Medeniyet Okulu Projesi Haberleri

Medeniyet Okulu Projesi haber, Medeniyet Okulu Projesi son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Medeniyet Okulu Projesi - 05.12.2019
Bozkır'da "Haydi Bil Bakalım" yarışmasının finalisti okul belli oldu
Konya İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve Konya Büyükşehir Belediyesi işbirliği ile yürütülmekte olan Medeniyet Okulu Projesi kapsamında ortaokullar arasında düzenlenen Haydi Bil Bakalım Bilgi Yarışması'nın finalist okulu Merkez İmam Hatip Ortaokulu olurken ilçeyi de temsil etmeye hak kazandı.
Medeniyet Okulu Projesi - 19.12.2018
Çumra'da Yarışma Heyecanı
Konya'nın Çumra ilçesinde, Medeniyet Okulu projesi kapsamında, ortaokulları arasında Haydi Bil Bakalım, liseler arası Haydi Konuş Bakalım bilgi ve münazara yarışmaları yapıldı.
Medeniyet Okulu Projesi - 19.11.2018
Çumra'da "Haydi Bil Bakalım" Heyecanı
Medeniyet Okulu projesi kapsamında Çumra Belediyesi ve Çumra İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından koordine edilen ortaokullar arası "Haydi Bil Bakalım" bilgi yarışması başladı.
Medeniyet Okulu Projesi - 02.03.2018
Lider Ülke Türkiye Mücadelesine En Büyük Destek Veren Şehiriz
"HEDEFLERİNİZİ BÜYÜK TUTUN" Altınekin 15 Temmuz Şehitleri İmam Hatip Ortaokulu'nu da ziyaret eden ve Büyükşehir Belediyesi Medeniyet Okulu Projesi kapsamında okula kazandırılan zenginleştirilmiş kütüphaneyi inceleyen Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Akyürek, öğrencilerle ve öğretmenlerle bir süre sohbet etti.
Medeniyet Okulu Projesi - 16.01.2018
TRT Çocuk'ta Konya'yı Tanıtan Çizgi Film
Eren, Konya Büyükşehir Belediyesince yürütülen Medeniyet Okulu Projesi kapsamında, Konya'nın tanıtıldığı ve TRT Çocuk'ta yayınlanacak "Emiray" çizgi filminin Mevlana Kültür Merkezi'nde düzenlenen galasına katıldı.
Medeniyet Okulu Projesi - 16.01.2018
Emiray Çizgi Dizisinin Galası Yapıldı
Konya Büyükşehir Belediyesi tarafından yürütülen Medeniyet Okulu Projesi kapsamında her ay okullarda uygulanan değerlerin konu edilip Konya'nın tanıtıldığı "Emiray" çizgi dizisinin galası gerçekleştirildi.
Medeniyet Okulu Projesi - 16.01.2018
TRT Çocuk'ta Konya'yı Tanıtan Çizgi Film
Eren, Konya Büyükşehir Belediyesince yürütülen Medeniyet Okulu Projesi kapsamında, Konya'nın tanıtıldığı ve TRT Çocuk'ta yayınlanacak "Emiray" çizgi filminin Mevlana Kültür Merkezi'nde düzenlenen galasına katıldı.
Medeniyet Okulu Projesi - 09.01.2018
Karapınar'dan Kısa Kısa
Medeniyet Okulu Projesi kapsamında liseler arası "Haydi Konuş Bakalım" münazara yarışması ve ortaokullar arası "Haydi Bil Bakalım" bilgi ve kültür yarışmasının, ilçe finalleri Karapınar Kültür Merkezinde düzenlendi.
Medeniyet Okulu Projesi - 01.01.2018
Çumra Belediye Başkanı Oğuz, Eğitim Yatırımlarını Anlattı
Oğuz, bu kapsamda ilçeye 4 yeni okul kazandırdıklarını dile getirerek, şunları kaydetti: "İlçeye kazandırdıklarımız arasında 16 derslikli bir sağlık meslek lisesi, 24 derslikli bir imam hatip kız lisesi, 24 derslikli bir lise ve 20 yıl önce yıkılan 8 derslikli Numan Danış İlkokulunu çocuklarımızın kullanımına sunduk. Yine öğrencilerimize yönelik kültürel ve sosyal projeler yapmaya devam ediyoruz. Konya Büyükşehir Belediyesi Medeniyet Okulu Projesi kapsamında Haydi Bil Bakalım münazara yarışmalarının yanı sıra ilçe belediyesi olarak Konya, Çanakkale ve Bursa gezileri düzenledik.
Medeniyet Okulu Projesi - 29.12.2017
Yunak'ta Bilgi ve Münazara Yarışmaları
Konya Büyükşehir Belediyesi ve Konya İl Milli Eğitim Müdürlüğü'nün birlikte yürüttüğü Medeniyet Okulu Projesi kapsamında düzenlenen yarışmaların finali, Yunak YİBO Konferans Salonu'nda gerçekleştirildi.
Medeniyet Okulu Projesi - 10.11.2017
Bilim Tırı Karapınar'da
Konya Büyükşehir Belediyesi Medeniyet Okulu Projesi kapsamında bilim tırı Karapınar ilçesine geldi.
Medeniyet Okulu Projesi - 29.10.2017
Konya'da 'Tiyatrolu Eğitim' Zamanı
BİNLERCE DERGİ VE KİTAP ÜCRETSİZ DAĞITILACAK Konya İl Milli Eğitim Müdürü Mukadder Gürsoy, "Medeniyet Okulu projesi, Konyamıza özgü bir projesidir.
Medeniyet Okulu Projesi - 25.10.2017
Medeniyet Okulu Tiyatrosu Sahnelendi
Konya Büyükşehir Belediyesi'nin başlattığı, "Medeniyet Okulu Projesi" kapsamında medeniyet konusunun işlendiği tiyatro gösterisi sahnelendi.
Medeniyet Okulu Projesi - 22.10.2017
Konya Büyükşehir Belediyesi Medeniyet Okulu Projesi
Konya Büyükşehir Belediyesi Medeniyet Okulu Projesi kapsamında oluşturulan tiyatro gurubu Çumra'da bir gösteri sundu.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Medeniyet Okulu Projesi Haberleri | Medeniyet Okulu Projesi Haber - Haberler - Medeniyet Okulu Projesi haberleri, son dakika medeniyet okulu projesi haber ve gelişmeleri burada. Medeniyet Okulu anaokullarında.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 26.10.2021 01:13:40. #1.14#

title