Fashion TV 2020 Türkiye güzelleri seçildi - Haberler
Haberi Paylaş

Fashion TV 2020 Türkiye güzelleri seçildi

Bültenler - Magazin

En güzel genç kızını ve genç erkeğini seçmek için düzenlenen Miss And Mr Fashion TV 2020 Turkey'in birincileri belli oldu. Finalde Elif Yılmaz ve Mert Özcan birinci olarak unvanlarını aldı.

Fashion TV Türkiye temsilcisi Enis Onat'ın düzenlediği "Miss And Mr Fashion TV 2020 Turkey" final yarışmasında ülkemizin en güzel genç kızı ve genç erkeği seçildi. Yarışmanın jürisi Türkiye'yi Fashion TV'nin uluslararası "Miss Fashion TV World" yarışmasında temsil edecek olan güzeli seçmekte hayli zorlandı. Gecenin finalinde Elif Yılmaz "Miss Fashion TV 2020 Turkey", Mert Özcan ise "Mr Fashion TV 2020 Turkey" ünvanı ile taç giydiler. Gecenin başında Suriye'de şehit olan askerlerimiz için bir dakikalık saygı duruşu da yapıldı.

Yaklaşık bin kişinin başvuru yaptığı adaylar arasından seçilen yirmi erkek yirmi kadın yarışmacı "Miss And Mr Fashion TV 2020 Turkey" yarışmasında birinci olabilmek için ter döktüler. Bir haftalık kampın ardından önceki gece lüks bir otelde yapılan final gecesinde otuz kişilik jüri önüne çıkan kırk genç podyumda modellik yeteneklerini sergileyerek güzellikleri ile jüriye etkilemeye çalıştılar. Sunuculuklarını Özge Ulusoy ile Saruhan Hünel'in yaptığı yarışmanın jüri üyeleri arasında Fatih Ürek, Emre Karayel, Mert Altınışık, modacı Cihan Nacar, modacı Ferruh Karakaşlı, tasarımcı Emel Yıldırım, Tümay Özokur, saç uzmanı Victoria İshkhanova'nın da bulunduğu, sanat yönetmenliğini ve koreografisini Ferhan Aral'ın yaptığı final gecesinde çeşitli moda tasarımcılarının defileleri yapıldı.

Fashion TV 2020 Türkiye güzelleri seçildi

Okçu Triko, Bilgin's Luxury Deri, Pınar Bent Gelinlik, Ferruh Karakaşlı Skyfall defilesi, Cihan Nacar mayo defileleri ilgi ile izlendi. Gökcan Sanlıman ve Meltem Yaman'nın mini konser verdikleri gecede Fatih Ürek'te iki şarkı ile yarışmacılara moral verdi.

Gecenin finalinde Elif Yılmaz "Miss Fashion TV 2020 Turkey", Mert Özcan ise "Mr Fashion TV 2020 Turkey" unvanı ile taç giydiler. Güzel seçilen gençlere taçları oyuncu Emre Karayel ve Emel Yıldırım tarafından takıldı. Elif Yılmaz ülkemizi Kıbrıs'ta Girne Rocks Hotel'da düzenlenecek olan "Miss Fashion TV World 2020" uluslararası yarışmasında temsil edecek.

Fashion TV 2020 Türkiye güzelleri seçildi

Yarışmada ikinciliği Dilan Erol ve Hüseyin Talmanzade, üçüncülüğü Vildan Aktaş ve Ali Koç, dördüncülüğü Aida Sayeva ve Celal Bilgin, beşinciliği ise Cansu Yıldırım ile Suat Kömürcü kazandılar. Birinciliğin dışında dereceye girenlerde Türkiye'yi yurt dışındaki çeşitli yarışmalarda temsil edecekler.

Fashion TV 2020 Türkiye güzelleri seçildi

Fashion TV 2020 Türkiye güzelleri seçildi

Fashion TV 2020 Türkiye güzelleri seçildi

Fashion TV 2020 Türkiye güzelleri seçildi

Fashion TV 2020 Türkiye güzelleri seçildi

Bültenler / Magazin

Türkiye, Turkey, Asker, Magazin, Güncel, Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım

Yorumlar (39)

cvnh:

günah günah . . .

Berat:

Melis daha güzell??

BİR VATANDAŞ:

ESKİ YILLARDA ECNEBİLER MÜSLÜMAN KIZINI SOYUP BİRİNCİ SECTİKLERİ ZAMAN ZAFER KUTLAMALARI YAPMIŞLARDI. TÜRK MÜSLÜMAN KIZINI SOYUP TEŞHİR ETTİK DİYE ELLERİNİ OVUŞTURUP KADEH TOKUŞTURDULAR. SÖZDE MÜSLÜMAN ÜLKEYİZ. ÇIPLAK KIZLARIMIZLA GURUR DUYUYORUZ. 4 YAŞINDA HAFIZ KIZLARIMIZDAN OGLANLARIMIZ GURUR DEGİL UTANÇ VERİYOR BİZE.

Tüm 39 yorumu okumak için tıklayın
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title