Haberler

İzmir'e Yıldız Yağdı

İzmir'e yıldız yağdıİZMİR - Uzun süredir konusu itibariyle merakla beklenen ve geçtiğimiz Cuma günü vizyona giren "Cebimdeki Yabancı" filminin İzmir özel gösterimi İzmir Optimum'da yapıldı.

İzmir'e yıldız yağdı

İZMİR - Uzun süredir konusu itibariyle merakla beklenen ve geçtiğimiz Cuma günü vizyona giren "Cebimdeki Yabancı" filminin İzmir özel gösterimi İzmir Optimum'da yapıldı. İzmir Optimum Alışveriş Merkezinde seyirci ile buluşan Cebimdeki Yabancı filminin başrol oyuncuları Buğra Gülsoy, Leyla Lydia Tuğutlu ile Serkan Altunorak, filmin yapımcılarından dünyaca ünlü yönetmen Ferzan Özpetek ve yönetmen Serra Yılmaz sinemaseverlere unutulmaz anlar yaşattı.

İzmir Optimum'da gerçekleşen filmin özel gösterimine İzmirliler büyük ilgi gösterdi. Özel gösterim öncesinde filmin başrol oyuncuları ve yapımcılarından Ferzan Özpetek ile filmin yönetmeni Serra Yılmaz İzmirli sinemaseverlerle söyleşi gerçekleştirdi. Optimum ziyaretçilerinin yoğun ilgi gösterdiği Cebimdeki Yabancı filminin yapımcılarından Ferzan Özpetek, gördüğü ilgi karşısında mutluluğunu gizleyemezken, bu güzel anı, hayranları ile selfie çektirerek ölümsüzleştirdi. Ünlü yönetmen Ferzan Özpetek'e sevenleri film gösterimi öncesinde doğum günü sürprizi de yaptı.

İzleyenleri tehlikeli ve kahkaha dolu bir oyuna davet eden, Cebimdeki Yabancı filmi vizyona girdiği andan itibaren büyük bir ilgiyle karşılandı. Belçim Bilgin, Buğra Gülsoy, Çağlar Çorumlu, Leyla Lydia Tuğutlu, Serkan Altunorak, Şebnem Bozoklu ve Şükrü Özyıldız gibi yıldız oyuncuları buluşturan filmin İzmir Optimum'da gerçekleşen seyircili gösterimine seyirciler akın etti. Biletlerin günler öncesinden tükendiği gösterim için ek salonlar açılırken, gösterim öncesi yapılan söyleşiye yaklaşık 10 bin kişi katıldı.

Filmin yönetmeni Serra Yılmaz, ortak yapımcısı Ferzan Özpetek ve filmin oyuncularından Buğra Gülsoy, Leyla Lydia Tuğutlu ile Serkan Altunorak'ın katıldığı gösterimde ekip filmi seyircilerle beraber izledi ve birlikte fotoğraflar çektirdi.

Gösterim öncesinde heyecanlarını paylaşan Cebimdeki Yabancı oyuncularına, filmin geçtiği evde kullanılan tablolar hediye edildi. Deniz Göktürk Kobanbay'ın sanat yönetmenliğini üstlendiği filmdeki tablolar İzmirli sanatçılar Benan Bilek ve Ayça Yersu imzasını taşıyor.

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / Kültür Sanat

Serkan Altunorak Ferzan Özpetek Buğra Gülsoy İzmir Kültür Sanat Haberler

Bakanlık, Deniz Akkaya'nın kızını koruma altına aldı

Bakanlık, Deniz Akkaya'nın kızını koruma altına aldı

15 yaşındaki kızıyla ilişkiye girmek istediğini söyleyen adamı tek yumrukla öldürdü

15 yaşındaki kızıyla ilişkiye girmek istediğini söyleyen adamı tek yumrukla öldürdü

Kızı devlet korumasına alınan Deniz Akkaya: Ben yolladım, burnu sürtsün

Kızı devlet korumasına alınan Deniz Akkaya: Ben yolladım, burnu sürtsün

Kara harekatının ayak sesleri! İsrail tankları Refah kentinin merkezine girdi

Kara harekatının ayak sesleri! İsrail tankları Refah kentinin merkezine girdi

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title