Kemal Özer Haberleri

Kemal Özer haber, Kemal Özer son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Kemal Özer 9.3.2020
Antalya'da deve ve boğalar eğitim için güreşti
Güreşleri düzenleyen Köşkerler Şehit Pilot Üsteğmen Hüseyin Topkaya Ortaokulu Müdürü Kazım Benli, "Deve güreşleri yöremizin yaşayan bir Yörük kültürüdür. Biz de bu kültürü yaşatmak için elimizden gelen desteği sağlıyoruz. Bugün başka yörelerde ünlü olan boğa güreşlerini, ilçemizde gerçekleştiriyoruz. Burada hem halkımıza bir seyir sunmak, hem de okulumuza destek sağlıyoruz" dedi.  Develeriyle Kumluca'dan güreşlere katılan Kemal Özer, "Bugün burada çok güzel deve güreşleri oluyor.
Kemal Özer 23.1.2020
Ereğli'den kısa kısa
Ereğli Esnaf Kefalet Kooperatifi Yönetim Kurulu toplantısı Ereğli Esnaf Kefalet Kooperatifi Yönetim Kurulu toplantısında başkanlığı 1 yıl daha Hikmet Tezel'in sürdürmesi, oy çokluğuyla kabul edildi. Kooperatif toplantı salonunda gerçekleştirilen yönetim kurulu toplantısında 1 yıl başkanlık için mevcut başkan Hikmet Tezel ile yönetim kurulu üyesi Hüseyin Çınar aday oldu. Yapılan açık oylamada Hikmet Tezel başkanlığa, başkan yardımcılığına Kemal Özer, murahhas azalığa Yücel Oktay seçildi.
Kemal Özer 3.12.2019
Deveciler Derneği Başkanı Özer oldu
Kumluca Deveciler Derneği başkanlığına Kemal Özer seçildi.
Kemal Özer 2.12.2019
DHA YURT BÜLTENİ-7
Demre'de yeni deve güreşi sezonunun başladığının işaret fişeği olan develere havut kuşatma töreni düzenlendi. Köşkerler Mahallesi'ndeki deve güreşi sahasında düzenlenen havut kuşatma şenliğine, Kaymakam Onur Şatıroğlu, Demre Belediye Başkanı Okan Kocakaya, Korkuteli Belediye Başkanı Ömer İşlek, Jandarma Komutanı Teğmen Emre Tırpancı, Belediye Başkan Yardımcısı Ahmet Gümrükçü, AK Parti İlçe Başkanı Mehmet Koparıcı, CHP İlçe Başkanı Mustafa Caner, MHP İlçe Başkanı Mustafa Demirel, İYİ Parti İlçe Başkanı Hüseyin Şahin, Demre Deveciler Derneği Başkanı Yusuf Dedemoğlu, Kumluca Deveciler Derneği Başkanı Kemal Özer, belediye meclisi üyeleri, deve sahipleri ve yaklaşık 2 bin kişi katıldı.
Kemal Özer: Kitap Fuarı başlıyorKemal Özer 30.10.2019
Kemal Özer 22.9.2019
Gaziantep'ten Çin'e "fıstık gibi" ticaret
Gaziantep'te ilkokulu bitirdikten sonra çırak olarak atıldığı iş hayatında 22 yıl önce kendi firmasını kuran iş adamı Kemal Özer, 6 yıllık Ar-Ge çalışmasının ardından ürettiği "Antep fıstığı çıtlatma makinesi"ni Çin'e ihraç etmeye hazırlanıyor.
Kemal Özer 30.3.2019
Cemre Çarşısı" Etkinliği İlgi Gördü
Mehmet Fatih Çıtak, Hülya Erol, Mim Kemal Öke, Mehmet Ali Bulut, Kemal Özer gibi birçok önemli yazar ile imza günü, "sıfır atık, sıfır açlık" kapsamında diyetisyen Dilara Koçak, Taylan Kümeli ve Sağlıklı Yaşam Koçu Ayşe Tolga gibi isimlerle de çeşitli söyleşilerin gerçekleştirildiği program bugün sona eriyor.
Kemal Özer 29.3.2019
Emine Erdoğan "Cemre Çarşısı" Etkinliğine Katıldı
Etkinliğe, Mehmet Fatih Çıtak, Hülya Erol, Mim Kemal Öke, Mehmet Ali Bulut, Kemal Özer gibi birçok önemli yazar ile "sıfık atık, sıfır açlık" kapsamında diyetisyen Taylan Kümeli ve Sağlıklı Yaşam Koçu Ayşe Tolga da konuk oldu.
Kemal Özer 29.3.2019
Cemre Çarşısı" Etkinliği Kapılarını Açtı
Mehmet Fatih Çıtak, Hülya Erol, Mim Kemal Öke, Mehmet Ali Bulut, Kemal Özer gibi birçok önemli yazar ile imza günü, "sıfık atık, sıfık açlık" kapsamında diyetisyen Dilara Koçak, Taylan Kümeli ve Sağlıklı Yaşam Koçu Ayşe Tolga gibi isimlerle de çeşitli söyleşilerin gerçekleştirileceği etkinlik, yarın sona erecek.
