Mehmet Ali Şimşek Haberleri

Mehmet Ali Şimşek haber, Mehmet Ali Şimşek son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Mehmet Ali Şimşek - 17.06.2021
Angelo Sagal Gaziantep'te
Konu ile ilgili Gaziantep FK'den yapılan açıklamada, "Gaziantep Futbol Kulübümüz, son olarak Denizlispor forması giyen Şili Milli Takım oyuncularından Angelo Sagal ile anlaşmaya varmıştır. Yeni transferimiz Angelo Sagal, yöneticilerimiz Erhan Özmen, Sezer Cihan, Cihan Koçer, Mehmet Ali Şimşek ve Emrah Özdağlı'nın da katıldığı imza töreniyle birlikte, kendisini 2+1 yıllık kırmızı-siyahlı armamıza bağlayacak resmi sözleşmeye imza attı.
Mehmet Ali Şimşek - 05.01.2021
Halfeti'de motosiklet devrildi: 2 yaralı
Alınan bilgiye göre, Mehmet Ali Şimşek (23) yönetimindeki plakası öğrenilemeyen motosiklet, ilçe kırsalındaki Karaotlak ile Argıl mahalleleri arasından sürücüsünün kontrolünden çıkarak devrildi.
Mehmet Ali Şimşek - 04.09.2018
Gazişehir Gaziantep'in Olağanüstü Genel Kurulu Yapıldı
Göreve geldikleri günden itibaren her konuda çalışmalar yaptıklarını ifade eden Konukoğlu, şunları kaydetti: "Hedefimizden asla kopmadık ve bu sezon şampiyonluk kupasını kaldırma amacı içerisindeyiz. Bu sezon yenilenmiş bir ekiple yola çıkıyoruz. Teknik direktörümüz Yalçın Koşukavak'a, teknik heyetimize, futbolcu ve personellerimize de yeni sezonda başarılar diliyorum. Yönetim kurulundaki arkadaşlarımızın da desteğiyle bu sezon Allah bize şampiyonluk sevinci yaşamayı nasip eder. Hepimize hayırlı uğurlu olmasını diliyorum." Adil Sani Konukoğlu başkanlığındaki yönetim kurulu, Mustafa Topçuoğlu, Haluk Kalyoncu, Mahmut Murat Güneri, Settar Konukoğlu, Adnan Ünverdi, Tuncay Yıldırım, Mehmet Akıncı, Ahmet Fikret Kileci, Ömer Küsbeoğlu, Gökhan Çeliktürk, Alpaslan Özgüçlü, Aydın Erbay, Ayşen Ahi, Cevdet Akınal, Erhan Özmen, Fahrettin Kaplan, Filiz Evran, Hülya Akkaya, Hakan Aslansoy, Halit Acar, Hanifi Şireci, Cihan Koçer, Mehmet Ali Şimşek, Mesut Çakmak, Müslüm Özmen, Ömer Şahin, Sedat Özdinç, Selami Memiş ve Yusuf Ziya Demsoy'dan oluştu.
Mehmet Ali Şimşek - 23.03.2018
Dha Yurt Bülteni-6
1)ULUDAĞ EKONOMİ ZİRVESİ BAŞLADI ULUDAĞ Grand Yazıcı Otel'de iki gün sürecek Türkiye'den ve dünyadan 1200'e yakın katılımcıyı ağırlayacak Uludağ Ekonomi Zirvesi, 'Gelecek' ana teması ile başladı. Capital ve Ekonomist Dergileri Genel Yayın Yönetmeni M. Rauf Ateş, üst düzey bir zirve gerçekleştiğini ifade etti. Zirve'de konuşan M. Rauf Ateş, başta sponsorlar olmak üzere emeği geçen herkese teşekkür ederek, "Dünyanın dört bir yanından konuşmacılar var. Bu yıl bir ilki gerçekleştiriyoruz. Stars of Region Yarışması'nı gerçekleştiriyoruz. 5 Türk ve 5 yabancı finalistimiz var. İran, ABD, Suudi Arabistan ve İsveç'ten finalistlerimiz var. Umarım gelecek yıllarda çok daha ileriye taşınacak. İlk yıllarımızda Sayın Bakanımız Ali Babacan bize destek oluyordu. Son yıllarda da Sayın Bakanımız Mehmet Ali Şimşek yardımcı oluyor.
