kaçacak delik arıyor. Böyle bir dönemin içinde de bu beyler, ölen teröristleri savunur hale geldiler. Biz sizi tanıyoruz zaten. Siz bunların cenazelerine katılır, onlarla beraber hareket eder, onların gittikleri yerlerde beraber olur, bütün bunlardan sizi tanıyoruz. Tek farkınız var siz CHP'siniz, onlar HDP. Farkınız bu ama sizin yerlilik, millilik diye bir özelliğiniz yok ve hangi merciye müracaat ederlerse etsinler, biz bu attığımız adımların sonuna kadar doğru olduğuna ve bu kararlılıkla terörle mücadeleyi de terör örgütünden bir kişi dahi kalmayıncaya kadar sürdüreceğiz ve bu alanda da savunma sanayimizi geliştiriyoruz ve bu konuyla ilgili de her türlü biz silahlanmamızı da gerçekleştirdik, gerçekleştiriyoruz. Yeter ki bunları yerli ve milli olarak üretebilir hale gelelim. Çok daha rahat bu mücadeleyi içeride ve dışarıda sürdürelim." "Böyle yürümeyeceğine karar verdik" Erdoğan, Türkiye Varlık Fonu Başkanı Mehmet Bostan'ın görevden alınmasına ilişkin soru üzerine, Varlık Fonu'nda hedeflenen, arzulanan bir sürecin olmadığını söyledi.
Mehmet Bostan - 04.08.2017
TOBB İstanbul Ggk'nın Yıllık Toplantısı Yapıldı
TOBB İstanbul GGK Kurumsal ve Uluslararası İlişkiler Çalışma Grubu Başkanı Erdem Dereli'nin moderatör olduğu ilk oturumda Türkiye Varlık Fonu Başkanı Mehmet Bostan, Sermaye Piyasası Kurulu (SPK) Başkanı Vahdettin Ertaş, Başbakanlık Yatırım Destek ve Tanıtım Ajansı Başkan Yardımcısı Ahmet Burak Dağlıoğlu ve Kredi Garanti Fonu (KGF) Genel Müdür Yardımcısı Caner Teberoğlu yer aldı.
Mehmet Bostan - 28.07.2017
Rize'deki Fetö/pdy Davası
Rize 1. Ağır Ceza Mahkemesinde görülen duruşmaya, tutuklu sanıklar Arif Yılmaz, Serkan Kırbaş, Abdullah Mat, Yıldıray Kalkan, Oğuz Erdoğan, Ömer Sungur, Dursun Ali Şahin, Adem Erkut, İbrahim Şehitoğlu, Gökhan Şanal, Erkan Cüre, Mehmet Bostan, Kemal Türkyılmaz, Cemal Sandallı, Ferdi Başaran ve Musa Türkan ile avukatları ve yakınları katıldı.
Mehmet Bostan - 27.07.2017
Rize'de Fetö/pdy Davası
Rize 1. Ağır Ceza Mahkemesinde görülen duruşmaya, tutuklu sanıklar eski Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Rektörü Arif Yılmaz, Serkan Kırbaş, Abdullah Mat, Yıldıray Kalkan, Oğuz Erdoğan, Ömer Sungur, Dursun Ali Şahin, Adem Erkut, İbrahim Şehitoğlu, Gökhan Şanal, Erkan Cüre, Mehmet Bostan, Kemal Türkyılmaz, Cemal Sandallı, Ferdi Başaran, Musa Türkan, tutuklu tanıklar Ekrem Algül, Mustafa Gündoğdu, tanık Sultan Yavuz Kopuz ile avukatları ve yakınları katıldı.
Mehmet Bostan - 25.07.2017
Rize'de Fetö/pdy Davası
Rize 1. Ağır Ceza Mahkemesinde görülen duruşmaya, tutuklu sanıklar eski Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Rektörü Arif Yılmaz, Serkan Kırbaş, Abdullah Mat, Yıldıray Kalkan, Oğuz Erdoğan, Ömer Sungur, Dursun Ali Şahin, Adem Erkut, İbrahim Şehitoğlu, Gökhan Şanal, Erkan Cüre, Mehmet Bostan, Kemal Türkyılmaz, Cemal Sandallı, Ferdi Başaran, Musa Türkan ile avukatları ve yakınları katıldı.
