Kerem Kocalar Haberleri

Kerem Kocalar haber, Kerem Kocalar son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Kerem Kocalar - 29.07.2021
TBB Başkanı Şahin, AA Gaziantep Bölge Müdürü Kocalar'ı ziyaret etti
Türkiye Belediyeler Birliği (TBB) ve Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, Anadolu Ajansı (AA) Gaziantep Bölge Müdürü Kerem Kocalar'a "hayırlı olsun" ziyaretinde bulundu.
Kerem Kocalar - 28.09.2020
İSTANBUL HABER TAKİP GÜNDEMİ
14.00-Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Dolmabahçe Ofisi'nde "Tarih, Siyaset ve Ülkelerarası İlişkiler Bakımından Uluslararası Deniz Hukuku ve Doğu Akdeniz Sempozyumu"na katılacak.
Kerem Kocalar - 17.06.2020
GÜNDEM / 17 Haziran 2020
(Roma/22.00) ÖZEL HABER 1- Ekonomi yönetimi ve kurumların proaktif adımları örnek oluyor Hazine ve Maliye Bakanlığı ile Finansal İstikrar ve Kalkınma Komitesi tarafından alınan kararlar ve ilgili kurumlarca salgın karşısında reel sektörü desteklemeyi amaçlayan proaktif adımlar dünyada izleniyor Türkiye'de salgınla mücadelenin başından beri reel sektöre destek esas alınırken, hem istihdamın devamlılığı hem de reel sektör firmalarının nakit akışı desteklendi, finans sektörünün kaynakları bu dönemde ekonomik hayatın ihtiyaçlarına etkin şekilde yönlendirildi Reel sektörün ayakta tutulması için finans sektörünün üzerine düşeni yapmasını gerekli gören makroekonomik politika yaklaşımı, ABD'de de benimsendi Ankara Sosyal Bilimler Üniversitesi Dr. Öğretim Üyesi Halis Kıral: "Salgın sürecinde kamu tarafında proaktif bir yaklaşımla ihtiyaçlar karşılanmaya çalışılıyor" " Küresel düzeyde düşük faiz politikasının uzun süre devam edeceği yerelde de düşük faiz politikasının banka maliyetlerini daha yönetilebilir ve sürdürülebilir kılması, orta ve uzun vadede olumlu bir perspektif sunmaktadır" (Murat Birinci/İstanbul) 2- Kamu Denetçiliği Kurumu Türkiye'nin koronavirüsle mücadeledeki başarısını dünyaya anlatacak KDK tarafından hazırlanan ve farklı dillere çevrilen "Türkiye'nin Koronavirüs Hastalığıyla Mücadelesi" başlıklı raporla, Kovid-19 sürecindeki sağlık tedbirleri ile idari ve ekonomik önlemler, rehber niteliğinde dünyaya duyurulacak Kamu Başdenetçisi Şeref Malkoç: "Türkiye'de bulunan yabancı büyükelçilere, dünyada sağlıkla ilgilenen tüm kurumlara ve dünya ombudsmanlarına göndereceğiz. Türkiye'nin tecrübesini hem onlara anlatmış olacağız hem de başka ülkelerde benzer hastalıklar ortaya çıktığında Türkiye'nin uygulamaları onlar için bir rehber olacak" "Raporu, 1,5 aylık bir süreç içinde tamamladık. Kurumumuzdaki uzman arkadaşlar ve denetçi arkadaşlarımızın emeğinin ürünüdür bu" (Aybüke İnal/Ankara) 3- Güneydoğulu halıcılar yılın ikinci yarısından umutlu GAHİB Başkanı Ahmet Kaplan: "Bu sene pandemi olmasa sektörümüzün ihracatı çok iyi olacaktı. Mesela ocak ayında, geçen yılın aynı dönemine göre ihracatımızı yaklaşık yüzde 24 artırdık. Şubat ayında ise bu artış yüzde 20 civarında oldu" "Pandeminin en yüksek seviyeye çıktığı nisan ayında ise yurt dışı satışlarımız yüzde 66 düştü" "Sanırım haziran ayını geçen yılın aynı dönemine göre yüzde 20 civarında azalışla kapatacağız" "Hedefimiz, temmuz ayından sonra eksiye düştüğümüz ayların eksiğini kapatıp, bu yılı geçen seneki gibi bir ihracatla kapatmak" (Kerem Kocalar/Gaziantep) *** Anadolu Ajansının yayımladığı haber, görüntü, fotoğraf ve internet ile wap için oluşturduğu her türlü bilgi, abone olmayanlar tarafından hiçbir şekilde kullanılamaz.