Mehmet Ali Şimşek - 23.03.2018
Uludağ Ekonomi Zirvesi Başladı
Capital ve Ekonomist Dergileri Genel Yayın Yönetmeni M. Rauf Ateş, üst düzey bir zirve gerçekleştiğini ifade etti. Zirve'de konuşan M. Rauf Ateş, başta sponsorlar olmak üzere emeği geçen herkese teşekkür ederek, "Dünyanın dört bir yanından konuşmacılar var. Bu yıl bir ilki gerçekleştiriyoruz. Stars of Region Yarışması'nı gerçekleştiriyoruz. 5 Türk ve 5 yabancı finalistimiz var. İran, ABD, Suudi Arabistan ve İsveç'ten finalistlerimiz var. Umarım gelecek yıllarda çok daha ileriye taşınacak. İlk yıllarımızda Sayın Bakanımız Ali Babacan bize destek oluyordu. Son yıllarda da Sayın Bakanımız Mehmet Ali Şimşek yardımcı oluyor.
Mehmet Ali Şimşek - 30.03.2017
Fetö Çatı Davası"Na Devam Edildi
Sanık Azim'in işlettiği sauna Geçmişte Ülkü Ocaklarının İstanbul'daki bazı ilçe teşkilatlarında yöneticilik yaptığını belirten Mehmet Ali Şimşek de Dilaver Azim ile ortak reklam şirketleri bulunduğunu, Azim'in başka kişilerle de çeşitli ortaklıkları olduğunu söyledi.
Mehmet Ali Şimşek - 05.06.2015
Malazgirt'te İstişare Toplantısı
Eğitiminin daha iyi yerde olması için mücadele ettiklerini bildiren Aslan, şöyle konuştu: "Bu güce ulaşırken, en büyük etken kararlı duruşumuz olmuştur. Haklının ve halkın yanında olan sendikamız kimsenin görüşüne, milliyetine, cinsiyetine, geçmişine, arkadaşına ve çevresine bakmadan emeği ve hakkı korumaya çalışmıştır. Bu konuda hiç kimsenin baskısına ve tehdidine aldırmadan işimizi en iyi şekilde yapacağız. Malazgirt'teki tek sevdamız eğitimin, eğitimcinin ve kardeşliğin her daim en yüksek kalitede kalmasıdır. Bizi bu makama taşıyan tüm üyelerimize, okul temsilcilerime ve yönetim kuruluna teşekkürü bir borç biliyorum." Toplantıya, İlçe Kaymakam Abdullah Atakan Atasoy, AK Parti Muş milletvekili adayı Mehmet Ali Şimşek, Milli Eğitim Müdürü Cevdet Arslan, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Aydınoğlu, Eğitim Bir-Sen Muş Şube Başkanı Mahir Barışan, kurum amirleri, sivil toplum kuruluşu temsilcileri ve öğretmenler katıldı.
