Haberler

  Gülşen'in ifadesine damga vuran sözler: Bana ihtiyacı olan bir çocuğum var

  Güncelleme:

  Şarkıcı Gülşen, konserinde sarf ettiği "İmam hatipte okumuş daha önce kendisi sapıklığı oradan geliyor" sözlerinde dolayı gözaltın alındıktan sonra tutuklandı. Suç işlemediğini söyleyen Gülşen, nöbetçi hakimliğe verdiği ifade de "Bana ihtiyacı olan bir çocuğum var. Tutuksuz yargılanmak istiyorum" dedi.

  Popçu Gülşen, geçtiğimiz aylarda İstanbul'daki bir mekanda sahne aldı. Gülşen, konserinin ilerleyen dakikalarında "İmam hatipte okumuş daha önce kendisi sapıklığı oradan geliyor" ifadelerini kullandı. Savcılık, bu sözler sonrası Gülşen için TCK'nin 216. maddesi kapsamında, "Halkı kin ve düşmanlığa tahrik veya aşağılama" suçundan soruşturma başlatılmasına karar verdi. Gözaltına alınarak adliyeye sevk edilen Gülşen, çıkarıldığı mahkeme tarafından tutuklandı.

  "BANA İHTİYACI OLAN BİR ÇOCUĞUM VAR"

  Gülşen, nöbetçi hakimliğe verdiği ifadesinde, "Bana ihtiyacı olan bir çocuğum var. Ben suç işlemedim. Tutuksuz yargılanmak istiyorum" dedi. Gülşen ifadesinin devamında söz konusu konserin 30 Nisan 2022 tarihinde Ataşehir'de olduğunu söyleyerek, "Ben 25 yıllık sanatçıyım. Benim müzisyen çalışma arkadaşlarım var. Bu grupla birlikte konserlerde sahne alırım. Benim kadromda klavye müzisyeni olarak yer alan Miraç isimli arkadaşımın lakabı imamdır. Ayrıca arkadaşlara kendi aramızda aptal, salak, sapık olarak şakalaşırız. Talihsizlik olarak bu iki kelime bir araya gelmiştir. Arkadaşımız imam hatipte okumamıştır. Grupta tüm arkadaşlarımın lakabı mevcuttur" dedi.

  Sözlerinden dolayı tutuklanan Gülşen, ifade verdi: Bana ihtiyacı olan bir çocuğum var

  TUTUKLANARAK CEZAEVİNE GÖTÜRÜLDÜ

  Gülşen bu ifadesi sonrası adli kontrolün yeterli kalmayacağı iddiasıyla tutuklandı. Nöbetçi İstanbul Sulh Ceza Hakimliği de, Gülşen'in "halkı kin ve düşmanlığa alenen tahrik" suçundan tutuklanmasına karar verdi. Gülşen'in Bakırköy'deki Kadın Kapalı Cezaevi'ne götürüldü.

  AVUKAT: BU KARARI BEKLEMİYORDUK, GEREKLİ İTİRAZLARI YAPACAĞIZ

  Gülşen'in tutuklanmasının ardından avukatı Emek Emre de bir açıklama yaptı. Avukat Emre, "Türkiye bir hukuk devleti, yasaların müvekkilim içinde adil ve eşit bir şekilde uygulanmasını beklerdik. Kanaatimizce müvekkilimin işlemiş olduğu bir suç bulunmamaktadır. Bu suçun alt ve üst sınırlarına baktığımızda tutuklama tedbiri çok uygunsuz olmuştur. İnanıyoruz ki usul ve yasaya aykırı olan bu karar itiraz sonucu kaldırılacaktır. Yarın sabahtan ilgili mercilere itirazda bulunacağız konunun da takipçisi olacağız. Kendisi gayet güçlü durumda, tabi ki üzgünüz böyle bir karar çıkmasını beklemiyorduk. İsnat edilen suç ve cümleye bakıldığı zaman eleştirilsel boyutları olabilir. Ben bir hukukçu olarak isnat edilen suçun gerçekleşmediği kanaatindeyim hukuken. Fakat savcılık ve sulh ceza makamları farklı değerlendi. Tutuklama tedbirinin orantısız olduğunu düşünüyoruz" diye konuştu.

  Sözlerinden dolayı tutuklanan Gülşen, ifade verdi: Bana ihtiyacı olan bir çocuğum var

  Sözlerinden dolayı tutuklanan Gülşen, ifade verdi: Bana ihtiyacı olan bir çocuğum var

  Kaynak: Snob Magazin / Magazin

  İstanbul Türkiye Gülşen Haberler

  Miçotakis bir kez daha resti çekti: Türkiye'yi ilgilendirmez

  Miçotakis bir kez daha resti çekti: Türkiye'yi ilgilendirmez

  Kılıçdaroğlu'ndan Erdoğan'a zehir zemberek yanıt: O hançeri 15 Temmuz'da milletin sırtına sapladın

  Kılıçdaroğlu'ndan Erdoğan'a zehir zemberek yanıt: O hançeri 15 Temmuz'da milletin sırtına sapladın

  İsrail'e meydan okuyan Kassam Tugayları, roketleri nasıl üretiyor? Görüntüleri ilk kez yayınladılar

