Koçak Farma Haberleri

Koçak Farma haber, Koçak Farma son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Koçak Farma - 30.10.2020
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Türk Konseyi Sağlık Bilim Kurulu Toplantısı'nda konuştu: (2)
TÜSEB Hizmet Ödülü'nü, Koçak Farma İlaç Sanayi Firmamıza veriyoruz.
Koçak Farma - 4.10.2020
DHA İSTANBUL BÜLTENİ-1
SAĞLIK BAKANI KOCA'DAN CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN'A KORONAVİRÜS AŞI ÇALIŞMALARINDA İNSAN ÜZERİNDE DENEME AŞAMASINA GEÇİLDİ MÜJDESİ  Haber: İstanbul DHA Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a Kovid-19 ile ilgili yürütülen 13 yerli aşıdan 3'ünde hayvan deneme çalışmalarının başarıyla tamamlandığı, insan üzerinde deneme aşamasına geçildiği müjdesini cep telefonundan görüntülü arayarak verdi.  Tekirdağ Kapaklı'daki Koçak Farma Tesisleri'nde, Kovid-19 ile mücadele kapsamında yerli aşı çalışmalarının yürütüldüğü laboratuvarda incelemelerde bulunan Bakan Koca, ardından Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a, cep telefonundan görüntülü arayarak çalışmalara ilişkin şu bilgileri iletti: "Bir müjdeyi sizlerle paylaşmak istiyorum.
Koçak Farma - 3.10.2020
Türkiye'nin koronavirüsle mücadelesinde son 24 saatte yaşananlar
Yerli Kovid-19 aşısında insan üzerinde deneme aşamasına geçildi Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Tekirdağ Kapaklı'daki Koçak Farma Tesisleri'nde, Kovid-19 ile mücadele kapsamında yerli aşı çalışmalarının yürütüldüğü laboratuvarda incelemede bulundu, yetkililerden çalışmalara ilişkin bilgi aldı.
Koçak Farma - 3.10.2020
Son dakika: SAĞLIK BAKANI KOCA'DAN CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN'A KORONAVİRÜS AŞI ÇALIŞMALARINDA İNSAN ÜZERİNDE DENEME...
Haber: İstanbul DHA Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a Kovid-19 ile ilgili yürütülen 13 yerli aşıdan 3'ünde hayvan deneme çalışmalarının başarıyla tamamlandığı, insan üzerinde deneme aşamasına geçildiği müjdesini cep telefonundan görüntülü arayarak verdi.  Tekirdağ Kapaklı'daki Koçak Farma Tesisleri'nde, Kovid-19 ile mücadele kapsamında yerli aşı çalışmalarının yürütüldüğü laboratuvarda incelemelerde bulunan Bakan Koca, ardından Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a, cep telefonundan görüntülü arayarak çalışmalara ilişkin şu bilgileri iletti: "Bir müjdeyi sizlerle paylaşmak istiyorum.
Koçak Farma - 3.10.2020
Son dakika! Yerli Kovid-19 aşısında insan üzerinde deneme aşamasına geçildi
Bakan Koca, Tekirdağ Kapaklı'daki Koçak Farma Tesisleri'nde, Kovid-19 ile mücadele kapsamında yerli aşı çalışmalarının yürütüldüğü laboratuvarda incelemede bulundu, yetkililerden çalışmalara ilişkin bilgi aldı.
Koçak Farma - 25.2.2020
Özbekistan Sağlık Bakanlığında Türk danışman görev yapacak
Şadmanov, ayrıca eczacılık sektöründe de Türkiye ile iş birliği kapsamında Koçak Farma ve Polifarma şirketleriyle Özbekistan'da ilaç üretimi konusunda anlaştıklarını dile getirdi.
Koçak Farma - 30.11.2019
Bakan Varank Tekirdağ'da gece yarısı fabrikaları ziyaret etti
Varank, daha sonra ilaç sanayisinde faaliyet gösteren Pharmactive İlaç ve Koçak Farma firmalarının bölgedeki üretim merkezlerini gezdi.
Koçak Farma - 30.11.2019
10 Organize Sanayi Bölgesi kardeşlik protokolü imzaladı (2)
ARÇELİK FABRİKASINI ZİYARET ETTİ Bakan Varank, daha sonra Çerkezköy ilçesindeki ziyaretlerine Koç Şirketler Grubu'na bağlı Arçelik Fabrikası'nı ziyaret edip, fabrika faaliyetleri hakkında bilgi aldı. Arçelik Üretim ve Teknolojiden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Cemal Şeref Oğuzhan Öztürk tarafından Bakan Varank'a sunum yapıldı. Kısa bir sunumun ardından Varank ve beraberindekiler, Arçelik fabrikasının üretim tesislerini gezdi. Burada üretim tesisinde bulunan işçiler ile bir araya gelen Varank, toplu işçilerle toplu fotoğraf çektirdikten sonra fabrikadan ayrıldı. Bakan Varank ve beraberindeki protokol üyeleri Çerkezköy Organize Sanayi Bölgesi'nde faaliyet gösteren Hema Endtüstri, Pharmactive, Koçak Farma, BSH fabrikasını da ziyaret ederek fabrikaların üretim tesislerini gezdi.