Mehmet Ali Şimşek - 05.06.2015
Eğitim-bir-sen'den Yılsonu İstişare Toplantısı
Muş Malazgirt Öğretmenevi'nde gerçekleşen istişare toplantısında konuşan Eğitim-Bir-Sen Malazgirt İlçe Başkanı Erhan Aslan, 2014-2015 eğitim öğretim yılında göstermiş oldukları başarılardan dolayı okul temsilcilerine teşekkür etti. Üyelerden aldıkları güçle Malazgirt'in eğitim kalitesini yükseltmeye çalıştıklarını belirten Aslan, "Bugün burada Eğitim Bir-Sen Malazgirt Temsilciliği istişare toplantısı gerçekleştirmek için toplanmış bulunmaktayız. Malazgirt İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü mutabakat metnine göre 15 Mayıs 2015 tarihi itibarı ile siz değerli üyelerimizin sayesinde geçen yıl olduğu gibi bu yılda ilçemizde yetkili sendika olduk. Bizi bu başarıya ulaştıran, bu başarıda en büyük paya sahip olan eğitim camiamızın değerli üyelerine teşekkür ediyorum. 1992'de merhum Mehmet Akif İnan tarafından binlerce insanın duası ve yüzlerce insanın emeğiyle başlayan bu kutlu ve meşakkatli yolculuğa çok şükür Malazgirt'te yine yetkiyle taçlandırdık. Amacımız eğitiminin daha iyi yerde olması için mücadele etmek. Bu güce ulaşırken en büyük etken kararlı duruşumuz olmuştur. Haklının ve halkın yanında olan sendikamız; kimsenin görüşüne, milliyetine, cinsiyetine, geçmişine, arkadaşına ve çevresine bakmadan emeği ve hakkı korumaya çalışmıştır. Bu konuda hiç kimsenin baskısına ve tehdidine aldırmadan işimizi en iyi şekilde yapacağız. Malazgirt'teki tek sevdamız eğitim kalitesinin yükseltilmesini, eğitimcinin çalışma ortamının, kardeşlik ortamının, her daim en yüksek kalitede kalması çabasıdır. Bizi bu makama taşıyan tüm üyelerimize, okul temsilcilerime, yönetim kuruluna teşekkürü bir borç biliyorum. Bugün burada vaktini bizlere ayıran Kaymakam Abdullah Atakan Atasoy'a, AK Parti Milletvekili Adayı Mehmet Ali Şimşek'e, Muş Milli Eğitim Müdürü Cevdet Arslan'a, Eğitim Bir-Sen Muş Şube Başkanı Mahir Barışan ve siz değerli konuklarımıza katılımlarınızdan dolayı şükranlarımı sunuyorum" dedi.
Mehmet Ali Şimşek - 11.08.2014
Kore Gazisi Şimşek Vefat Etti
Ankara'da tedavi gördüğü hastanede yaşamını yitiren 85 yaşındaki Mehmet Ali Şimşek, memleketi Kırıkkale'de son yolculuğuna uğurlandı.
Mehmet Ali Şimşek - 19.06.2014
Toros'lu 6 Öğrenci Tübitak Olimpiyatında İlk 50'ye Girdi
Antalya'da hizmet veren Toros Eğitim Kurumları'ndan 6 öğrenci TÜBİTAK'ın her yıl düzenlediği Ulusal Bilim Olimpiyatları yarışmasının ilk aşamasında Türkiye genelinde ilk 50'ye girdi. İki aşamalı sınavda önemli başarı sergileyen öğrenciler, Aralık ayında düzenlenecek ikinci sınava girmeye hak kazandı. Buna göre TÜBİTAK Ulusal Matematik Olimpiyatlarının ikinci bölümüne ortaokul öğrencileri Ahmet Musa Semerci, Özgen Şafak Karakuş, Ufuk Demiray ile Hakan Karakuş ile lise öğrencileri Mehmet Ali Şimşek, Osman Berat Yıldırım katılacak.
Mehmet Ali Şimşek - 15.05.2014
Toroslu Öğrencilerin Matematik Projesi Türkiye İkincisi Oldu
TÜBİTAK Bilim İnsanı Destekleme Daire Başkanlığı’nın bu yıl 45. kez düzenlediği 'Ortaöğretim Öğrencileri Araştırma Projeleri Yarışması'nda final heyecanı yaşandı. 81 ilinden 17 bin 486 öğrencinin toplam 10 bin 418 proje ile başvurduğu yarışmada, bölge ve final maratonunun ardından en iyi projeler belirlendi. Bilgisayar, biyoloji, coğrafya, fizik, kimya, matematik, sosyoloji, tarih ve psikoloji dallarında ödüle layık görülen proje sahipleri, Milli Eğitim Bakanlığı'nın (MEB) Şura Salonu’nda düzenlenen törenle ödüllendirildi. Yarışmada Özel Antalya Toros Akdeniz Fen Lisesi öğrencilerinden Mehmet Ali Şimşek ve Enes Faruk Çona hazırladıkları 'Eşitsizliklerde Yeni Bir Metot: Altın Dokunuş' isimli projeleriyle matematik dalında Türkiye ikincisi oldu.