Kerem Kocalar - 14.07.2019
"Yılmayan bir Gazişehir izleyeceğiz"
KEREM KOCALAR - Spor Toto Süper Lig'e yükselen Gazişehir Gaziantep'in kulüp başkanı Adil Sani Konukoğlu, "Yeni sezonda dinamik, her zaman akıllı oynayan ve hiçbir zaman yılmayan bir Gazişehir izleyeceğiz.
Kerem Kocalar - 10.07.2019
Kerim Avcı rekabete hazır
KEREM KOCALAR - Spor Toto Süper Lig'in yeni ekiplerinden Gazişehir Gaziantep'te 10 numaralı formayı giyen Kerim Avcı, rekabete hazır olduğunu ve yeni sezonda takımının vazgeçilmez isimleri arasında yer almak istediğini söyledi.
Kerem Kocalar - 07.07.2019
Günay Güvenç kendine güveniyor
KEREM KOCALAR - Spor Toto Süper Lig'e yükselen Gazişehir Gaziantep'in file bekçisi Günay Güvenç, artık kaleciliğin değiştiğini ve kalecilerin daha fazla görev almaya başladığını belirterek, bu sorumluluğun altından kalkabileceğine inandığını söyledi.
Kerem Kocalar - 02.07.2019
Karatede hedef 2020 Tokyo Olimpiyatları
KEREM KOCALAR - Türkiye Karate Federasyonu Başkanı Esat Delihasan, son yıllardaki istikrarlı yükselişlerini 2020 Tokyo Olimpiyatları'nda madalyalarla taçlandırmak istediklerini söyledi.
Kerem Kocalar - 19.06.2019
Sumudica'dan transferin şifreleri
KEREM KOCALAR - Spor Toto Süper Lig'in yeni ekiplerinden Gazişehir Gaziantep'in Rumen teknik direktörü Marius Sumudica, yıldız oyuncular alıp yaşlı bir takım kurmak istemediğini belirterek, "Transfer edeceğimiz oyuncular, kalpten oynayan isimler olacak.
Kerem Kocalar - 18.06.2019
Ünlü şeflerden Gaziantep'e "tam not"
KEREM KOCALAR - Dünyaca ünlü mutfağıyla UNESCO tarafından gastronomi dalında "Yaratıcı Şehirler Ağı"na dahil edilen Gaziantep, uluslararası üne sahip şeflerden tam not aldı.
Kerem Kocalar - 14.06.2019
"Dünyaya Gaziantep'ten futbolcu transferi yapabiliriz"
KEREM KOCALAR - Spor Toto Süper Lig'in yeni ekibi Gazişehir Gaziantep'te, altyapı yatırımlarını artırıp, ülke ve dünya futboluna genç yetenekler kazandırmak hedefleniyor.
Kerem Kocalar - 13.06.2019
Güneydoğu bayram tatilini dolu dolu geçirdi
GAZİANTEP/ KEREM KOCALAR/HALİL FİDAN - Kültürel değerleriyle tarihi bir yolculuğa çıkarırken eşsiz lezzetleriyle de ziyafet sunan Gaziantep ve Şanlıurfa hattını kapsayan Güneydoğu Anadolu'da, turizmde bayram bereketi yaşandı.
Kerem Kocalar - 12.06.2019
TEMİZ ÇEVRE TEMİZ SU - Gaziantep'in "dev arıtma tesisi" tamamlandı
KEREM KOCALAR - Gaziantep Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresince (GASKİ) yapılan ve kentteki atık su arıtma oranını yüzde 99 seviyelerine ulaştırması beklenen 100 milyon lira yatırım maliyetli İleri Biyolojik Atık Su Arıtma Tesisinin deneme çalışmaları yapılıyor.
