Haberler

"İmamoğlu'nu Cinsel İlişki Kasetleri Olduğu İçin ve İş Almak İçin Destekliyorlar" İddialarına Berna Laçin Tepki Gösterdi

Güncelleme:

Ekranlardan bir süredir uzak kalan güzel oyuncu Berna Laçin, "İmamoğlu'nu cinsel ilişki kasetleri olduğu için ve iş almak için destekliyorlar." iddialarına tepki gösterdi.

Ekrem İmamoğlu'nu destekleyen Berna Laçin çıkan bazı haberlere ve iddialara yanıt verdi. Berna Laçin " İmamoğlu'nu cinsel ilişki kasetleri olduğu için ve iş almak için destekliyorlar" iddialarına tepki gösterdi.

CİNSEL İLİŞKİ KASETLERİ OLDUĞU İDDİA EDİLDİ

YSK'nın seçimi yenileme kararı almasının ardından Ekrem İmamoğlu, sanatçılara, iş insanlarına seslenmiş ve "Konuşun" çağrısında bulunmuştu. Bu çağrıya yüzlerce sanatçı sosyal medyadan karşılık verdi. Bu süreç devam ederken ortaya bir iddia da atıldı. İddia, sanatçıların bağlı bulundukları ajansın sahibinde cinsel ilişki kasetlerinin olduğu yönündeydi. İmamoğlu'na yönelik desteği de ajansın sahibi, sanatçıları tehdit ederek sağlamıştı. Bu iddialar Berna Laçin'i güldürdü. Laçin, söz konusu iddialara Twitter'dan cevap verdi.

'İmamoğlu'nu Cinsel İlişki Kasetleri Olduğu İçin ve İş Almak İçin Destekliyorlar.' İddialarına Berna Laçin Tepki Gösterdi

"HERKES KENDİ GİBİ BİLİR"

Berna Laçin sosyal medya hesabından, "Bir ana haberden parça gördüm de şimdi tesadüfen. Dizi-reklam-konser almak için İmamoğlu'ndan taraf olmuş sanatçılar… (Tarkan, Cem Yılmaz, Şahan filan koca fotoğraflarımız var) E herkes kendi gibi bilir tabii. Belediye neyin reklamını verecekse artık. Gece gece güldüm. Şimdi bizim 10 yıldır süren reklam anlaşmalarını da İmamoğlu'na bağlar bazı medyalar. Evet, evet tüm ödüllerimi de İmamoğlu sayesinde aldım. Demek hiç karşılıksız, hatta kara listeye girmeyi göze alarak inandıkları insanı desteklememiş böyle haberler yapanlar. Hmm ama bunu zaten biliyoruz değil mi? Ama tabii bir de şuradan bakalım, 'İmamoğlu'ndan çıkar sağlamak için sanatçılar yanında yer alıyor' dediklerine göre, demek İmamoğlu'nu geleceğin iktidarında görüyorlar. E tamam o zaman demek ki #herşeyçokgüzelolacak." ifadelerini kullandı.

Kaynak: Haberler.com / Magazin

Berna Laçin İmamoğlu Laçin Haberler

500

Yorumlar (86)

KUZEYİN UŞAĞI:

Binali beyi seviyor ve destekliyoruz daima. . adam gibi adamdır. . gerçek devlet adamı. .

45
51
yanıtYanıtla
KAÇKAR53:

AYNEN ÖYLEDİR.

yanıt2
yanıt11
EGENİN EFESİNEEEE:

EGENİN EFESİ oruçlu ağzımızı açtırma . karışma sana ne. BİNALİ bey dediğimiz gibi gerçek devlet adamı. her yönüyle. geçen de sen cevap verdin. hem sana ne yorumdan sen bak kendi işine. konuşma sus. . LA HAVLE VELA KUVVETE. . . .

yanıt8
yanıt11
EVEET:

EVEET

yanıt4
yanıt4
MAVİYEŞİLLL:

EGENİN EFESİ. . . ALLAH tuttuğun oruçları ibadetleri kabul etsin. .

yanıt1
yanıt0
EGENİN EFESİMİSİN NESİNE:

EGENİN EFESİ bu arada yaşım elliyi geçti dikkatini çekerim. biraz saygı biraz. hayırlı ramazanlar. sana. .

yanıt1
yanıt2
KARADENİZLİLER BU ÜLKENİN ÇİMENTOSUDUR:

EGENİN EFESİ aynı görüşte değilsek neden cevap veriyorsun ki. o zaman cevap almazdın. . . kendi aklını yorumunu kendine sakla. . olur mu.

yanıt0
yanıt1
Selo:

Berna Laçin kim? Ne iş yapar?

26
12
yanıtYanıtla
celo:

Boş konuşur kendini sanatçı sanar. . . !

yanıt6
yanıt3
heves:

Bu kim ne iş yapıyormuş bu bayan.

20
13
yanıtYanıtla
Tüm 86 yorumu okumak için tıklayın Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title