Kemal Sayar Haberleri

Kemal Sayar haber, Kemal Sayar son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Kemal Sayar - 26.02.2021
Pendik Belediyesinin "Medeniyet ve İnsan" başlıklı etkinliğinin konuğu yazar ve psikiyatr Kemal Sayar oldu
Pendik Belediyesince düzenlenen "Medeniyet ve İnsan" başlıklı etkinlikte konuşan yazar ve psikiyatr Prof. Dr. Kemal Sayar, "Yeryüzünün bütün kadim medeniyetleri bir vicdan ittifakı altında toplanmalıdır.
Kemal Sayar - 11.02.2021
Kibar Holding'in webinar serisi "Kibar Let's Talk" başladı
Kibar Holding'den yapılan açıklamaya göre, sadece Kibar Grubu çalışanları ve ailelerinin izleyebildiği, hayat, eğitim ve teknolojiye dair konuların uzman konuklar tarafından ele alındığı sohbet serisi "Kibar Let's Talk"un ilk konuğu Psikiyatri Uzmanı, Marmara Üniversitesi Tıp Fakültesi Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Öğretim Üyesi ve Yazar Prof. Dr. Kemal Sayar oldu.
Kemal Sayar - 30.12.2020
Kemal Sayar: "Diziler, psikolojik farkındalığın artmasına hizmet ediyor"
Pskiyatrist Prof. Dr. Kemal Sayar, Mavera Eğitim ve Sağlık Vakfı'nın YouTube kanalında yayınlanan söyleşide konuştu.
Kemal Sayar - 22.12.2020
Prof. Dr. Kemal Sayar ve Sedat Anar'dan müzikli şiir dinletisi
Üsküdar Belediyesi kültür sanat etkinlikleri kapsamında, müzikli şiir dinletisi programı düzenlendi.
Kemal Sayar - 24.10.2020
Son dakika haber! Çocuk ve Medeniyet Dergisi'nden "Koronavirüs" sayısı
"Çocuk ve Medeniyet" görüş başlığı altında ise "Kovid-19 Geleceği Nasıl Etkileyecek?" sorusunu Doğan Cüceloğlu cevaplandırırken, Kemal Sayar "Geleceğin Yası"nı ve Necmettin Oktay da "Koronovirüs Sonrası Ülkemiz ve Dünyamız"ı yazdı.
Kemal Sayar - 12.08.2020
Son dakika... Salgının sanatsal ifadeleri "covidoscope.org"da
Sanat yoluyla meydana getirilen "dijital hafıza" çalışması olan projenin danışmanları arasında "İnsan Duyguları Kitabı"nın yazarı Dr. Tiffany Watt Smith, tarihçi, çevirmen, yazar Saadet Özen ve psikiyatr Prof. Dr. Kemal Sayar yer alıyor.
Kemal Sayar - 20.07.2020
İki özel yapım TRT 2'de izleyiciyle buluşacak
Seval Çöpür'ün moderatörlüğünde Prof. Dr. Kemal Sayar ve Prof.
Kemal Sayar - 12.06.2020
"Pandemi Döneminde Sanat ve Covidoscope Projesi" söyleşisi
Yunus Emre Enstitüsü Başkanı Prof. Dr. Şeref Ateş'in moderatörlüğünü üstlendiği söyleşiye İstanbul Kültür Sanat Vakfı (İKSV) Müdürü Görgün Taner, Psikiyatrist-Yazar Prof. Dr. Kemal Sayar, Arkeolog-Tarihçi Yazar Saadet Özen ve Müzisyen Derya Türken konuk oldu.
