KONAK KÜLTÜREVİ HABERLERİ

Konak Kültürevi Haberleri

Konak Kültürevi haber, Konak Kültürevi son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Konak Kültürevi - 1.10.2018
Şiir Tutkunları 3. Uluslararası Nilüfer Şiir Festivali'nde Buluşacak
Nilüfer Belediyesi, Uluslararası Nilüfer Şiir Festivali'nin üçüncüsünü şiirseverler ile buluşturmaya hazırlanıyor. Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey, 11-14 Ekim tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan 3'üncü Uluslararası Nilüfer Şiir Festivali'nin programını basın toplantısında açıkladı. Toplantıda, Nilüfer Belediye Başkan Yardımcısı Bukle Erman ile organizasyon sorumlusu Meltem Öztürk de yer aldı. Uluslararası Nilüfer Şiir Festivali'nin 3'üncüsünde, kenti daha kapsamlı, daha doyurucu bir programla buluşturacaklarını belirten Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey, "Şiir Festivali, şiir çevrelerinde de benimsendi, katılımlar konusunda aylar öncesinden talepler geldi ve son şekli, titiz bir değerlendirme sonucunda verildi" dedi. Festivale, 6 ülkeden 14 şairin katılacağını açıklayan Başkan Bozbey şöyle devam etti: "Bu şairlerden 5'i Hollanda, Hindistan, Hırvatistan, Makedonya ve Ukrayna'daki kardeş kentimiz Mykolaiv'den. Türkiye'den sevilen şairler Lale Müldür, Aba Müslim Çelik, Betül Dünder, Cevat Çağan, Duygu Kankaytsın, Çiğdem Sezer, Gülümser Çankaya, Onur Sakarya ve Selahattin Yolgiden de festival boyunca bizlerle birlikte olacak. Nazım Hikmet Kültürevi, Konak Kültürevi, Üç Fidan Parkı ve Misi Edebiyat Müzesi'nde, dört gün boyunca şiir sesleri yankılanacak.
Konak Kültürevi - 17.3.2018
Usta Oyuncular, Bursa'da Tiyatro Tutkunlarıyla Buluşacak
BİLET SATIŞLARI 20 MART'TA Festival etkinliklerinin Nazım Hikmet Kültürevi, Uğur Mumcu Sahnesi, Yüzüncüyıl Eğitim ve Sanat Merkezi Tiyatro Atölyesi ve Prova Salonu, Konak Kültürevi, Nazım Hikmet Kültürevi Balaban Salonu ve Ahmet Vefik Paşa Devlet Tiyatrosu Sahnesi'nde gerçekleşeceğini belirten Başkan Mustafa Bozbey, etkinlik biletlerinin 20 Mart Salı günü internetten, 21 Mart Çarşamba gününden itibaren de Nazım Hikmet Kültürevi, Uğur Mumcu Sahnesi, Konak Kültürevi ve Bursa Devlet Tiyatrosu'nda yer alan Nilüfer Sanat Gişeleri'nden satışa sunulacağını belirtti.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Konak Kültürevi Haberleri | Konak Kültürevi Haber - Haberler - Konak Kültürevi haberleri, son dakika konak kültürevi haber ve gelişmeleri burada. Türkiye'de uzaktan eğitim veren ilk karikatür atölyesi sergi açtı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 29.11.2020 14:51:14. #1.15#
title