Kösrelik Haberleri

Kösrelik haber, Kösrelik son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Kösrelik - 13.07.2021
Keçiören'de çiftçilerin hasat şenliği gerçekleştirildi
Başkentin Keçiören Belediyesi tarafından ilçedeki köylere verilen tarımsal destek, Keçiören'de bulunan Kösrelik köyünde gerçekleştirilen hasat şenliği ile devam ediyor.
Kösrelik - 12.05.2021
Ağaç kökü ve dallarından yaptığı baston ve figürleri evinde sergiliyor
Ankara'da bir traktör fabrikasından emekli olduktan sonra 2006 yılında Kösrelik köyüne dönen Öztürk, zamanını doğadan topladığı ağaç kökleri ve dallarına şekil vererek değerlendiriyor.
Kösrelik - 27.02.2021
Yozgat'ın Aydıncık Belediye Başkanı Koçak, Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay'ı ziyaret etti
Ziyaret dönüşü gazetecilere açıklama yapan Koçak, ilçe için çok önemli olan Aydıncık Mamure Ovası Sulama Projesi ile ihaleleri gerçekleştirilen Kösrelik Göleti ikmal işi ve Baydiğin Göleti Kapalı Devre Sulama Suyu Projesi'nin hayata geçirilmesi konusunda verdiği destek nedeniyle Oktay'a teşekkür ettiklerini belirtti.
Kösrelik - 13.02.2021
Keçiören'deki çiftçilere meyve fidanı desteği
Açıklamada görüşlerine yer verilen Keçiören Belediye Başkanı Turgut Altınok, ilçede tarımsal üretimi teşvik etmek için Kösrelik, Güzelyurt, Çalseki ve Sarıbeyler köylerinde çiftçilere meyve fidanı dağıtımı yaptıklarını belirtti.
Kösrelik - 08.02.2021
Ankara'nın yeni mesire alanı Keçiören Kösrelik'e inşa ediliyor
Keçiören Belediyesi, ilçeye bağlı Kösrelik köyündeki Kösrelik Göleti'nin etrafında yapımına başlanan 170 bin metrekarelik mesire alanında toprak tesviye çalışmalarını sürdürüyor.
Kösrelik - 12.12.2020
Başkent'e 170 bin metrekarelik yeni mesire alanı yapılıyor
Keçiören Belediyesi tarafından Kösrelik Göleti etrafına yapılacak olan 170 bin metrekarelik yeni mesire alanı, 200 aileyi aynı anda barındırabilecek.
Kösrelik - 01.12.2020
Keçiören'in mesire alanlarında kış temizliği
Keçiören Belediye Başkanı Turgut Altınok'un talimatıyla harekete geçen Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri, ilçeye bağlı Kösrelik, Sarıbeyler, Çalseki ve Güzelyurt köyleri ile bu köylerde bulunan gölet ve mesire alanlarında geniş çaplı temizlik çalışması yürüttü.
Kösrelik - 08.11.2020
Kösrelik köyü tandır damına kavuşuyor
Keçiören Belediye Başkanı Turgut Altınok, Kösrelik köyünde temelleri atılan tandır damının yapımında sona gelindiğini, Sarıbeyler köyünde ise tandır damı inşaatının devam ettiğini belirtti.
Kösrelik - 16.09.2020
Keçiören Belediyesi görevlilerinden çevre duyarlılığı
Keçiören Belediyesi temizlik görevlileri ilçedeki Kösrelik Göleti'nde yürüttükleri temizlik çalışmasının ardından topladıkları çöplerle "Olmuyo Gardaş!" yazarak esprili bir dille çevreye karşı duyarlılık mesajı verdiler.
Kösrelik - 11.09.2020
Son dakika ekonomi: Keçiören Belediye Başkanı Altınok: "Geleneksel gıdalarımızın üretimini teşvik ediyoruz"
Son dakika habere göre Keçiören Belediye Başkanı Turgut Altınok, organik gıda ihtiyacının karşılanması ve köylerde üretimin artırılması için Keçiören'e bağlı Kösrelik köyünde kerpiçten tandır damı yapımının başladığını belirtti.
