MEHMET AKİF HAMZAÇEBİ HABERLERİ

MEHMET AKİF HAMZAÇEBİ HABERLERİ

Mehmet Akif Hamzaçebi haber, Mehmet Akif Hamzaçebi son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Mehmet Akif Hamzaçebi

Mehmet Akif Hamzaçebi

Doğum Yeri Trabzon / Türkiye
Doğum Tarihi 1.12.1953 - ...

Mehmet Akif Hamzaçebi Kimdir ?

Mehmet Akif Hamzaçebi, 1 Aralık 1953, Araklı, Trabzon, Türk maliyeci, ekonomist, spor yöneticisi, politikacı. 1 Aralık 1953'te Trabzon'un Araklı ilçesinde doğdu. Babasının adı Halit, annesinin adı Memnune'dir. Babasının kamu görevi nedeniyle ilkokulu üç, ortaokulu iki ayrı ilde okudu.
Biyografinin devamı için tıklayın
Mehmet Akif Hamzaçebi - 14.10.2020
CHP'li Hamzaçebi: "Mahkemenin Berberoğlu kararı hukuk devletini ayaklar altına alan bir karardır"
CHP İstanbul Milletvekili Mehmet Akif Hamzaçebi, Enis Berberoğlu'nun yeniden yargılanmasına yer olmadığına dair mahkeme kararının, "hukuk devletini ayaklar altına alan bir karar" olduğunu savundu.
Mehmet Akif Hamzaçebi - 10.8.2020
CHP'de yeni MYK belli oldu
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, 37. Olağan Kurultayın ardından 16 kişiden oluşan Merkez Yönetim Kurulu'nu (MYK) belirledi.
Mehmet Akif Hamzaçebi - 29.7.2020
CHP'nin PM'nin resmi sonuçları belli oldu
CHP'de hafta sonu gerçekleştirilen 37'nci Olağan Kurultay'ın ardından oluşan 60 kişilik Parti Meclisi'nin (PM), kadın ve gençlik kotası uygulanmış resmi hali belli oldu.
Mehmet Akif Hamzaçebi - 27.7.2020
CHP'nin 37'inci Olağan Kurultayı PM seçimleri
CHP'nin 37. Olağan Kurultayı'nda 222 kişinin başvuruda bulunduğu PM ve 47 kişinin aday olduğu YDK seçimlerinin resmi olmayan sonuçları açıklandı.
Mehmet Akif Hamzaçebi - 9.7.2020
CHP'li Hamzaçebi: "Türk tütününü korumak istiyorsak şark tipi tütünü korumalıyız"
CHP İstanbul Milletvekili Akif Hamzaçebi, "Türk tütününü korumak istiyorsak şark tipi tütünü korumalıyız. Şark tipi tütünü korumak için tütünde fon uygulamasına yeniden dönülmelidir.
Mehmet Akif Hamzaçebi - 1.7.2020
TBMM Genel Kurulu
TBMM Genel Kurulunda, İYİ Parti'nin "Nepotizm", HDP'nin "Sivas Olayları" ile CHP'nin "İstanbul Esenyurt'taki konut mağdurları" konusunda verdiği araştırma önergelerinin gündeme alınması önerileri kabul edilmedi.
Mehmet Akif Hamzaçebi - 24.6.2020
CHP'li Hamzaçebi, maketten konut satışı mağdurları için araştırma önergesine destek istedi
CHP İstanbul Milletvekili Akif Hamzaçebi, maket üzerinden konut satışı vaadiyle gerçekleştirilen dolandırıcılık iddialarıyla ilgili hak sahiplerinin mağduriyetlerinin giderilmesi için Meclis araştırması istediklerini belirterek, tüm siyasi parti gruplarından önergelerine destek istedi.
Mehmet Akif Hamzaçebi - 8.4.2020
TBMM Genel Kurulu
CHP İstanbul Milletvekili Mehmet Akif Hamzaçebi, çek ile ilgili yapılan düzenlemelere işaret ederek, "Karşılıksız çekte hapis cezası olamaz.
Mehmet Akif Hamzaçebi - 19.3.2020
CHP Sözcüsü Faik Öztrak, ekonomik paketi değerlendirdi Açıklaması
CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Faik Öztrak, "100 milyar liralık paket diyorlar ama sağından bakıyoruz, solundan bakıyoruz ortada 100 milyar liralık bir tedbir görmüyoruz.