Koçak Farma - 30.11.2019
DHA YURT BÜLTENİ - 24
Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, daha sonra  Çerkezköy ilçesindeki ziyaretlerine Koç Şirketler Grubu'naa bağlı Arçelik Fabrikası'nı ziyaret edip, fabrika faaliyetleri hakkında bilgi aldı. Arçelik Üretim ve Teknolojiden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Cemal Şeref Oğuzhan Öztürk tarafından Bakan Varank'a sunum yapıldı. Kısa bir sunumun ardından  Varank ve beraberindekiler, Arçelik fabrikasının üretim tesislerini gezdi. Burada üretim tesisinde bulunan işçiler ile bir araya gelen Varank, toplu işçilerle toplu fotoğraf çektirdikten sonra fabrikadan ayrıldı. Bakan Varank ve beraberindeki protokol üyeleri Çerkezköy Organize Sanayi Bölgesi'nde faaliyet gösteren Hema Endtüstri, Pharmactive, Koçak Farma, BSH fabrikasını da ziyaret ederek fabrikaların üretim tesislerini gezdi.
Koçak Farma - 22.8.2017
Tekirdağ'dan Kısa Kısa
Öznur Kablo Fabrika Müdürü Oktay Balarısı ve Koçak Farma'nın Genel Müdürü Ender Koçak'ın ziyaretten memnuniyet duyduklarını belirtilerek, Albayrak'a teşekkür ettiği kaydedildi.
Koçak Farma - 2.3.2017
Türkiye'nin ilaç sektörü raporu açıklandı
CPhI Istanbul 2017, UBM EMEA (İstanbul) tarafından T.C. Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu'nun (TİTCK) desteği, İlaç Endüstrisi İşverenler Sendikası'nın (İEİS) resmi ortaklığı ve DEVA Holding'in elmas, BD Medical Pharma'nın altın ve Koçak Farma'nın gümüş sponsorluğunda düzenleniyor.
Koçak Farma - 23.12.2016
İlaç sektörünün devleri bir araya gelecek
CPhI Istanbul 2017, UBM EMEA (İstanbul) tarafından T.C. Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu'nun (TİTCK) destekleri, İlaç Endüstrisi İşverenler Sendikası'nın (İEİS) resmi ortaklığı ve DEVA Holding'in elmas, BD Medical Pharma altın ve Koçak Farma'nın gümüş sponsorluğunda düzenlenecek.
Koçak Farma - 19.11.2016
Rekabet Kurulu Kararları
Eczacıbaşı-Baxter Hastane Ürünleri AŞ'ye ait "IV Serum Ürünleri Varlıkları"nın ve EİS Eczacıbaşı İlaç, Sınai ve Finansal Yatırımlar AŞ'ye ait ekipmanların Koçak Farma İlaç ve Kimya AŞ tarafından devralınması işlemi onaylandı.
Koçak Farma - 6.6.2016
İlaç Sektörünün Geleceği, Katma Değeri ve İhracat Olanakları Biyoteknolojik İlaçlarda
Türkiye ilaç üretim üssü ve merkezi olabilecek potansiyele sahip… CPhI Istanbul 2016 katılımcıları Koçak Farma CEO'su ve Genel Müdürü Hakan Koçak ile Türk İlaç ve Serum Sanayi A.
Koçak Farma - 1.6.2016
Gebelikte Beslenme Kılavuzu"
TJOD ile Koçak Farma işbirliğiyle hazırlanan kılavuzun tanıtım toplantısında Demir, kılavuzu sadece kadın doğum uzmanlarına hazırlamanın yetmediğini, kadınların da güvenilir bir kaynaktan gebelikteki beslenme önerilerine yoğun şekilde ihtiyaç duyduklarını fark ettiklerini kaydetti.
Koçak Farma - 31.5.2016
CPhI Istanbul 2016 İlaç Fuarı 1 Haziran'da Kapılarını Açıyor
CPhI Istanbul 2016, DEVA Holding'in elmas, Nobel İlaç'in platin ve Helba İlaç ile BD Medical Pharma ve CCCMPHIE'nin altın sponsorlukları ile gerçekleşti. Koçak Farma, NTC, Pharmactive, Vem İlaç ve Infa Group gümüş, Analitik Kimya, Mustafa Nevzat, Şanlı İlaç, BD Medical Pharma, Infoset, Harman Finochem, Nosch Labs PVT, Pharma Action, Softi Gel Procaps, Symbiotica, Promo Pharma da diğer sponsorlukları üstlendi.
Koçak Farma - 11.5.2016
Türkiye, yeni yatırımlarla ilaç üretiminde üs haline gelecek
İlaç sektörünün geleceği, katma değeri ve ihracat olanakları yüksek biyoteknoloji ürünü ilaçlarda… 01-03 Haziran tarihleri arasında İstanbul'da üçüncü kez düzenlenecek Avrasya'nın en büyük İlaç Fuarı ve Konferansı CPhI Istanbul 2016'un sponsorlarından Koçak Farma CEO'su Uzm.
12
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Koçak Farma Haberleri | Koçak Farma Haber - Haberler - Koçak Farma haberleri, son dakika koçak farma haber ve gelişmeleri burada. Cumhurbaşkanı Erdoğan, Türk Konseyi Sağlık Bilim Kurulu Toplantısı'nda konuştu: (2).
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 31.10.2020 10:58:48. #1.14#
title