Kemal Özer 19.2.2019
Geçici Aday Listeleri Seçim Kurullarında
Ordu'da, 31 Mart 2019 Pazar günü yapılacak Mahalli İdareler Genel Seçimleri'nde yarışacak siyasi partiler geçici aday listelerini seçim kurullarına teslim etti.
Kemal Özer 7.10.2018
Tdv Kagem'den "Sağlıklı Yaşam" Seminerleri
Program, yarın saat 14.00'te Yazar Can Kemal Özer'in "Beslenmenin Felsefesi: Bozulan Gıda mı? İnsan mı?" başlıklı semineriyle başlayacak.
Kemal Özer 2.10.2018
Devlet Tiyatrolarında Perde "Reis Bey"Le Açıldı
Ankara Küçük Tiyatro'da izleyici karşısına çıkan, Özer Tunca'nın yönettiği, gencecik bir çocuğu haksız yere idam ettiren ağır ceza hakiminin yaşadığı vicdan azabını anlatan "Reis Bey" oyununu, Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı Ömer Arısoy, Devlet Tiyatroları Genel Müdürü Mustafa Kurt, Telif Hakları Genel Müdürü Ziya Taşkent'in yanı sıra Ankara Kültür ve Turizm Müdürü Kemal Özer ile sanatseverler izledi.
Kemal Özer 11.6.2018
37. Türkiye Kitap ve Kültür Fuarı" Sona Erdi
İmza etkinliklerinin de yapıldığı fuarda, aralarında Beşir Ayvazoğlu, Bekir Develi, Abdurrahman Dilipak, Serdar Tuncer, Kadir Mısıroğlu, Leyla İpekçi, Mustafa Armağan, Mehmet Şevket Eygi, İhsan Süreyya Sırma, Üstün İnanç, Kemal Özer, Taşkın Tuna, Yusuf Bilge Büyükboyacı, Ali Ural, Mehmet Nuri Yardım, Necati Demirtaş, Ahmet Bulut, Nurettin Taşkesen, Naime Erkovan, Muhammed Emin Yıldırım'ın bulunduğu birçok yazar ve şair okurlarıyla bir araya geldi.
Kemal Özer 3.6.2018
37. Türkiye Kitap ve Kültür Fuarı
Yaklaşık 400 kitabevinin yer aldığı fuarda, yazar Kemal Özer, çocuk hikayeleri yazarı Amine Ateş Kabaktepe, Halil İbrahim Çoraklı, Bekir Develi, İhsan Süreyya Sırma, Bayram Karaçor, Kemal Özer, Prof.
Kemal Özer 13.4.2018
Antep Fıstığını "Çıtlatma" Makinesi İhraç Yolunda
Gaziantep'te 11 yaşında çırak olarak atıldığı iş hayatında, azmi ve gayretiyle kendi firmasını kuran iş adamı Kemal Özer, uzun yıllar süren Ar-Ge çalışmaları sonucunda ürettiği ve patentini aldığı fıstık çıtlatma makinesini, kopyalanmaması için gözü gibi koruyor.
Kemal Özer 3.4.2018
15 Temmuz'da Samandıra Gişeleri'ndeki Olaylara İlişkin Dava
Silivri Ceza İnfaz Kurumları karşısındaki binada yer alan salonda İstanbul 23. Ağır Ceza Mahkemesi'nce görülen duruşmada, sanık avukatlarının esasa karşı beyanları alındı. Son sözleri sorulan 22 sanık, beraatlerini istedi. Kararını açıklayan mahkeme heyeti, tutuklu sanıklar eski yüzbaşılar Serkan Kocapınar, Serdar Erdoğan, Suat Can ve eski üsteğmenler Mustafa Özkula ile Gökhan Mengeç'in "cebir ve şiddet kullanarak, Türkiye Cumhuriyeti Anayasası'nın öngördüğü düzeni ortadan kaldırmaya veya bu düzen yerine başka bir düzen getirmeye veya bu düzenin fiilen uygulanmasını önlemeye teşebbüs" suçundan ağırlaştırılmış müebbet hapis cezasına çarptırılmasına karar vererek, bu sanıkların suçlarında indirim uygulamadı. Mahkeme heyeti, tutuklu sanık eski uzman erbaş Mehmet Ali Gürcü, Ferhat Çakır, Hasan Hüseyin Öner, Mesut Kaman, Emir Bayram Büyük, İbrahim Gürpınar, Sadık Karcı, Hakan Dündar, Süleyman Şentürk, Muhammed Anıl Bolat ile eski astsubaylar Murat Kılıç, Süleyman Şimşek, Murat Göktürk, Kemal Özer ve eski asteğmenler Yiğiter Dursun, Ahmet Sarıgül, Oğuz Gündoğdu'nun da "cebir ve şiddet kullanarak, Türkiye Cumhuriyeti Anayasası'nın öngördüğü düzeni ortadan kaldırmaya veya bu düzen yerine başka bir düzen getirmeye veya bu düzenin fiilen uygulanmasını önlemeye teşebbüs" suçundan ağırlaştırılmış müebbet hapis cezasına çarptırılmasına hükmederek, sanıkların duruşmalardaki iyi halleri nedeniyle cezalarını müebbet hapis cezasına indirdi.
