Haber : Mawazine, En Başarılı Çalışmalarımdan Biri" - Haberler

Haberi Paylaş

Mawazine, En Başarılı Çalışmalarımdan Biri"

GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Mawazine Müzik Festivali'nde sahne alan Makedonyalı Türk asıllı sanatçı Mesut Kurtiş- Kurtiş ile röportaj- Kurtiş'in sahne aldığı arşiv görüntüsü "Mawazine, en başarılı çalışmalarımdan biri"- Fas'ın başkenti Rabat'ta 29 Mayıs-6 Haziran tarihleri arasında düzenlenen Mawazine Müzik Festivali'nde sahne alan Makedonyalı Türk asıllı sanatçı Mesut Kurtiş: - "Mawazine Müzik Festivali'ne katılmak, kariyerimdeki en başarılı çalışmalardan biri"- "Fas'ın bende önemli yeri var. Fas halkı, dinleyicisi inanılmaz. Kültür seviyesi yüksek, müzikten hakikaten anlayan, farklılıklara karşı bayağı açık bir topluluk" Fas'ın başkenti Rabat'ta 29 Mayıs-6 Haziran tarihleri arasında düzenlenen Mawazine Müzik Festivali'nde sahne alan Makedonyalı Türk asıllı sanatçı Mesut Kurtiş, "Mawazine Müzik Festivali'ne katılmak, kariyerimdeki en başarılı çalışmalardan biri" dedi.

GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Mawazine Müzik Festivali'nde sahne alan Makedonyalı Türk asıllı sanatçı Mesut Kurtiş- Kurtiş ile röportaj- Kurtiş'in sahne aldığı arşiv görüntüsü "Mawazine, en başarılı çalışmalarımdan biri"- Fas'ın başkenti Rabat'ta 29 Mayıs-6 Haziran tarihleri arasında düzenlenen Mawazine Müzik Festivali'nde sahne alan Makedonyalı Türk asıllı sanatçı Mesut Kurtiş: - "Mawazine Müzik Festivali'ne katılmak, kariyerimdeki en başarılı çalışmalardan biri"- " Fas'ın bende önemli yeri var. Fas halkı, dinleyicisi inanılmaz. Kültür seviyesi yüksek, müzikten hakikaten anlayan, farklılıklara karşı bayağı açık bir topluluk" Fas'ın başkenti Rabat'ta 29 Mayıs-6 Haziran tarihleri arasında düzenlenen Mawazine Müzik Festivali'nde sahne alan Makedonyalı Türk asıllı sanatçı Mesut Kurtiş, "Mawazine Müzik Festivali'ne katılmak, kariyerimdeki en başarılı çalışmalardan biri" dedi.Farklı kültürlerin, müzik tarzlarının ve gösterilerin sunulduğu, farklı ülkelerden ünlü sanatçıların sahne aldığı festivalin ardından AA muhabirine açıklamada bulunan Kurtiş, Rabat'ta bu yıl 14'üncüsü düzenlenen festivalin uluslararası prestije sahip bir etkinlik olduğunu söyledi.Kurtiş, Mawazine Müzik Festivali'ni uzun zamandır takip ettiğini belirterek, organizatörler tarafından davet edildiğinde çok mutlu olduğunu ifade etti.Mawazine Müzik Festivali'ne katılmayı "kariyerindeki en başarılı çalışmalardan biri" olarak nitelendiren Kurtiş, "Fas'ın bende önemli yeri var. Fas halkı, dinleyicisi inanılmaz. Kültür seviyesi yüksek, müzikten hakikaten anlayan, farklılıklara karşı bayağı açık bir topluluk" diye konuştu.Kurtiş, önceki yıllarda da Fas'ta konserler verdiğini anımsatarak, "Ancak Mawazine'nin benim için önemli bir yeri vardı. Oradaki halkla, seyirci ve dinleyiciyle buluşmak için bana verilmiş güzel bir fırsattı" ifadesini kullandı. - Jennifer Lopez, Akon, Sting, Sean Poul da sahne aldı Festival kapsamında 1 Haziran'da Maher Zain'in, 3 Haziran'da da kendisinin sahne aldığını söyleyen Kurtiş, festival tarihinde muhtemelen ilk kez ilahi seslendirildiğini kaydetti.Kurtiş, Fas medyasından ve halkından olumlu tepkiler aldıklarını belirterek, "Kendimizi ifade edebilmek, müziğimizi bir nebze olsun uluslararası camiaya tanıtabilmek için bu ortamın bir parçası olabilmek bizim için ayrıca önemliydi" dedi.Rabat kentinde farklı müzik türlerinden grupları ve şarkıcıları bir araya getiren 14. Mawazine Müzik Festivali'ne Jennifer Lopez, Akon, Sting, Maher Zain, Sean Paul gibi isimler de katıldı.

Jennifer Lopez Sting Fas Kültür Sanat Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
Bu haber AA tarafından hazırlanmış olup habere Haberler.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. AA tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı AA kurumudur.

Son Dakika Haberleri

title