Kemal Sayar - 24.05.2020
Ünlü isimler sevenlerinin bayramını sosyal medyadan kutladı
Ayrıca birçok isim daha farklı dijital platformlardan Ramazan Bayramı tebriklerini iletti. Ünlülerin, bayram tebrikleri şöyle: "Yılmaz Erdoğan: "Yeniden kucaklaşacağımız bayramlara... İyi Bayramlar!" Hülya Koçyiğit: "Bu mübarek Ramazan Bayramı'nın içinde bulunduğumuz şu günlere şifa getirmesini, tüm dünyaya huzur, sağlık, barış getirmesini, ulusumuzun birliğini ve beraberliğini pekiştirmesini temenni ediyorum. Sizlere sağlık, bolluk ve bereket içinde nice bayramlar diliyorum." Oyuncu Ali Nuri Türkoğlu: "Ailelerinden uzakta vatan vazifesi yapanların ve herkesin bayramını tebrik ederim. Sıhhatle ve huzurla kucaklaşabileceğimiz nice bayramlara." Yazar Yusuf Kaplan: "Bayramsız Ramazan, hüzün doluyor insan... Rahman, rahmetiyle yeryüzünü doldursun, hakkıyla yaşayacağımız bayramlara kavuştursun. Ramazan Bayramınız mübarek olsun." Yazar Kemal Sayar: "İçin azıcık da olsa sevinçle doluyorsa bayramdır o, bir daha hiç kopmamak için kısa süre ayrı kaldık madem, süsleyelim yüreğimizi bayram sevinciyle, içimizi sevdiklerimizle.
Kemal Sayar - 15.05.2020
Akif Emre röportajı 17 yıl sonra ilk kez "Muhit"te yayımlandı
İslam medeniyetinin canlılığını koruduğunu vurgulayan Akif Emre, şu değerlendirmeyi yapıyor: "İslam medeniyeti beşeri dinamikleri ve bütün evrensel iddiaları itibariyle canlılığını koruyor. Fakat bunu uygulamaya geçirme noktasında Müslümanların üzerine bir ölü toprağı serilmiş durumda. Burada karıştırılan bir durum var: Müslümanların perişan durumuna bakıp İslam medeniyetinin de ölmüş olduğu var sayılıyor. Evet, İslam medeniyeti 1400 yıl içinde gerçekten çok kritik dönemlerden geçti. Moğol istilalarını, Haçlı Seferleri'ni gördü. Ama Osmanlı'nın çöküşüyle birlikte gelen o siyasi kolonilerin varlıklarının ortadan kalkması gibi çok kaotik ortamlarda bile İslam medeniyeti yeniden hamle yapmayı başararak varlık ortamına çıkma potansiyelini her zaman göstermiştir. Bu durum İslam medeniyetinin sahih kaynaklarıyla alakalı bir durumdur. Bu, var oluşunu meşru ve gerekli kılan şartlarla alakalı bir şeydir. Bu sebeple içinde yaşadığımız durum ne kadar karamsar olursa olsun İslam medeniyeti her zaman bir hayat va'detmektir. Öncelikle bu ayrımı yapmak lazım." Derginin son sayısında ayrıca Erol Yılmaz'ın "Koronavirüs Günlerinde Bilginin Hayati Değeri" ve Kemal Sayar'ın "Neyi Değiştiriyor Üzüntümüz?" başlıklı yazısı ile usta çizer Hasan Aycın'ın çizimleri yer alıyor.
Kemal Sayar - 10.05.2020
"Ruh Sağlığı Uzmanlarının Korona Performansı Araştırması"
"Bu dönemde en aktif ruh sağlığı uzmanı kim?" sorusunda psikiyatri uzmanı ve yazar Prof. Dr. Kemal Sayar ile Üsküdar Üniversitesi Kurucu Rektörü ve Psikiyatrist Prof.
Kemal Sayar - 13.04.2020
TRT EBA veli kuşağının uzman konukları belli oldu
Milli Eğitim Bakanlığınca (MEB), TRT EBA kanallarındaki "BİZDEN" isimli veli kuşağının bu haftaki konukları psikolog Doğan Cüceloğlu, akademisyen-yazar Mim Kemal Öke ve psikiyatrist Kemal Sayar olarak belirlendi.
Kemal Sayar - 27.02.2020
Eskişehir Düşünce Okulu'ndan etkinlik
Türk Dünyası Vakfı bünyesinde etkinlik gösteren Eskişehir Düşünce Okulu tarafından Psikiyatrist Prof. Dr. M. Kemal Sayar'ın konuşmacı olarak yer aldığı "Hayat bizden ne bekliyor" söyleşisi düzenlendi.
Kemal Sayar - 14.01.2020
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Karaaslan belediye başkanları ile buluştu
Bu arada, Karaaslan ve beraberindekiler daha sonra Şırnak'ın İdil ilçesinde, PKK'lı teröristlerce tuzaklanan el yapımı patlayıcının (EYP) imha edilmesi sırasında şehit olan Uzman Çavuş Kemal Sayar'ın Gidirli Mahallesinde ikamet eden babası Mehmet Sayar'ı ziyaret ederek taziyelerini de iletti.
