Mustafa Sandal Burcu Esmersoy'a iltifat etti, sosyetik isim Alara Koçibey'i öpücüklere boğdu! - Haberler
Haberi Paylaş

Mustafa Sandal Burcu Esmersoy'a iltifat etti, sosyetik isim Alara Koçibey'i öpücüklere boğdu!

Haberler.com - Magazin
 - Güncelleme:

Son günlerde çapkınlıklarıyla gündeme gelen Mustafa Sandal, jüri üyeliği yaptığı defilede Burcu Esmersoy'a övgüler yağdırdıktan sonra sosyetik isim Alara Koçibey'i öpücüklere boğdu. Sandal'ın çapkın tavırları geceye damga vurdu.

Emina Jahovic ile 10 yıllık evliliğini bitirdikten sonra birçok isimle adı aşk dedikodularına karışan Mustafa Sandal, bekarlığa hızlı dönüş yaptı.

Şarkıcı Mustafa Sandal önceki akşam Zorlu Raffles Otel'de düzenlenen bir defilede jüri üyeliği yaptı. Geceye katılan kadınlara samimi tavırlar sergileyen Mustafa Sandal, cemiyet hayatının tanınmış ismi Alara Koçibey'i defalarca öperek herkesi şaşırttı.

Mustafa Sandal, sosyetik isim Alara Koçibey'i öpücüklere boğdu!

Gecenin sunuculuğunu yapan Burcu Esmersoy, şarkıcı Mustafa Sandal'a "Mustafa sana 'Gel bana' desem ne dersin?" diyerek seslendi.

Mustafa Sandal, sosyetik isim Alara Koçibey'i öpücüklere boğdu!

Mustafa Sandal da sunucu Burcu Esmersoy'a önce "Senin kadar güzel bir bayan gel bana derse duracak halim yok." dedikten sonra "Ben spor salonunda karın kası çalışırken her mekik çektiğimde bir kadına bakıyordum. İşte o kadın Burcu Esmersoy." deyince Burcu Esmersoy utancından ne yapacağını bilemedi. Esmersoy, "Ben seni şarkı söylemen için anons edecektim ama olay başka yerlere gidiyor. Ben sahneyi sana bırakıyorum." diyerek koşar adımlarla sahneyi Sandal'a bıraktı.

Mustafa Sandal, sosyetik isim Alara Koçibey'i öpücüklere boğdu!

Sonrasında Mustafa Sandal "Gel bana" şarkısını söylemeye başladı. O sırada dans yeteneği ile bilinen Türkiye güzeli Azra Akın kendisini tutamayarak kendini sahneye attı. Kıvrak dans figürleri ile Mustafa Sandal'a eşlik eden Azra Akın defileyi izlemeye gelenleri kendine hayran bıraktı.

Mustafa Sandal, sosyetik isim Alara Koçibey'i öpücüklere boğdu!

Haberler.com - Magazin

Burcu Esmersoy, Mustafa Sandal, Azra Akın, Magazin, Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım

Yorumlar (20)

red:

işte bunlardan alacaksın vergiyi fakir halktan değil

RVR:

Musti askerden gelmiş

SİVASLI İBOCAN:

Duyduklarımız bunlarsa, duymadıklarımızı tahmin edin. . . !!!

Tüm 20 yorumu okumak için tıklayın
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title