Kovanlık Haberleri

Kovanlık haber, Kovanlık son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Kovanlık - 16.09.2021
Döşemealtılı besicilere süt tankı hibe edildi
Antalya Büyükşehir Belediyesi, Kooperatifler aracılığıyla gerçekleştirilen destekleme kapsamında son olarak Döşemealtı İlçesi Kovanlık Köyü Sulama Kooperatifi'ne 4 tonluk süt tankı hibe etti.
Kovanlık - 15.05.2021
Kontrolden çıkan otomobil akaryakıt istasyonuna daldı, faciadan dönüldü
Olay, Döşemealtı ilçesi Kovanlık Mevkiinde gerçekleşti.
Kovanlık - 02.04.2021
Melek İpek'in mahkemede ifade veren küçük kızı, yaşadıkları dehşeti anlattı (3)
'BENİM KARIMI NASIL GÖTÜRÜRSÜN' Mahkemede ifade veren Tanık Ahmet Çoban ise Melek İpek'i ailesinden dolayı tanıdığını belirterek, "10 yıl önce bir olay yaşadım. Melek bana akşam telefon açtı. 'Ahmet amca ben hap içtim. İyi değilim. Beni hastaneye götürür müsün?' dedi. Ben de aracımla geldim. O zaman Melek de eşiyle birlikte Kovanlık köyünde kalıyordu.
Kovanlık - 12.01.2021
AK Parti Giresun milletvekillerinden Giresun Gazeteciler Derneği'ne ziyaret
Bunun yanı sıra Karayolları Genel Müdürünü ziyaret ederek, ildeki tüm yolları da tek tek gözden geçirdiklerini ifade eden Öztürk, şunları aktardı: "Zaten 22 Ağustos'taki sel felaketinden sonra her Bakanlar Kurulu toplantısında Giresun gündeme geliyor. Ulaşım projelerinde 2021 ödeneklerinden ne gerekiyorsa verilecek. 'Eğribel Tüneli durdu' dediler devam ediyor, ödenek verildi. Dereli-Giresun arası yol için ödenekler aktarıldı, inşallah 2021 yılı sonunda bitecek. Öbür taraftan Alucra-Yağlıdere yolundaki kısmi ihale yapıldı, 10 kilometrelik ödeneği çıkarıldı. Güce yolu ödenek yapıldı, Ören'de kamulaştırma problemleri var, orayı halledeceğiz. Çanakçı yolu bitti bitiyor. Kovanlık-Aydındere çok önemli ki bir tünel projesi var.
Kovanlık - 18.12.2020
Kovanlık'ta kadınların ürettiği organik ürünlerin satılacağı mağaza açıldı
Bulancak ilçesi Kovanlık beldesinde, "Kovanlık Beldesi Üreten Kadınlar Projesi" kapsamında organik tarım ürünleri satış mağazası açıldı.
Kovanlık - 01.10.2020
Bozkır'da asfaltlama çalışmaları devam ediyor
Bozkır Belediye Başkanı Sadettin Saygı, Konya Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri 5. Bölge Şefi Muammer Bayram ile birlikte Çağlayan, Akçapınar, Üçpınar, Kovanlık, Karabayır, Elmaağaç, Tepearası,Tepelice ve Sogucak yaylasına ulaşımı sağlayan ana yoldaki asfaltlama çalışmalarını yerinde inceledi.
Kovanlık - 28.08.2020
Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Karaismailoğlu sel bölgesindeki incelemelerini sürdürüyor
Giresun'da yaşanan sel felaketi sonrasında bölgedeki çalışmalarını sürdüren Karaismailoğlu,Bulancak ilçesine bağlı Kovanlık ve Çaldağ beldelerinde incelemelerde bulundu.
Kovanlık - 24.08.2020
Son Dakika | Giresun'daki sel
Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu'nun talimatıyla ekiplerin sahada seferber olduğuna işaret eden Uraloğlu, şöyle konuştu: "Sahadaki tüm bilgileri bakanımıza ulaştırıyoruz. Selden 5 tane kara yolumuz etkilendi. Ordu'da da etkilenen bir yolumuz var ama orayı hemen açtık. Giresun'da Kovanlık kara yolumuz selden kapanmıştı, trafiğe hemen açtık.
Kovanlık - 23.08.2020
Son dakika haberleri | Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı selden zarar gören yolları yeniliyor
Gelen son dakika haberine göre Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı, Giresun'da yaşanan sel felaketi nedeniyle zarar gören Yağlıdere-Alucra yolu, Ayrım Dereli-Şebinkarahisar yolu, Kovanlık-Aydındere yolu, Tirebolu-Doğankent yolu ile Espiye-Soğukpınar yollarının Karayolları Genel Müdürlüğü ekiplerince yenileme...
Kovanlık - 26.07.2020
Giresun Valiliği'nden yaylada bulunan Elif ile ilgili açıklama
Yapılan açıklamanın devamında ise "Bulancak Jandarma Özel Harekat, Bulancak Jandarma ve Kovanlık Jandarma, Giresun Jandarma İstihbarat, KOM ve TEM, Fatsa Jandarma Komando (Çambaşı Ekibi), Bulancak İtfaiyesi ile Giresun, Ordu, Samsun ve Trabzon AFAD ve AKUT ekiplerinden oluşan toplam 96 personel, 3 iz takip köpeği ile termal cihaz ve vatandaşların da yoğun desteğiyle yürütülen arama çalışmalarının bu sabah saat 05.
title