Kösrelik - 20.08.2020
Keçiören Belediyesi kendi ürettiği organik ürünleri yemekhanesinde kullanıyor
Altınok, "İlçemize bağlı Sarıbeyler, Güzelyurt, Kösrelik ve Çalseki köylerinde organik tarımsal üretimi teşvik ettik.
Kösrelik - 21.07.2020
Keçiören'deki dört köy için temizlik seferberliği
Keçiören Belediyesi'nden yapılan açıklamada Başkan Altınok, Kösrelik, Sarıbeyler, Çalseki ve Güzelyurt köylerinin temizliğine büyük özen gösterdiklerini belirtti.
Kösrelik - 06.07.2020
Keçiören Belediyesi'nden organik tarıma destek
Keçiören Belediyesi'nden yapılan açıklamaya göre, Başkan Turgut Altınok, Keçiören'e bağlı Kösrelik Mahallesi'ndeki ilk arpa hasadına katıldı.
Kösrelik - 24.06.2020
Keçiören Belediye Başkanı Altınok: "Yaşlılarımızın mutluluğu, bizim mutluluğumuzdur"
Keçiören Belediye Başkanı Turgut Altınok, ilçeye bağlı Kösrelik köyünde yaşayan ve 2 yıldır şehir merkezini görmediklerini söyleyen yaşlı çifti belediyeye ait tesislerde misafir etti.
Kösrelik - 23.06.2020
Keçiören Belediyesi tarımsal üretim için bostan kurdu
Keçiören'e bağlı Sarıbeyler, Güzelyurt, Kösrelik ve Çalseki köylerinde tarımsal üretime destek için ata tohumu dağıtıldığını belirten Altınok, bu tohumların geleceğe taşınması konusunda ise çiftçilere büyük sorumlulukların düştüğünü vurgulayarak şunları kaydetti: "Yerli ve milli ata tohumumuzu yaygınlaştırmalıyız.
Kösrelik - 18.05.2020
Keçiören Belediyesinden yerli sebze üretimi için çiftçilere destek
Keçiören Belediyesi açıklamasına göre, Keçiören Belediyesi, ilçeye bağlı 4 köyde tarımsal üretimi teşvik etmek için 10 ton siyez buğdayı, 2,5 ton fiğ yem bitkisi ve 500 kilogram mısır tohumlarının dağıtımını yaparak teşvik ettiği iyi tarım uygulamalarını sebze fidesi dağıtımıyla sürdürdü. Bu kapsamda domates, patlıcan, biber ve salatalık fidelerinin dağıtımı Başkan Turgut Altınok tarafından gerçekleştirilirken, Güzelyurt köyünde 14 bin 600, Sarıbeyler köyünde 4 bin, Kösrelik köyünde ise 7 bin adet sebze fidesi çiftçilerle buluşturuldu.
Kösrelik - 21.08.2019
Keçiören'de organik tarım atağı
Belediyeden yapılan açıklamaya göre, Bağlum bölgesi Kösrelik, Güzelyurt, Çalseki, Sarıbeyler mahallerinde Keçiören Kaymakamı Uğur Bulut'un da katıldığı saha incelemelerinde köy muhtarları ile çiftçilerle planlama ve hedefler paylaşıldı.
Kösrelik - 06.07.2018
Başkentte Bir Çocuk Gölette Boğuldu
Başkentte Yiğitcan Pınarcı (14) arkadaşlarıyla gittiği Keçiören Bağlum'daki Kösrelik Göleti'ne düşerek boğuldu.
Kösrelik - 01.05.2018
Çubuk'ta Otomobilin Altında Kalan Yaşlı Adam Yaralandı
Kösrelik Mahallesi'nde 06 E 6806 plakalı otomobilini boşa alarak itmeye çalışan Hasan Işıkoğlu (70), dengesini kaybederek düştü.
Kösrelik - 26.06.2017
Traktör ile Römork Arasına Sıkışan Çocuk Hayatını Kaybetti
Hatay'ın Yayladağı ilçesinde traktörle römork arasına sıkışan 7 yaşındaki Ahmet Kalayaz, hayatını kaybettiAlınan bilgiye göre, dün meydana gelen olayda, Kösrelik Mahallesi'nde yol kenarında park etmiş bir traktörün yanında oynayan Kalayaz, aracın aniden hareket etmesi sonucu römorkla...
123
title