Mahnaz Gümrükçüoğlu Haberleri

Mahnaz Gümrükçüoğlu haber, Mahnaz Gümrükçüoğlu son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Mahnaz Gümrükçüoğlu - 09.04.2019
Trabzonlular Derneği Korosu SAÜ'de Konser Verecek
Aycan Oran, Bedri Cenker Koçak, Burak Alemdar, Demet Alemdar, Elif Değirmentepe, Esra Ergezen, Fahri Yılmaz, Figen Akpak, Hanife Yavuz, İlhan Öztürk, Jülide Ecer, Mahnaz Gümrükçüoğlu Yiğit, Nilgün Kılıçaslan, Nuray Özkan, Sebahat Demirtaş, Selma Arıkan, Semra Patlar, Serdar Muti, Serpil Gökçe, Serpil Öztürk, Sevinç Kısa, Sinan Yılmaz ve Süheyla Salman Şengül'den oluşan koroya sazları ile (Ud) Hayri Duman, Merak Güreş, Saime Gedikli, Sibel Öner, Lütfü Çalgıcı (Klarnet), Murat Örsel (Keman), Orçun Çalkap (Kanun) ve Hasan Öz (Ritm saz) eşlik edecek.
Mahnaz Gümrükçüoğlu - 14.03.2015
Aydınlar Kahvaltıda Buluştu
Seçkin konuklarla birlikte Kahvaltıya eşleriyle birlikte Kocaeli Aydınlar Ocağı Başkanı Av. Ruhittin Sönmez, yönetim kurulu üyeleri Mustafa Görgün (Kocaeli Kent Konseyi Üyesi), Musa Ordu, İdris Türkmen, İsmail Kara ile Sakarya üniversitesi öğretim üyeleri ve yönetim kurulu üyeleri, Prof. Dr. Vahit İmamoğlu, Prof. Dr. Ahmet Ayar, Doç. Dr. Ahmet Faruk Kılıç, Yrd. Doç. Dr. Mahnaz Gümrükçüoğlu, Yrd.
Mahnaz Gümrükçüoğlu - 04.03.2015
Kent Şurası Çevre'yi Masaya Yatırdı
Katılan 2 konuk Sakarya Kent Şurası'nın konuğu Tema Vakfı Sakarya Temsilcisi ve Sakarya Üniversitesi (SAÜ) Çevre Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyesi Yar. Doç. Dr. Mahnaz Gümrükçüoğlu ve Sakarya Barosu'nun yeni başkanı Zafer Kazan'dı.
Mahnaz Gümrükçüoğlu - 04.03.2015
Kent Şurası Çevre'yi Masaya Yatırdı
Katılan 2 konuk Sakarya Kent Şurası'nın konuğu Tema Vakfı Sakarya Temsilcisi ve Sakarya Üniversitesi (SAÜ) Çevre Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyesi Yar. Doç. Dr. Mahnaz Gümrükçüoğlu ve Sakarya Barosu'nun yeni başkanı Zafer Kazan'dı.
Mahnaz Gümrükçüoğlu - 19.11.2014
Tema Gönüllüleri Sapanca Gölü'ndeki Kuraklığa Dikkat Çekti
TEMA gönüllüleri, Sapanca Gölü'nde zincir oluşturarak kuraklığa dikkat çekti. Sakarya Üniversitesi Çevre Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyesi ve TEMA Sakarya Temsilcisi Yrd. Doç. Dr. Mahnaz Gümrükçüoğlu, göldeki çekilmenin ciddi boyutlarda olduğunu, gölün artık 'ötrofik' dedikleri sonun başlangıcı olarak adlandırabilecekleri seviyeye geldiğini söyledi.
Mahnaz Gümrükçüoğlu - 19.11.2014
Kuraklığa Dikkat Çekmek İçin "İnsan Zinciri" Oluşturdular
Sakarya Üniversitesi (SAÜ) Mühendislik Fakültesi Çevre Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyesi ve TEMA Vakfı Sakarya Temsilcisi Yrd. Doç. Dr. Mahnaz Gümrükçüoğlu, gazetecilere yaptığı açıklamada, afet çeşitleri arasında ilk sıralarda yer alan kuraklığa ve su kıtlığına dikkati çekebilmek için Sapanca Gölü'nde buluştuklarını söyledi.
