Haberi Paylaş

Karikatürist Bedri Koraman İçin Mevlit Okutuldu

Kültür Sanat Haberleri

GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: -Torba Camisi ve avluda bekleyen yakınları-Bedri Koraman'ın eşi Nil Koraman ile röportaj-Camide okunan mevlitten detaylar- Koraman'ın mezarı başında tören Karikatürist Bedri Koraman için mevlit okutuldu Bodrum'da geçirdiği rahatsızlık sonucu hayatını kaybeden karikatürist Bedri Koraman'ın vefatının 40'ıncı gününde mevlit okutuldu.

GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: -Torba Camisi ve avluda bekleyen yakınları- Bedri Koraman'ın eşi Nil Koraman ile röportaj-Camide okunan mevlitten detaylar- Koraman'ın mezarı başında tören Karikatürist Bedri Koraman için mevlit okutuldu Bodrum'da geçirdiği rahatsızlık sonucu hayatını kaybeden karikatürist Bedri Koraman'ın vefatının 40'ıncı gününde mevlit okutuldu.Torba Camisi'nde ikindi namazının ardından okutulan mevlit öncesinde konuşan merhumun eşi Nil Koraman, eşinin ölümüne hala alışamadığını söyledi.Çok üzgün olduğunu dile getiren Koraman, "Onu kaybettiğime inanamıyorum ve onsuzluğa alışamıyorum. O, mükemmel bir insandı, onu çok sevdim, 47 yılımı geçirdim, nasıl alışacağımı bilmiyorum" diye konuştu.Bedri Koraman ile unutamayacağı birçok anısı bulunduğunu anlatan Koraman, "Bedri ile evlendiğimiz yıllarda hiç unutamadığım bir anım var. Evlilik yüzüklerimiz tahtadandı. Üzerinde onun imzası vardı. Bu benim için çok değerliydi. Paramız olmadığı için böyle bir yüzük yapmıştı ama hep çok mutlu olduk. Allah sonra her şeyi verdi, çok mutlu olduk" ifadelerini kullandı.Mevlit programının ardından Koraman'ın kabri başında dua edildi. Eşinin mezar taşına sarılan Nil Koraman, duygusal dakikalar yaşadı.

Kaynak: AA / Kültür Sanat

Bedri Koraman Bodrum Kültür Sanat Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title