Kemal Özer 5.3.2018
Samandıra Gişeleri'ndeki Olaylara İlişkin Davada Ara Karar
Sanıklara "Türkiye Cumhuriyeti hükümetini ortadan kaldırmaya veya görevini yapmasını engellemeye teşebbüs etme", "anayasal düzeni ortadan kaldırmaya teşebbüs etme" ve "TBMM'yi ortadan kaldırmaya veya görevini yapmasını engellemeye teşebbüs etme" suçlarının, ceza talep edilen suçun içinde erimesi nedeniyle bu suçlardan ceza verilmesine yer olmadığı belirtilen mütalaada, tutuklu sanıklar eski Yüzbaşılar Serdar Erdoğan, Serkan Kocapınar, Suat Can, eski Üsteğmenler Mustafa Özkula, Gökhan Mengeş, eski Astsubaylar Kemal Özer, Murat Göktürk, Murat Kılıç, Süleyman Şimşek, eski Uzman Çavuşlar Emir Bayram Büyük, Ferat Çakır, Hakan Dündar, Hasan Hüseyin Öner, İbrahim Gürbunar, Mehmet Ali Gürcü, Mesut Kama, Muhammet Anıl Bolat, Sadık Karcı, Süleyman Şentürk, eski Asteğmenler Oğuz Gündoğdu, Ahmet Sarıgül ve Yiğiter Dursun'un, "cebir ve şiddet kullanarak, Türkiye Cumhuriyeti Anayasası'nın öngördüğü düzeni ortadan kaldırmaya veya bu düzen yerine başka bir düzen getirmeye veya bu düzenin fiilen uygulanmasını önlemeye teşebbüs" ve "terör örgütüne üye olma" suçlarından ayrı ayrı ağırlaştırılmış müebbet ve beşer yıldan onar yıla kadar hapis cezası verilmesi istendi.
Kemal Özer 5.3.2018
Samandıra Gişeleri'ndeki Olaylara İlişkin Davada Mütalaa
Mütalaada, tutuklu sanıklar eski yüzbaşılar Serdar Erdoğan, Serkan Kocapınar, Suat Can, eski üsteğmenler Mustafa Özkula, Gökhan Mengeş, eski astsubaylar Kemal Özer, Murat Göktürk, Murat Kılıç, Süleyman Şimşek, eski uzman çavuşlar Emir Bayram Büyük, Ferat Çakır, Hakan Dündar, Hasan Hüseyin Öner, İbrahim Gürbunar, Mehmet Ali Gürcü, Mesut Kama, Muhammet Anıl Bolat, Sadık Karcı, Süleyman Şentürk, eski asteğmenler Oğuz Gündoğdu, Ahmet Sarıgül ve Yiğiter Dursun'un, "Cebir ve şiddet kullanarak, Türkiye Cumhuriyeti Anayasası'nın öngördüğü düzeni ortadan kaldırmaya veya bu düzen yerine başka bir düzen getirmeye veya bu düzenin fiilen uygulanmasını önlemeye teşebbüs" suçundan ayrı ayrı ağırlaştırılmış müebbet hapisle cezalandırılması istendi.
Kemal Özer 15.9.2017
Terör Soruşturmasında Evrensel Gazetesi Muhabiri Tutuklandı
Tunceli’de yürütülen terör soruşturmasında gözaltına alınan Evrensel Gazetesi Muhabiri Kemal Özer, örgüt üyeliği iddiasıyla tutuklandı.
Kemal Özer 4.9.2017
Dha Yurt Bülteni - 13
Haber: BİNGÖL, ================== Evrensel Gazetesi muhabiri gözaltına alındı   EVRENSEL Gazetesi Tunceli Muhabiri ve Doğa Fotoğrafçısı Kemal Özer, bugün akşam saatlerinde il merkezinde gözaltına alındı.
Kemal Özer: Millilerden Karatede 4 MadalyaKemal Özer 24.7.2017
Kemal Özer: Millilerden Karatede 4 MadalyaKemal Özer 24.7.2017
Şu an buradasınız: Kemal Özer Haberleri | Kemal Özer Kimdir - Haberler - Kemal Özer haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Kemal Özer kimdir, hayatı ve biyografisi. Antalya'da deve ve boğalar eğitim için güreşti.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 29.3.2020 13:03:09. #1.15#
title