Mahnaz Gümrükçüoğlu - 23.05.2014
Sapanca Gölü'nde Balçıklaşma Tehlikesi
Sakarya Üniversitesi (SAÜ) Çevre Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyesi Yrd. Doç. Dr. Mahnaz Gümrükçüoğlu, 2 haftadır devam eden sağanakla gölün su seviyesindeki yükselişin sadece günü kurtaracağını, kesinlikle yeterli çözüm olmadığını söyledi.
Mahnaz Gümrükçüoğlu - 10.04.2014
Sakarya'daki Sazlık Yangını
SAÜ Çevre Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyesi Yrd. Doç. Dr. Gümrükçüoğlu: "Önlemler konusunda çok çaba sarf etmemize rağmen üstüne bu yangının çıkmış olmasının Sapanca Gölü'nün ekolojik dengesini bozacağı kesin"
Mahnaz Gümrükçüoğlu - 24.03.2014
Kuraklıkta Son Evreye Yaklaştık"
Sakarya Üniversitesi (SAÜ) Mühendislik Fakültesi Çevre Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyesi Yrd. Doç. Dr. Mahnaz Gümrükçüoğlu, yağmur ve kar yağışlarının su kaynaklarına destek sağlamaması nedeniyle, sonraki evrede "neler olacak" diye endişelenmek gerektiğini bildirdi.
Mahnaz Gümrükçüoğlu - 09.02.2014
Sapanca Gölü'ndeki Su Seviyesinin Düşmesi
Etkinlikte, gölden su çeken sanayi kuruluşları protesto edildi.  Sakarya Üniversitesi (SAÜ) Çevre Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyesi Yrd. Doç. Dr. Mahnaz Gümrükçüoğlu, gazetecilere yaptığı açıklamada, göldeki sorunların ciddi boyutlara ulaşması üzerine TEMA, SASTOP ve Batı Karadeniz Çevre Platformu olarak bir araya geldiklerini söyledi.
Mahnaz Gümrükçüoğlu - 03.06.2013
Satso'da Çevre Paneli Düzenlenecek
SATSO Çevre Komisyonu'nun Çevre Haftası etkinlikleri çerçevesinde düzenleyeceği panel yarın SATSO Meclis Salonu'nda gerçekleştirilecek. 'Küresel İklim Değişikliği, Etkileri ve Bize Düşen Görevler' konulu panele, Toyota Türkiye CEO'su Orhan Özer, Kolza CEO'su Göktan Gürcü, SATSO Çevre Komisyonu Başkanı Önol Taşöz, Sakarya Üniversitesi Öğretim Üyesi Yrd. Doç.Dr. Mahnaz Gümrükçüoğlu panelist olarak katılacak.
Mahnaz Gümrükçüoğlu - 13.03.2013
Öğrenciler Okul Bahçesine Fidan Dikti
Etkinliğe Sakarya Trabzonlular Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Tufan Demircioğlu, Dernek Yönetim Kurulu ve AK Parti İl Yönetim Kurulu Üyesi Dr. Zeynep Öz, Dernek Yönetim Kurulu Üyesi ve TEMA Vakfı Sakarya Şube Başkanı Mahnaz Gümrükçüoğlu, Dernek Kadın Komisyon Üyeleri, Sakarya Üniversitesi Tema Vakfı Gönüllüleri ve Cengiz Topel İlköğretim Okulu Müdürü Rafet Zantlı, Okul Öğretmenlerinden Asiye Asuman Kol ve Cengiz Topel İlköğretim Okulu öğrencileri de katılarak destek verdi.
Mahnaz Gümrükçüoğlu - 04.03.2013
Sakarya Nehri'nde Düşen Su Debisi Balıkların Yaşamını Tehdit Ediyor
Barajlarda su tutulması ve yağışların yetersizliği nedeniyle Sakarya Nehri'nin taşıdığı su miktarının son yılların en düşük debisine düşmesi uzmanları endişelendiriyor. Nehirde bahar aylarında saniyede 200-300 metreküp olması gereken su miktarı son günlerde 40-50 metreküplere kadar azalmış durumda. Sakarya Üniversitesi (SAÜ) Çevre Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyesi Yrd. Doç. Dr. Mahnaz Gümrükçüoğlu, düşüşün endişe verici olduğunu belirterek, kirlilik ve oksijen yetersizliği nedeniyle balık ölümlerinin yaşanabileceği uyarısında bulundu.