Mehmet Akif Hamzaçebi - 18.3.2020
CHP Grup Başkanvekili Özel gündemi değerlendirdi Açıklaması
CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel, yeni tip koronavirüsle (Kovid,19) mücadelede şeffaflık vurgusu yaparak, "Bir monitör yapın, orada şüpheli vaka sayısını, takipteki vaka sayısını, kit uygulanan, tahlil yapılan, test uygulanan kişilerin sayısını, pozitif çıkanları, iyileşenlerin sayısını yazın...
Mehmet Akif Hamzaçebi - 16.3.2020
CHP'li Hamzaçebi, konut satış vaadiyle dolandırıldığı iddia edilen vatandaşlarla bir araya geldi
CHP İstanbul Milletvekili Akif Hamzaçebi, Esenyurt'ta konut satış vaadiyle dolandırıldığı iddia edilen vatandaşlarla görüştü.
Mehmet Akif Hamzaçebi - 23.2.2020
Eski Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç'ın babası son yolculuğuna uğurlandı
Eski Gençlik ve Spor Bakanı, AK Parti İstanbul Milletvekili Akif Çağatay Kılıç'ın babası Sinan Kılıç son yolculuğuna uğurlandı.
Mehmet Akif Hamzaçebi - 20.2.2020
Almanya'nın Hanau kentindeki aşırı sağcı terör saldırısı TBMM'de kınandı
TBMM Genel Kurulu, Başkanvekili Levent Gök başkanlığında toplandı.
Mehmet Akif Hamzaçebi - 14.2.2020
Kapatılan Refah Partisi'nin Fatih İlçe Başkanı Halim Abi'nin cenazesi toprağa verildi
Kapatılan Refah Partisi'nin Fatih İlçe Başkanı Halim Abi'nin cenazesi İstanbul'da defnedildi.
Mehmet Akif Hamzaçebi - 14.2.2020
DİSK 16. Olağan Genel Kurulu
DİSK Genel Sekreteri Cafer Konca'nın da selamlama konuşması yaptığı genel kurula, CHP genel başkan yardımcıları Muharrem Erkek, Veli Ağbaba ve Onursal Adıgüzel, CHP İstanbul milletvekilleri Sezgin Tanrıkulu, Mehmet Akif Hamzaçebi, Yüksel Mansur Kılınç ve HDP İstanbul Milletvekili Oya Ersoy da katıldı.
Mehmet Akif Hamzaçebi - 26.1.2020
DHA İSTANBUL BÜLTENİ- 2
Suriçi Grubunun düzenlediği 'İstanbul Toplantıları', bugün Topkapı Akgün Otel'de gerçekleşti. Toplantıya CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu da konuşmacı olarak katıldı.  Program Elazığ'da meydana gelen depremde hayatını kaybedenler için bir dakikalık saygı duruşu ile başladı. Toplantıya Kılıçdaroğlu'nun yanı sıra, CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu, Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç, CHP İstanbul Milletvekilleri Mehmet Akif Hamzaçebi ve İlhan Kesici de katıldı.
Mehmet Akif Hamzaçebi - 26.1.2020
KILIÇDAROĞLU: DEPREME KARŞI ÖNLEM ALMAK HEPİMİZİN ORTAK GÖREVİ
Suriçi Grubunun düzenlediği 'İstanbul Toplantıları', bugün Topkapı Akgün Otel'de gerçekleşti. Toplantıya CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu da konuşmacı olarak katıldı.  Program Elazığ'da meydana gelen depremde hayatını kaybedenler için bir dakikalık saygı duruşu ile başladı. Toplantıya Kılıçdaroğlu'nun yanı sıra, CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu, Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç, CHP İstanbul Milletvekilleri Mehmet Akif Hamzaçebi ve İlhan Kesici de katıldı.
Mehmet Akif Hamzaçebi - 22.1.2020
DHA İSTANBUL BÜLTENİ-4
1-'TOPRAK DEDE' SON YOLCULUĞUNA UĞURLANDI-Türkiye'nin 'Toprak Dede' olarak tanıdığı TEMA Vakfı'nın kurucusu Hayrettin Karaca için Fatih Camii'nde cenaze töreni düzenlendi.