Kemal Sayar - 13.12.2019
Samsun'dan kısa kısa
Çavdar ise toplantılarla dernek üyesi muhtarların bir araya gelme şansı bulduğuna işaret ederek, şunları kaydetti: "Önümüzdeki hafta Havza Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfımızın mütevelli heyeti seçimi var. Burada özveri ve hakkaniyet ile görev yapacak iki muhtarımızı belirleyeceğiz. Aday olacak arkadaşların bunları göz önünde bulundurması gerekmekte. Salı günü toprağa verdiğimiz şehit Uzman Çavuş Kemal Sayar kardeşimize ve tüm şehitlerimize de bir kez daha Allah'tan rahmet diliyorum.
Kemal Sayar - 11.12.2019
Erdoğan'dan şehit ailelerine başsağlığı mesajı
Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, şehit askerler Jandarma Astsubay Üstçavuş Esma Çevik, Jandarma Uzman Çavuş Kemal Sayar ile Jandarma Astsubay Çavuş Halil Ulaş Yıldırım'ın ailelerine başsağlığı diledi.
Kemal Sayar - 10.12.2019
Türkiye Gazeteciler Federasyonu terör eylemlerini lanetledi
Türkiye'nin yaklaşık 35 yıldır terörle mücadele ettiğini ifade eden Karaca, açıklamasında şu görüşlere yer verdi: "Farklı isimler altında faaliyet gösteren terör örgütlerinin amacı ülkemizin birliğini, beraberliğini, huzur ve refahını bozmaktır. Bu örgütlerin arkasında Türkiye ile yüz yüze hesaplaşmayı göze alamayan güçler daima olmuştur bugün de vardır. Birçok vatan evladının şehit olmasına sebep olan tüm terör örgütlerini lanetliyoruz. Mehmetçiğimiz terör örgütlerinin kaçarken arkalarında bıraktıkları tuzakları bir bir temizleyerek bölgeyi daha güvenli hale getirmeye çalışıyorlar. Bu çalışmalar sırasında Şırnak'ın İdil ilçesinde hain terör örgütü mensuplarınca tuzaklanan el yapımı patlayıcının imha edilmesi sırasında meydana gelen patlamada Uzman Çavuş Kemal Sayar ve Bomba İmha Uzmanı Astsubay Üstçavuş Esma Çevik şehit olurken, yedi askerimiz de yaralandı.
Kemal Sayar - 10.12.2019
Şehit Uzman Çavuş Kemal Sayar, son yolculuğuna uğurlandı
Şırnak'ın İdil ilçesinde, PKK'lı teröristlerce tuzaklanan el yapımı patlayıcının (EYP) imha edilmesi sırasında meydana gelen patlamada şehit olan Uzman Çavuş Kemal Sayar (40), memleketi Samsun'un Havza ilçesinde son yolculuğuna uğurlandı.
Kemal Sayar - 10.12.2019
DHA YURT BÜLTENİ - 15
Şehit Uzman Çavuş Kemal Sayar, son yolculuğuna uğurlandı Şırnak'ın İdil ilçesinde, PKK'lı teröristlerce tuzaklanan el yapımı patlayıcının (EYP) imha edilmesi sırasında meydana gelen patlamada şehit olan Uzman Çavuş Kemal Sayar (40), memleketi Samsun'un Havza ilçesinde son yolculuğuna uğurlandı.
Kemal Sayar - 10.12.2019
Samsun'a şehit ateşi düştü (3)
ŞEHİDİN CENAZESİ SAMSUN'A GETİRİLDİŞırnak'ın İdil ilçesinde terör örgütü mensuplarınca tuzaklanan el yapımı patlayıcının imha edilmesi sırasında meydana gelen patlamada şehit olan Uzman Çavuş Kemal Sayar'ın cenazesi, askeri uçakla Amasya Merzifon Havalimanı'na getirildi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Kemal Sayar Haberleri | Kemal Sayar Kimdir - Haberler - Kemal Sayar haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Kemal Sayar kimdir, hayatı ve biyografisi. Pandemi, kolektif bir travma yaşatıyor!.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 15.4.2021 12:19:48. #1.14#

title