MALİ MÜŞAVİRLER VE MUHASEBECİLER ODASI HABERLERİ

Mali Müşavirler Ve Muhasebeciler Odası Haberleri

Mali Müşavirler Ve Muhasebeciler Odası haber, Mali Müşavirler Ve Muhasebeciler Odası son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Mali Müşavirler Ve Muhasebeciler Odası - 30.06.2017
Van Tso'dan Süre Uzatımına Teşekkür
Van Ticaret ve Sanayi Odası (TSO), Van Mali Müşavirler ve Muhasebeciler Odasının mucbir sebep halinin sona ermesinden sonra ticari defterlerin kapanış sürelerinin uzatılmasına yönelik Maliye Bakanlığı ve Gümrük ve Ticaret Bakanlığına erteleme talepleri yazısı olumlu yanıtlandı.
Mali Müşavirler Ve Muhasebeciler Odası - 04.03.2016
Mali Müşavirler ve Muhasebeciler Afşin'de Toplandı
Kahramanmaraş Mali Müşavirler ve Muhasebeciler Odası Başkanı Arif Şen ve Yönetim Kurulu Üyeleri 'Muhasebeciler Haftası' dolayısıyla Afşin'deki Mali Müşavirler ve Muhasebeciler ile bir araya geldi.
Mali Müşavirler Ve Muhasebeciler Odası - 01.03.2016
Muhasebeciler Günü
Bilecik Serbest Mali Müşavirler ve Muhasebeciler Odası (SMMMO) Başkanı Süleyman Kıral ve muhasebeciler, Vali Ahmet Hamdi Nayir'i makamında ziyaret etti.
Mali Müşavirler Ve Muhasebeciler Odası - 24.07.2014
Emekli Tabip Albay Eken, Vefat Etti
Şirinevler Camisi'nde düzenlenen cenaze törenine, Eken'in ailesi, kardeşi Karabük Mali Müşavirler ve Muhasebeciler Odası Başkanı Hüseyin Eken, Karabük Vali Yardımcısı Tarkan Keskin, Garnizon Komutanı Jandarma Kıdemli Albay Samit Tokmak, Belediye Başkanı Rafet Vergili, Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri İsmail Kara, askeri erkan, yakınları, daire müdürleri, siyasi parti, dernek ve oda başkanları katıldı.
Mali Müşavirler Ve Muhasebeciler Odası - 24.04.2014
Borçlarını Taksitlendiren Mükellefler İçin Son Ödeme Yaklaştı
Eskişehir Mali Müşavirler ve Muhasebeciler Odası (ESMMMO) Başkanı S. İlker Özokcu, 6111 Sayılı Kanun kapsamında taksitlendirilen borçların, en geç 30 Nisan tarihine, Sosyal Güvenlik Primi ile ilgili olan taksitlendirme borçlarının ise 31 Mayıs tarihine kadar ödenmesi gerektiğini hatırlattı.
Mali Müşavirler Ve Muhasebeciler Odası - 11.03.2014
Hdp Aksaray İl Binasının Açılışındaki Gerginlik
Aksaray Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) Başkanı Ahmet Koçaş, oda binasında basın toplantısı düzenledi. Organize Sanayi İşadamları Derneği (OSİAD), Aksaray Ticaret Borsası, Aksaray Esnaf ve Sanatkarlar Odası Birliği, Aksaray Mali Müşavirler ve Muhasebeciler Odası, Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Aksaray Şubesi, Aksaray Girişimci İşadamları Derneği (AGİAD), Tüm Sanayici ve İş Adamları Derneği (TÜMSİAD) Aksaray Şubesi, Aksaray Müteahhitler Birliği (AKMÜB) ve Aksaray Sivil Toplum Platformu adına yaptığı ortak basın açıklamasında Koçaş, açılışı yapılan HDP binasına yönelik gerçekleştirilen eylem ve sonrasında yaşananların herkesi üzdüğünü söyledi.
12
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Mali Müşavirler Ve Muhasebeciler Odası Haberleri | Mali Müşavirler Ve Muhasebeciler Odası Haber - Ha - Mali Müşavirler Ve Muhasebeciler Odası haberleri, son dakika mali müşavirler ve muhasebeciler odası haber ve gelişmeleri burada. Tütün Komisyonu Ankara'ya Gidecek.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 17.1.2021 14:04:29. #1.15#
title