Mehmet Akif Hamzaçebi - 22.1.2020
'Toprak Dede' son yolculuğuna uğurlandı
97 yaşında hayatını kaybeden 'Toprak Dede' diye bilinen TEMA Vakfı'nın kurucusu Hayrettin Karaca için Fatih Camii'nde cenaze töreni düzenlendi.
Mehmet Akif Hamzaçebi - 22.1.2020
'TOPRAK DEDE' SON YOLCULUĞUNA UĞURLANDI
Türkiye'nin 'Toprak Dede' olarak tanıdığı TEMA Vakfı'nın kurucusu Hayrettin Karaca için Fatih Camii'nde cenaze töreni düzenlendi.
Mehmet Akif Hamzaçebi - 16.1.2020
İmar Kanunu'nda değişiklik teklifi komisyonda
İmar Kanunu'nda değişiklikler öngören Coğrafi Bilgi Sistemleri ve Bazı Kanunlarda Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun Teklifi'nin görüşmeleri, TBMM Bayındırlık, İmar, Ulaştırma ve Turizm Komisyonunda devam ediyor.
Mehmet Akif Hamzaçebi - 11.12.2019
2020 Yılı Bütçesi TBMM Genel Kurulunda
TBMM Genel Kurulunda, CHP Aydın Milletvekili Süleyman Bülbül'ün, özelleştirme uygulamalarına yönelik eleştirileri ve Tank Palet fabrikasına yönelik sözleri üzerine, AK Parti ile CHP milletvekilleri arasında tartışma yaşandı.
Mehmet Akif Hamzaçebi - 1.12.2019
Maltepe Ekonomi Forumu
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, "Seçimler bizim belirlediğimiz tarihte değil, yasaların ön gördüğü tarihte olacak.
Mehmet Akif Hamzaçebi - 21.11.2019
Yeni vergi düzenlemesine ilişkin teklif TBMM Genel Kurulunda
Geceleme hizmeti bedeli üzerinden yüzde 2 oranında alınması öngörülen konaklama vergisi, 31 Aralık 2020'ye kadar yüzde 1 olarak uygulanacak.
Mehmet Akif Hamzaçebi - 21.11.2019
TBMM Genel Kurulu
AK Parti Grup Başkanvekili Muhammet Emin Akbaşoğlu, tank palet fabrikasının, yerlilik ve millilik vasfına halel getirebilecek en ufak bir şeyi kabul etmediklerine belirterek, "Defaatle, milli, stratejik bir konuyla ilgili husus anlatıldığı halde bunu temcit pilavı gibi bağlamından kopararak...
Mehmet Akif Hamzaçebi - 19.11.2019
Usta oyuncu Yıldız Kenter son yolculuğuna uğurlandı
Türkiye'nin önemli tiyatro sanatçılarından Yıldız Kenter, son yolculuğuna uğurlandı.
Mehmet Akif Hamzaçebi - 17.11.2019
Kılıçdaroğlu, ekonomi değerlendirme toplantısında konuştu Açıklaması
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, "Saat başı 2 milyon dolar faiz ödeyen bir ülkenin ekonomik krizden kurtulma şansı var mı? Ne oldu da 17 yılın sonunda Türkiye Cumhuriyeti Devleti, saat başına 2 milyon dolar faiz ödemek zorunda kaldı?
Mehmet Akif Hamzaçebi - 13.11.2019
Yeni vergi düzenlemesi TBMM Genel Kurulunda
TBMM Genel Kurulunda "temel kanun" olarak görüşülen Dijital Hizmet Vergisi ile Bazı Kanunlarda ve 375 sayılı KHK'de Değişiklik Yapan Kanun Teklifi'nin 1. bölümü üzerindeki görüşmeler tamamlandı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Mehmet Akif Hamzaçebi Haberleri | Mehmet Akif Hamzaçebi Kimdir - Haberler - Mehmet Akif Hamzaçebi haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Mehmet Akif Hamzaçebi kimdir, hayatı ve biyografisi. CHP'li Hamzaçebi: Mahkemenin Berberoğlu kararı hukuk devletini ayaklar
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 20.10.2020 10:10:42. #1.14#
title