Mehmet Ali Şimşek - 26.06.2013
Türkiye'nin Genç Matematikçilerinden Olimpiyatlarda Altın Başarı
Türkiye A takımından Ahmet İleri, Ömer Avcı, Enes Faruk Çona ve Mehmet Ali Şimşek altın; İlker Can Çiçek ve Ömer Yılmaz gümüş madalya kazanırken; B takımından Feyza Duman ve İhsan Mert Atalay altın, Hakan Sivük, Feyza Yavuz ve İbrahim Aşık gümüş ve Osman Berke Çankaya bronz madalya kazandı.
Mehmet Ali Şimşek - 14.05.2013
Zeka Yarışmasında Toros Madalyaları Topladı
Lise kategorisinde ise Özel Toros Akdeniz Anadolu Lisesi'nden Yunus Talha Çevik yarışma birincisi, Özel Toros Akdeniz Fen Lisesinden Mehmet Ali Şimşek yarışma ikincisi, Sezai Alp Yılmaz ise yarışma dördüncülüğünü elde etti.
Mehmet Ali Şimşek - 02.03.2013
Karaman'da Vergi Rekortmenleri Ödüllendirildi
Kurumlar Vergisi sıralamasında 2. Olan Şimşek Bisküvi adına Mehmet Ali Şimşek'e plaketi Cumhuriyet Başsavcısı M.
Mehmet Ali Şimşek - 18.12.2012
Antalya Bürosu'nun Bölge Haberleri (4)
Madalya kazanan İbrahim Aşık, Enes Faruk Çona, Mehmet Ali Şimşek ve Hakan Özen'i kutlayan Osman Nuri Gülay, öğrencilerle bir süre sohbet etti.
Mehmet Ali Şimşek - 17.12.2012
Tübitak Bilim Olimpiyatları'nda Başarı Gösteren Öğrenciler, Gülay'ı Ziyaret Etti
İl Milli Eğitim Müdürü Osman Nuri Gülay da, olimpiyatlarda başarı gösteren İbrahim Aşık, Enes Faruk Çona, Mehmet Ali Şimşek ve Hakan Özen'i kutladı.
Mehmet Ali Şimşek - 07.12.2012
Milas'ta Pazaryerleri Kura ile Sahibini Buldu
Çalışma sürecini özetleyen Başkan Tokat daha sonra MHP Milas İlçe Başkanı Mehmet Ali Şimşek ile de görüşerek çalışmaların adilce yapıldığını söyledi.
Mehmet Ali Şimşek - 30.11.2012
TÜBİTAK Olimpiyatlarında Toros, Türkiye İkinciliği Elde Etti
Olimpiyatlarda Özel Toros Akdeniz Fen Lisesi öğrencisi Hakan Özen matematik dalında gümüş madalya sahibi oldu. Özel Toros İlköğretim Okulu'ndan Mehmet Ali Şimşek bronz, Özel Toros Akdeniz İlköğretim Okulu'ndan Enes Faruk Çona ile İbrahim Aşık da bronz madalya kazandı.
Mehmet Ali Şimşek - 07.06.2012
Toroslu Öğrenciler, Matematik Olimpiyatında Bölge Derecelerini Topladı
Konuyla ilgili Toros Eğitim Kurumları'ndan yapılan açıklamaya göre, 17. UİMO'da Akdeniz bölgesinde ilk üç dereceye giren Toroslu öğrenciler ikinci aşama sınavına girecek. Sonuçlara göre, Özel Toros İlköğretim Okulu'ndan Mehmet Ali Şimşek bölgenin birincisi, Özel Toros Akdeniz İlköğretim Okulu'ndan Enes Faruk Çona ikinci ve İbrahim Aşık üçüncü oldu.
12
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Mehmet Ali Şimşek Haberleri | Mehmet Ali Şimşek Kimdir - Haberler - Mehmet Ali Şimşek haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Mehmet Ali Şimşek kimdir, hayatı ve biyografisi. Angelo Sagal Gaziantep'te.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 23.6.2021 11:58:25. #1.16#

title