Mehmet Bostan - 18.07.2017
Rize'de Fetö/pdy Davası
Rize 1. Ağır Ceza Mahkemesinde Özkan Tavuz başkanlığında görülen duruşmada, tutuklu sanıklar Mustafa Külünkoğlu, Zeki Rıza Çemberci, Şaban Arı, Yunuz Kotiloğlu, Hasan Fehmi Demircan, Nihat Işık, Yusuf Karadağ, Sebahattin Uzun, Rıdvan Çiriğ, Mehmet Bostan, Rıdvan Mat, Cebrail Doğan, Hamza Öcalan, Kamil Önerbay, Barış Tosun ile tutuksuz sanıklar, sanık avukatları ve yakınları katıldı.
Mehmet Bostan - 11.07.2017
22. Dünya Petrol Kongresi
Türkiye Varlık Fonu (TVF) Genel Müdürü Mehmet Bostan, kurum olarak Türkiye'nin geleceği için, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığının liderliğinde ve enerji ihtiyaçları çerçevesinde çeşitli alanlarda yatırım yapmak için hazırlandıklarını belirterek, "Dünyanın önde gelen en büyük varlık...
Mehmet Bostan - 05.07.2017
Eski Rektör ve Öğretim Üyeleri Hakkındaki İddianame Kabul Edildi
Rize Cumhuriyet Başsavcılığı, Prof. Dr. Dursun Ali Şahin ve Doç. Dr. Mehmet Bostan hakkında "silahlı terör örgütü kurmak ve yönetmek" suçundan 10 yıldan 15 yıla, aralarında eski Rektör Yılmaz'ın da bulunduğu diğer 14 sanık hakkında ise "silahlı terör örgütüne üye olmak" suçlarından 5 yıldan 10 yıla kadar hapisle cezalandırılmaları istemiyle 40 sayfalık iddianame hazırladı.
Mehmet Bostan - 16.05.2017
Varlık Fonu, Ifswf Üyeliğine Kabul Edildi
IFSWF, ülke varlık fonlarına uluslararası yatırım ortamında güven duyulmasını sağlamak amacıyla geliştirdiği Santiago İlkeleri sayesinde, varlık fonlarının bağımsız denetim, hesap verebilirlik, net yatırım politikaları gibi konularda her geçen gün daha da gelişmesini sağlıyor. Operasyonlarını dünyadaki en iyi örneklere uygun bir şekilde yapılandıran Türkiye Varlık Fonu, profesyonel yönetim, şeffaflık, performans odaklılık, sürdürebilirlik, risk yönetimi ve hesap verebilirlik ilkeleriyle hareket ediyor." "Şeffaflığımızın bir göstergesi" Açıklamada görüşlerine yer verilen TVF Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Bostan, IFSWF üyeliğinin uluslararası arenada kendilerine olan güvenin bir yansıması olduğunu belirterek, şu değerlendirmelerde bulundu: "IFSWF gibi prestijli bir uluslararası topluluğa kabulümüz, Türkiye Varlık Fonu'nun yönetim yapısının ve şeffaflığının dünyanın en iyi yönetişim esasları kullanılarak tasarlanmış olduğunun bir göstergesidir.
Mehmet Bostan - 05.05.2017
Forum İstanbul 2017 İkinci Gününde Önemli Konuşmacılarıyla Devam Ediyor
Oturumda Türkiye Varlık Fonu Başkanı Mehmet Bostan, "Toplantının başlığı bizim için çok doğru.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Mehmet Bostan Haberleri | Mehmet Bostan Kimdir - Haberler - Mehmet Bostan haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Mehmet Bostan kimdir, hayatı ve biyografisi. ÇEKMEKÖY'DE AFAD VE AKUT ORMANDA KAYIP KİŞİYİ ARIYOR.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 21.9.2021 23:50:48. #1.16#

title