Megastar Tarkan, Eşinin Kıskançlık Krizlerine Daha Fazla Dayanamadı

Megastar Tarkan, Eşinin Kıskançlık Krizlerine Daha Fazla Dayanamadı

20.01.2019 19:57 | Son Güncelleme: 20.01.2019 19:57

Geçtiğimiz aylarda kızı Liya'yı kucağına alan Tarkan'ın, eşinin kıskançlık krizlerine dayanamayarak evi terk ettiği iddia edildi. Megastar ise bu iddiaları, "Mutluyuz" diyerek yalanladı.

Megastar Tarkan'ın eşi ile arası şu sıralar kötü durumda. İddialara göre Tarkan, eşinin kıskançlıklarına dayanamayıp evi terk etti. Ünlü şarkıcı ise bu iddiaları 'Mutluyuz' diyerek yalanladı.

AYRI EVLERDE KALIYORLAR

Sosyal medyada dolaşan bu dedikodulara bir de Tarkan'ın eşi Pınar Tevetoğlu'nun kıskanç tavırları eklendi. Dedikodulara göre Tarkan, eşinin kıskançlıklarından bunaldı ve evi terk etti. 3 aydır aralarının kötü olduğu söylenen çift, ayrı ayrı evlerde kalıyor.

"EVİMİZDEYİZ, MUTLUYUZ"

Bu iddia üzerine Tarkan cephesinden açıklama gecikmedi. Tarkan, ''Kızımızla birlikte Almanya'daki evimizdeyiz, çok mutluyuz. Ailemiz de yanımızda. Sorunumuz yok.'' dedi. Çiftin, yılbaşından hemen sonra Köln-Alzey'deki evlerine gittikleri, şubat sonunda İstanbul'a dönecekleri ortaya çıktı. Tarkan, eşinin isteği üzerine geçen yıl bu kasabadan 3.5 milyon TL'ye ev almıştı.

Megastar Tarkan, Eşinin Kıskançlık Krizlerine Daha Fazla Dayanamadı
Haber Yorumları (48)
ÖMER KAYAALP: Tarkan T
ÖMER KAYAALP: Çocuklarınıza gavur ismi koymak günahtır yakıştıramadım tarkan yazıklar olsun sana
MUHTAR EMMİ: Kabak çekirdeği kadar aklın varsa, hemen boşanma davası aç. Ömür boyu sağarsın. Nasıl olsa ürünü de yapmışsın. gerçi kedi köpek ismi koymuşsunuz ama olsun. Şimdi hem kendin için hem bu ürün için ömür boyu gelsin nafaka. . 250 gramın peşinden koşayım derken nikahı basan erkeklere de ders olsun.
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet

Haberler

title