Medya Takip Merkezi Haberleri

Medya Takip Merkezi haber, Medya Takip Merkezi son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Medya Takip Merkezi - 23.11.2021
İTÜ'nün Medya Görünürlüğü Artıyor
İTÜ'nün Medya Görünürlüğü Artıyor İstanbul Teknik Üniversitesi'nin kamuoyundaki algısı üzerine yapılan medya ve sosyal medya çalışmaları İnterpress Medya Takip Merkezi tarafından sağlanan veriler ışığında değerlendirildi.
Medya Takip Merkezi - 27.01.2021
Son dakika: AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ünal, canlı yayında gündeme ilişkin değerlendirmelerde bulundu Açıklaması
Reform çalışmalarına yönelik eleştirilere ilişkin Ünal, şunları söyledi: "Diyorlar ki 'Reform yeni mi aklınıza geldi?' Biz 18 yıldan beri reform yapıyoruz. Reform nedir, reform değişim yönetimidir, reform toplumsal talepleri, değişim ihtiyacını görmek, toplumun hassasiyetlerini taleplerini doğru karşılamak, değişen dünyada seçenekleri doğru değerlendirebilmektir. Biz şimdi değişen dünyanın yeni ihtiyaçlarına uygun her alanda özellikle postkovid dedikleri kovid sonrası dünyanın nasıl şekilleneceğini de çok iyi bir şekilde görüyoruz. Buna göre hem devlet mekanizmasını hem ekonomik yapılanmayı hem sosyal devlet anlayışını hem hukuk ve yargı alanındaki temel ihtiyaçları yeniden yapılandırıyoruz. Çünkü biz her seferinde değişimle beraber dünyanın ve toplumun yaşadığı değişimle beraber her şeyi yeniden biçimlendiriyoruz." "HDP şu an CHP'ye saldırıyor" Ünal, HDP Esenyurt ilçe binasına terör örgütü PKK elebaşı Abdullah Öcalan'ın afiş ve posterlerinin asılmasına ilişkin şunları kaydetti: "Terörle bırakın aralarına mesafe koymayı CHP Esenyurt Belediyesi, HDP binasının örgüt hücresine döndüğüyle ilgili gerekli hassasiyeti göstermedi ve bunu deşifre etti diye HDP şu an CHP'ye saldırıyor, CHP tek bir açıklama yapamıyor. HDP Esenyurt İlçe Başkanlığının örgüt hücresine dönmüş ilçe başkanlığıyla ilgili CHP'nin tek bir açıklaması var mı? Yok. Şu ana kadar peki İYİ Parti'nin var mı? Yok. Peki bunun adı demokratik siyaset olabilir mi, olamaz. Biz millet adına milletten aldığımız yetkiyle bir mücadele veriyoruz asla da bu mücadelemizden vazgeçmeyeceğiz. Çünkü biz sandıkta emanet aldığımız millet iradesini, tekrar sandık kurulana kadar ölümüne koruyacağız." "Meselenin üzeri kapatıldı" CHP'deki taciz iddialarının sorulması üzerine Ünal, şu yanıtı verdi: "Dün maalesef yine bir tecavüz vakası vardı ve buna da aynı şekilde sessiz kalındı. Kadıncağız diyor ki 'Tecavüzü Kemal Kılıçdaroğlu'na ilettim ama meselenin üzeri kapatıldı' yani partinin içerisinde taciz, tecavüz ve yolsuzluk bunlarla ilgili üç maymun oynuyorlar. Zaten stratejileri şu, basit, yöntem basit, eğer kriz, sorun ve sıkıntı kendileri ile ilgili ise sessizlik oluşturuyorlar kimse konuşmuyor ama karşı tarafla ilgili her türlü yalan her türlü iftira... Yani artık biz işte burası dijital medya takip merkezi AK Parti'nin, burada sürekli olarak gündemi takip ediyoruz.
Medya Takip Merkezi - 18.09.2020
Magazin dünyasının Ağustos ayında en çok konuşulan isimleri belli oldu
Medya Takip Merkezi (MTM) tarafından Magazin Gazetecileri Derneği için hazırlanan Ağustos ayı magazin raporu açıklandı.
Medya Takip Merkezi - 11.08.2020
Temmuz ayında ekonomide öne çıkan başlıklar belli oldu
Medya Takip Merkezi, Temmuz ayında ekonomi gündemini oluşturan başlıkları belirledi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Medya Takip Merkezi Haberleri | Medya Takip Merkezi Haber - Haberler - Medya Takip Merkezi haberleri, son dakika medya takip merkezi haber ve gelişmeleri burada. İTÜ'nün Medya Görünürlüğü Artıyor.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 27.11.2021 09:40:53. #1.15#

title