Mahnaz Gümrükçüoğlu - 22.02.2013
Üç Tehdit Sapanca Gölü'nü Kurutuyor
Sakarya Üniversitesi Çevre Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyesi Yrd. Doç. Dr. Mahnaz Gümrükçüoğlu, her defasında göl ile ilgili uyarısını sürdürüyor, ancak uyarıları dikkate alınmıyor.
Mahnaz Gümrükçüoğlu - 14.02.2013
Go-Kart Kazasında Hayatını Kaybeden Tuğba'nın Mezarına Fidan
Gediz Orman İşletme Müdürü Nurettin Dağdelen, Sakarya Üniversitesi Öğretim Görevlisi Mahnaz Gümrükçüoğlu, Sakarya Üniversitesi'nden sınıf arkadaşları, İstanbul ve Kütahya Sivil Toplum Kuruluşu Temsilcileri ve bine yakın gönüllünün katıldığı cenaze töreninin ardından bir ağaç ve çevre gönüllüsü olan Tuğba Erdoğan'ın Gediz'deki mezarına ağaç fidanı diktiklerini söyledi.
Mahnaz Gümrükçüoğlu - 14.02.2013
Tuğba'nın Mezarının Yanına Fidan Dikildi
Fidanın, SAÜ öğretim görevlilerinden Mahnaz Gümrükçüoğlu, Erdoğan'ın sınıf arkadaşları, İstanbul ve Kütahya'dan çeşitli sivil toplum kuruluşlarının temsilcileriyle yaklaşık gönüllünün katıldığı cenaze töreni sonrası dikildiği bilgisini veren Dağdelen, şunları kaydetti: "Tuğba'nın genç yaşta hayatını kaybetmesinden büyük üzüntü duyduk.
Mahnaz Gümrükçüoğlu - 09.02.2013
Kütahya Go Kart Kurbanı Tuğbaya Son Görev
Feci şekilde hayatını kaybeden Tuğba Erdoğan'ın cenazesi camiye girerken gözyaşları sel oldu. Camiyi dolduran yakınları sinir krizleri geçirdi. Ulucami'deki cenaze törenine ise Tuğba Erdoğan'ın Sakarya Üniversitesi'nden sınıf arkadaşları ve Sakarya Üniversitesi Öğretim Görevlisi Mahnaz Gümrükçüoğlu, İstanbul ve Kütahya TEMA temsilcileri ve gönüllüleri, Gediz Kaymakamı İsmail Corumluoğlu, Gediz Belediye Başkanı Mehmet Ali Saraoğlu ile bine yakın vatandaş katıldı.
Mahnaz Gümrükçüoğlu - 09.02.2013
Tuğba'ya Son Görev
TUĞBAM İÇİN AĞAÇ DİKİN Feci şekilde hayatını kaybeden Tuğba Erdoğan'ın cenazesi camiye girerken gözyaşları sel oldu. Camiyi dolduran yakınları sinir krizleri geçirdi. Ulucami'deki cenaze törenine ise Tuğba Erdoğan'ın Sakarya Üniversitesi'nden sınıf arkadaşları ve Sakarya Üniversitesi Öğretim Görevlisi Mahnaz Gümrükçüoğlu, İstanbul ve Kütahya TEMA temsilcileri ve gönüllüleri, Gediz Kaymakamı İsmail Corumluoğlu, Gediz Belediye Başkanı Mehmet Ali Saraoğlu ile bine yakın vatandaş katıldı.
12
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Mahnaz Gümrükçüoğlu Haberleri | Mahnaz Gümrükçüoğlu Kimdir - Haberler - Mahnaz Gümrükçüoğlu haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Mahnaz Gümrükçüoğlu kimdir, hayatı ve biyografisi. Dünya'da ikinci, Türkiye'de ise tek parça halindeki en büyük longoz.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 18.09.2021 10:36:13. #1.13#

title