  İsrail'e meydan okuyan Kassam Tugayları, roketleri nasıl üretiyor? Görüntüleri ilk kez yayınladılar

  Bakmadan Geçme

  Konferans Ligi Şampiyonu Şampiyonlar Ligi'ne gidiyor mu? Limon FC olayı ne, Limon FC maçında ne oldu? #129300 30 Mayıs Konya'da elektrik kesintisi yaşanacak ilçeler! (GÜNCEL) MEDAŞ Konya elektrik kesintisi ne zaman bitecek? 30 Mayıs İstanbul elektrik kesintisi! ELEKTRİKLER NE ZAMAN GELECEK? İstanbul'da elektrik kesintisi! 30 Mayıs 2024 Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? 30 Mayıs Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? Gaziantep'te elektrik kesintisi! 30 Mayıs Manisa elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek? Manisa'da elektrik kesintisi! İsrail lanetleme kararı nedir? Lanetleme kararı alınınca ne olur? 30 Mayıs İzmir GEDİZ elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! İzmir'de elektrik ne zaman gelecek? İzmir'de elektrik kesintisi! 30 Mayıs Ankara elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Ankara'da elektrikler ne zaman gelecek? Ankara'da elektrik kesintisi! 30 Mayıs Adana elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Adana'da elektrikler ne zaman gelecek? Adana'da planlı elektrik kesintileri! 30 Mayıs 2024 Resmi Gazete ATAMA KARARLARI! Bugünün kararları neler? 30 Mayıs Resmi Gazete yayımlandı! 32266 sayılı Resmi Gazete atamalar listesi! Mourinho ne zaman İstanbul'a geliyor? Aziz Yıldırım transferi bitirdi Süper Loto sonuçları açıklandı mı? 30 Mayıs Süper Loto kazanan numaralar neler? Süper Loto sonuçlarına ne zaman, nereden bakılır? #129300 Son Depremler! Bugün İstanbul'da deprem mi oldu? 30 Mayıs AFAD ve Kandilli deprem listesi! 30 Mayıs Ankara'da, İzmir'de deprem mi oldu?
  Sadece Kürtçe hizmet vereceğini açıklayan kafe işletmecisi gözaltında

  Sadece Kürtçe hizmet vereceğini açıklayan kafe işletmecisi gözaltında

  500

  Yorumlar (18)

  Sessiz Sessizz:

  Kullandigi cumle kesinlikle agır ama cocuk dedimi kiyamiyorum. Keske cok abartili suclu anneler disindakiler icin farkli bir uygulama olsa. Hicbir yavru melek annesiz babasiz kalmasa :(

  0
  0
  yanıtYanıtla
  Nurullah Ak:

  Bunu Müslümanlara hakaret etmeden önce düşünecektin. Şimdi hapiste yatacaksın en ağır cezayı alacaksın gün yüzü göremeyeceksin bundan sonra çocuğuna hasret kalacaksın

  0
  0
  yanıtYanıtla
  Uğur:

  sadece senin çocuğun yok herkesin çocuğu var o iftira attığın imamhatiplilerinde çocuğu var. Tabiki çocuğun bir kabahati yok ama anne demek sorumlu davranmak demek sen bunu düşünmeden bütün imamhatiplileri zan altında bıraktın. Yazıklar olsun senin gibi sanatçı müsvettelerine

  0
  0
  yanıtYanıtla
  ALP ALP:

  İyi ders olur Ona ve diğerlerine... Birkaç gün sonra serbest bırakılır....

  0
  0
  yanıtYanıtla
  Başka Murat:

  E o zaman her suçlu bu tarz mazaretler göstererek affedilsin. Burası yol geçen hanı'mı.

  0
  0
  yanıtYanıtla
  Mikail arman:

  Şahsen hiç bir kimsenin, çocuğu olan bir annenin mağdur olmasını istemem.Ancak herkes yanlışlardan ve kötü tercihlerinden sorumludur.Akıllı ve sorumlu insanlar, Yüce ALLAH'ın Dinine, Manevi değerlere saygılı olmalıdır.Umarım bu olay sorumsuz ve kötü kalpli insanlar için ibret olur !

  0
  0
  yanıtYanıtla
  haksız mıyım:

  bence o çocuğun ahlaklı bir anaya ihtiyacı var. o zavallı çocuk senin elinde mahvolacak

  0
  0
  yanıtYanıtla
  zeki sahin:

  tabi papuç pahalı geldi söz azğızdan bir kere çıkar delikanlı olun sözünüzün arkasında durun kıvırmanın bi alemi yok kimse sesini çıkarmasa ısırmaya devam demi......

  0
  0
  yanıtYanıtla
  Murat Kılıç:

  O zaman çeneni tutacaksın. Sen neredeyse sahneye çıplak çıkıyorsun. Sana karışan yok. Sende Bi zahmet onlara karışma

  0
  0
  yanıtYanıtla
  Ercan Sevinc:

  O zaman konuşmadan önce 10 kez düşüneceksin

  0
  0
  yanıtYanıtla
  Tüm 18 yorumu okumak için tıklayın Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
  title