LÜTFÜ YÜCELİK HABERLERİ

Lütfü Yücelik Haberleri

Lütfü Yücelik haber, Lütfü Yücelik son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Lütfü Yücelik: Etso'dan Üyelerine Yeni Bir HizmetLütfü Yücelik 22.3.2018
Lütfü Yücelik 14.3.2018
Erzurum'da İş Adamları Ilıca Şeker Fabrikası İçin Bir Araya Geldi
Erzurum Ticaret ve Sanayi Odası (ETSO) Başkanı Lütfü Yücelik, ETSO Meclis Salonu'nda düzenlenen toplantıda yaptığı konuşmada, Türkiye'deki 14 şeker fabrikasıyla Ilıca Şeker Fabrikasının özelleştirme kapsamına alındığını söyledi.
Lütfü Yücelik 27.2.2018
Etso'dan Zeytin Dalı Harekatı İçin Yardım Kampanyası
ETSO Yönetim Kurulu Başkanı Lütfü Yücelik, toplantıda yaptığı konuşmada, güvenlik güçlerinin, ülkeyi tehdit eden terör oluşumlarını bertaraf etmeye, sınır güvenliğini sağlamaya, bölgede huzur ve istikrarı temin etmeye yönelik her türlü operasyonunu desteklediklerini belirtti.
Lütfü Yücelik 22.1.2018
Zeytin Dalı Harekatı
Erzurum Ticaret ve Sanayi Odası (ETSO) Yönetim Kurulu Başkanı Lütfü Yücelik, iş dünyasının Zeytin Dalı Harekatı'nı desteklediğini belirterek, "Harekatın sonuçlarının güven ve istikrar anlamında ekonomiye olumlu etkileri olacağına inanıyorum.
Lütfü Yücelik: Özakalın Ailesinin Acı GünüLütfü Yücelik 6.1.2018
Lütfü Yücelik: Başkan Yücelik'ten Yeni Yıl MesajıLütfü Yücelik 29.12.2017
Lütfü Yücelik: Etso'da Sri Lanka GünüLütfü Yücelik 18.12.2017
Lütfü Yücelik 14.12.2017
Türklerin Anadolu'daki Asırlık Varlığının Sırrı Ahiliktir"
Panele, Erzurum Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Hüseyin Koçan, Erzurum Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Lütfü Yücelik, Erzurum Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Rasim Fırat, STK temsilcileri, akademisyenler ve öğrenciler de katıldı.
Lütfü Yücelik 13.12.2017
Esnaf ve Sanatkarlara Sağlanan Destek 23 Milyar Lirayı Aştı"
Bazı temaslarda bulunmak üzere kente gelen Bakan Tüfenkci'yi Erzurum Havalimanı'nda Vali Seyfettin Azizoğlu, Erzurum Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen, Emniyet Müdürü Mehmet Aslan, Erzurum Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Lütfü Yücelik, Erzurum Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Rasim Fırat, AK Parti İl Başkanı Mehmet Emin Öz, oda başkanları ve partililer karşıladı.
Lütfü Yücelik: Erzurum'un Gururu BmsLütfü Yücelik 30.10.2017
Lütfü Yücelik 29.10.2017
Türk Ekonomisi "Demir İpek Yolu" ile Kazanacak
Söz konusu demiryolu nedeniyle Kars ve çevre illerdeki sanayi bölgelerine talebin arttığına işaret eden Akça, şöyle konuştu: "Büyük beklentilerimiz var. Lojistik Merkezimizin sayın Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanımız Ahmet Arslan'ın destekleriyle faaliyete geçirilecek olması Karslı iş adamlarını olağanüstü büyük beklentilere soktu. Onun için ülke, Kars, çevre iller olarak projeden beklentilerimiz var. Organize sanayi bölgemiz dolu, ikinci bir sanayi bölgesinin açılmasına ihtiyaç var. Proje nedeniyle bölgeye yatırım yapmak isteyenlerin sayısı oldukça fazla, yüzde 80-90 oranında talep var. Projeyle bölgede önemli gelişmelerin olacağı kaçınılmaz." "Ülkeleri ticari, sosyal ve kültürel anlamda birbirine bağlayacak" Erzurum Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Lütfü Yücelik, BTK Demiryolu Projesi'nin bölge için çok önemli olduğunu ifade ederek, "Bu proje sadece şehrimiz, bölgemiz ve ülkemiz için değil, Orta Asya, Avrupa ve Uzak Asya'ya kadar dünya üzerinde çok geniş bir coğrafyanın ulaşım ve lojistik hizmetleri açısından çok büyük ve bir o kadar önemli proje.
