Kılıçdaroğlu'nun katıldığı açılıştaki protestonun nedeni belli oldu - Haberler
Haberi Paylaş

Kılıçdaroğlu'nun katıldığı açılıştaki protestonun nedeni belli oldu

Demirören Haber Ajansı - Haberler | Politika

CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu'nun katıldığı açılış öncesi pankart açmak isteyen kadına güvenlik görevlileri engel olmuştu. İsminin Nazife olduğunu öğrenilen kadının, alana CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu'nu protesto etmek için geldiği öğrenildi.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun katılacağı açılış öncesi elindeki pankart ile sahneye fırlayan kadının, CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu'nu protesto etmek istediği öğrenildi.

Kılıçdaroğlu, dün öğle saatlerinde Şişli Belediyesi "Komşu Masa" açılış törenine katıldı. Şişli Belediyesi önünde gerçekleşen tören öncesi sahneye çıkan bir kadın pankart açmak istedi.

Kılıçdaroğlu'nun katıldığı açılıştaki protestonun nedeni belli oldu

Kadına güvenlik görevlileri ve korumalar müdahale etti. Bu sırada yere düşen kadın korumalar ve güvenlik görevlileri tarafından yerden kaldırılarak sahneden çıkarıldı.

Kılıçdaroğlu'nun katıldığı açılıştaki protestonun nedeni belli oldu

Nazife O. isimli kadının pankartı CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu'nun bir arkadaşına iş sözü verdiği ve sözünü tutmadığı için protesto etmek amacıyla açmak istediğini söylediği öğrenildi. Pankartta ise 'arkadaşıma verdiğiniz sözü tutun' yazdığı kaydedildi.

Demirören Haber Ajansı - Son Dakika Haberleri

Kemal Kılıçdaroğlu, Canan Kaftancıoğlu, İstanbul, Protesto, Politika, Güncel, Haber

title