Kerem Kocalar - 12.06.2019
TEMİZ ÇEVRE TEMİZ SU - Gaziantep'in "dev arıtma tesisi" tamamlandı
KEREM KOCALAR - Gaziantep Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresince (GASKİ) yapılan ve kentteki atık su arıtma oranını yüzde 99 seviyelerine ulaştırması beklenen 100 milyon lira yatırım maliyetli İleri Biyolojik Atık Su Arıtma Tesisinin deneme çalışmaları yapılıyor.
Kerem Kocalar - 07.06.2019
Oğulcan Çağlayan'dan "Gaziantep vefası"
KEREM KOCALAR - Kiralık olarak geldiği Gazişehir Gaziantep'te şampiyonluk yaşayan Oğulcan Çağlayan, Gaziantep'teki başarının kendisi adına farklı olduğunu ve bu sezonu "vefa sezonu" olarak geçirdiğini söyledi.
Kerem Kocalar - 05.06.2019
Şampiyonlukların müdavimi: Erhan Çelenk
KEREM KOCALAR - Son 4 sezonu peş peşe olmak üzere kariyerine 6 şampiyonluk sığdıran Gazişehir Gaziantep'in orta saha oyuncusu Erhan Çelenk, yeni şampiyonluklar hedefliyor.
Kerem Kocalar - 03.06.2019
Gazişehir Gaziantep'in savunma oyuncularından şampiyonluk yorumu
KEREM KOCALAR - Spor Toto Süper Lig'e yükselen Gazişehir Gaziantep'in defans hattında görev yapan takım kaptanı Ahmet Kesim ile Rıdvan Şimşek, şampiyonluk yolunda yaşananları anlattı.
Kerem Kocalar - 01.06.2019
Antep baklavasında siparişler geri çevriliyor
KEREM KOCALAR - Ramazan Bayramı'nda misafirlerine Antep baklavası ikram etmek isteyenler, Gaziantep'teki üretim tesislerinde yoğunluğa neden oldu.
Kerem Kocalar - 01.06.2019
Antep baklavasında siparişler geri çevriliyor
KEREM KOCALAR - Ramazan Bayramı'nda misafirlerine Antep baklavası ikram etmek isteyenler, Gaziantep'teki üretim tesislerinde yoğunluğa neden oldu.
Kerem Kocalar - 01.06.2019
Gazişehir Gaziantep penaltıları sevdi
KEREM KOCALAR - Spor Toto Süper Lig'e yükselen Gazişehir Gaziantep, penaltı atışlarındaki başarısıyla dikkati çekiyor.
Kerem Kocalar - 31.05.2019
Gazişehir Gaziantep, Konukoğlu ile gülüyor
KEREM KOCALAR - Spor Toto 1. Lig play-off finalini kazanarak adını Spor Toto Süper Lig'e yazdıran Gazişehir Gaziantep, yeni sezonda görev alacağı ligde ilk kez boy gösterecek.
Kerem Kocalar - 31.05.2019
Final maçlarının adamı: Mehmet Altıparmak
KEREM KOCALAR - Spor Toto Süper Lig'e yükselen Gazişehir Gaziantep'in teknik direktörü Mehmet Altıparmak, iki sezon üst üste farklı takımlarla çıktığı Spor Toto 1.
Kerem Kocalar - 28.05.2019
Gazişehir Gaziantep şampiyonluğa inanıyor
KEREM KOCALAR - Spor Toto 1.
Kerem Kocalar - 24.05.2019
İşaret dili hem işini hem hayatını değiştirdi
KEREM KOCALAR - Gaziantep'te bir tekstil firmasında çalışırken doğum yaptıktan sonra çalışma hayatına ara veren Pınar İzci, evde bulunduğu süreyi değerlendirmek ve engellilere yardımcı olabilmek için kendi imkanlarıyla öğrendiği işaret dili sayesinde yeni bir işe ve hayata başladı.
Kerem Kocalar - 23.05.2019
O Kupayı Gaziantep'e Getireceğiz"
KEREM KOCALAR - Spor Toto 1.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Kerem Kocalar Haberleri | Kerem Kocalar Kimdir - Haberler - Kerem Kocalar haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Kerem Kocalar kimdir, hayatı ve biyografisi. İKA Genel Sekreteri Akyılmaz'dan AA'ya ziyaret.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 1.12.2021 01:41:03. #1.15#

title