Lütfü Yücelik 14.10.2017
Etso'dan Öğrencilere Yardım
Açıklamada görüşlerine yer verilen, ETSO Yönetim Kurulu Başkanı Lütfü Yücelik, eğitim yardımlarını her yıl düzenli olarak yaptıklarını belirtti.
Lütfü Yücelik 10.10.2017
Doğu'dan ABD'nin Vize İşlemlerinin Askıya Almasına Tepki
"ABD bu yanlış kararından bir an önce vazgeçmeli" İş dünyası temsilcileri olarak bu gerilimin iki ülke arasındaki ekonomik ilişki ve iş birliğine minimum etki etmesini dileyen Burucu, "Her ne olursa olsun Türkiye Cumhuriyeti Devleti ABD'nin bu davranışına karşı yapması gerekeni yapmıştır. ABD bu yanlış kararını bir an önce değiştirmeli ve bu tutumundan vazgeçmelidir." Erzurum Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) Başkanı Lütfü Yücelik ise ABD'nin, geçmişten bugüne kendisine dost ve müttefik olan ülkemize karşı böyle bir uygulama yapmasına anlam veremediklerini dile getirdi.
Lütfü Yücelik: İnsülin Cebimde Keyfim Yerinde'Lütfü Yücelik 7.10.2017
Lütfü Yücelik 7.10.2017
İnsülin Cebimde Keyfim Yerinde"
Programa, Erzurum Valisi Seyfettin Azizoğlu ve eşi Nilgün Azizoğlu, Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen, Erzurum Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Lütfü Yücelik, İl Sağlık Müdürü Prof.
Lütfü Yücelik 15.9.2017
Vakıfbank Yönetim Kurulu Başkanı Alptekin: Güçlü Ekonomiler Hesaba Katılıyor
Vakıfbank'ın Erzurum'da düzenlediği bölgesel toplantıya banka Yönetim Kurulu Başkanı İsmail Alptekin, Genel Müdürü Mehmet Emin Özcan ile yönetim kurulu üyeleri, genel müdür yardımcıları, bölge yönetimi, birim ve şube müdürleri katıldı. İki gün süren program kapsamında Vali Seyfettin Azizoğlu, Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen, Erzurum Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Lütfü Yücelik ve Erzurum Ticaret Borsası Başkanı İsmail Hakkı Hınıslıoğlu'nuziyaret eden Vakıfbank üst yönetimi, şehrin tarihi, doğal güzelliklerini de görme fırsatı buldu.
Lütfü Yücelik 15.9.2017
Dha Yurt Bülteni-14
Vakıfbank'ın Erzurum'da düzenlediği bölgesel toplantıya banka Yönetim Kurulu Başkanı İsmail Alptekin, Genel Müdürü Mehmet Emin Özcan ile yönetim kurulu üyeleri, genel müdür yardımcıları, bölge yönetimi, birim ve şube müdürleri katıldı. İki gün süren program kapsamında Vali Seyfettin Azizoğlu, Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen, Erzurum Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Lütfü Yücelik ve Erzurum Ticaret Borsası Başkanı İsmail Hakkı Hınıslıoğlu'nuziyaret eden Vakıfbank üst yönetimi, şehrin tarihi, doğal güzelliklerini de görme fırsatı buldu.
Lütfü Yücelik 15.9.2017
Vakıfbank Üst Yönetiminin "Erzurum Zirvesi"
İki gün süren programda Erzurum Valisi Seyfettin Azizoğlu, Erzurum Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen, Erzurum Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Lütfü Yücelik ve Erzurum Ticaret Borsası Başkanı İsmail Hakkı Hınıslıoğlu'nu ziyaret eden VakıfBank yöneticileri, şehrin tarihi ve doğal güzelliklerini de görme fırsatı buldu.
Lütfü Yücelik: Vakıfbank Heyeti Etso'daLütfü Yücelik 14.9.2017
Şu an buradasınız: Lütfü Yücelik Haberleri | Lütfü Yücelik Kimdir - Haberler - Sayfa 4 - Lütfü Yücelik haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Lütfü Yücelik kimdir, hayatı ve biyografisi. Etso'da Yönetim Belirlendi.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 11.7.2020 20:46:54. #1.15#
title