Kemal Kocabaş Haberleri

Kemal Kocabaş haber, Kemal Kocabaş son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Kemal Kocabaş - 22.04.2021
Köy Enstitüleri, Ayvalık'ta 4 gün boyunca gündeme taşındı
Etkinliğin son gününde, gazeteci, yazar ve belgesel yönetmeni Nebil Özgentürk moderatörlüğünde, Yeni Kuşak Köy Enstitüler Derneği Genel Başkanı Prof. Dr. Kemal Kocabaş ve Ayvalık Belediye Başkanı Mesut Ergin, Köy Enstitüler modelini konuştu.
Kemal Kocabaş - 05.02.2019
Söke Ziraat Odasında Devir Teslim
Geçtiğimiz cumartesi günü genel kurul toplantısını yapan Söke Ziraat Odası'nda Mustafa Tanyeri Başkanlığı'ndaki liste seçimleri kazanmış, yapılan ilk toplantı ile de yeni yönetim belirlenmişti. Söke Ziraat Odası'nda devir teslim töreni gerçekleştirildi. M. Kemal Kocabaş ve ekibi görevi yeni Başkan Mustafa Tanyeri ve ekibine teslim etti.
Kemal Kocabaş - 02.02.2019
Söke Ziraat Odası'nda Mustafa Tanyeri Dönemi
Söke Ziraat Odasının olağan genel kurul toplantısı yapıldı. Yapılan seçimlerde Pamukçular Delegesi Mustafa Tanyeri'nin mavi listesi 26 oy alırken, mevcut başkan Kemal Kocabaş'ın beyaz Listesi 23 oy aldı.
Kemal Kocabaş - 07.01.2019
Aydın'daki Kağıt Fabrikasının Yapımı Sürüyor
Kendi atıklarıyla beraber bir miktar kömür yakan bir santral kurduklarını anlatan Öksüz, sözlerini şöyle tamamladı: "Doğal gaz bacasından daha temiz bir baca olacak. Çevreyi kirletmeyen hiçbir sanayi yatırımı olmaz. Biz bu işleri mecburen yapacağız. Ama yaparken de doğanın kıymetini bileceğiz. Tesiste kullanılan suyun yüzde 60'ı yeniden tesiste kullanacak. Tesiste kullanılan suyu civarda açmış olduğumuz kuyulardan temin edeceğiz. İlerleyen zamanda su temini için bir gölet yapmayı düşünüyoruz." Toplantıya, AK Parti Aydın Milletvekili Metin Yavuz, Söke Belediye Başkanı Süleyman Toyran, Söke Ziraat Odası Başkanı Kemal Kocabaş, muhtarla ve çiftçiler katıldı.
Kemal Kocabaş - 20.11.2018
Yücel'in Çiçekleri Seyirciyle Buluşacak
Aynı gün, BAKSM'nin Resmi Açılış Töreni gerçekleşecek. Açılış etkinlikleri kapsamında, Hasan Âli Yücel, İsmail Hakkı Tonguç ve Köy Enstitüleri Fotoğraf Sergisi de vatandaşlarla buluşacak. Gazeteci Deniz Bayramoğlu'nun moderatörlüğünde gerçekleşecek olan 'Hasan Âli Yücel, İsmail Hakkı Tonguç ve köy enstitüleri' konulu söyleşide ise Yücel'in kızı Gülümser Yücel ve filmin danışmanlığını yapan Prof. Dr. Kemal Kocabaş, Yücel'i, Tonguç'u ve Köy Enstitüleri'ni anlatacak.
Kemal Kocabaş - 28.09.2018
Söke'de Pamuk ile İlgili Sorun Görüşüldü
Ülke olarak zor bir süreçten geçildiğini vurgulayan Söke Ziraat Odası Başkanı Kemal Kocabaş ise, buna paralel olarak faizlerin de yükseldiğini, bu süreçte birlikte ortak kararlar alınarak yol haritasını belirlemek istediklerini kaydetti.
Kemal Kocabaş - 17.09.2018
Söke'de Pamukta Kalite Denetimi Yapıldı
Söke Kaymakamı Tahsin Kurtbeyoğlu, gazetecilere yaptığı açıklamada, yörede pamuk hasadının başlamasıyla denetimlere başladıklarını belirterek, şunları kaydetti: "Bu günlerde ilk denetimlerimize çırçır işletmelerinden başladık. Hasat boyunca denetimlerimiz hem çırçır işletmelerinde hem de tarlada hasat yapan pamuk toplama makineleri üstünde sürecek. Pamukta kalitenin korunması için hasat edilen pamuğun nem oranının kiloda yüzde 14'ten fazla olması sakıncalı. Bugün yaptığımız kontrollerde başta Söke TARİŞ'te ve diğer işletmelerde nem oranlarının düşük olduğunu yüzde 4-8 civarında olduğunu görmek bizi sevindirdi." Söke Ziraat Odası Başkanı Kemal Kocabaş da pamukta nem oranının kalite açısından çok önemli olduğunu vurgulayarak, "Üreticimizin ve makinecilerin nem oranı yüksek seviyelerdeyken toplamasınlar.
Kemal Kocabaş - 28.08.2018
Söke'de Üreticiler Fabrika Tozlarından Şikayetçi
Söke Ziraat Odası Yönetim Kurulu Başkanı Kemal Kocabaş, gazetecilere yaptığı açıklamada, sanayiye karşı olmadıklarını ancak gerekli tedbirlerin alınarak çevresel zararların önlenmesi gerektiğini söyledi.
Kemal Kocabaş - 28.08.2018
5. Barış ve Sevgi Buluşmaları, 30 Ağustos Korteji ile Başlıyor
Çardak Altı Sohbetleri'ninBu Yılki Teması "Eğitim" Sevgi ve Barış Buluşmaları'nda bu yıl Çardak Altı Sohbetleri'nin teması "Eğitim" Söyleşiler; 31 Ağustos - 9 Eylül tarihlerinde, 19.00 - 20.30 saatleri arasında, Yekta Kopan'ın moderatörlüğünde yapılacak. Sinan Meydan, Ceylan Adanalı Kabadayıoğlu, Prof. Dr. Kemal Kocabaş, Sunay Akın, Ahmet Ümit, Levent Üzümcü, Cihat Şener, Tayfun Atay, Prof.
Kemal Kocabaş - 17.08.2018
5'inci Barış ve Sevgi Buluşmaları, 30 Ağustos Korteji ile Başlıyor
Çardak Altı Sohbetleri'nin Teması "Eğitim" Sevgi ve Barış Buluşmaları'nda bu yıl Çardak Altı Sohbetleri'nin teması "Eğitim" Söyleşiler; 31 Ağustos - 9 Eylül tarihlerinde, 19.00 - 20.30 saatleri arasında, Yekta Kopan'ınmoderatörlüğünde yapılacak. Sinan Meydan, Ceylan Adanalı Kabadayıoğlu, Prof. Dr. Kemal Kocabaş, Sunay Akın, Ahmet Ümit, Levent Üzümcü, Cihat Şener, Tayfun Atay, Prof.
Kemal Kocabaş - 08.08.2018
Söke'de Sezonun İlk Pamuğu 60 Liradan Satıldı
Söke Ziraat Odası Başkanı Kemal Kocabaş ise, pamukta yılın ilk heyecanını bugün yaşadıklarına dikkat çekerek sezonun tüm üreticiler için iyi geçmesi temennisinde bulundu.
Kemal Kocabaş - 08.08.2018
Aydın'da Sezonun İlk Pamuğu 60 Liradan Satıldı
Söke Ziraat Odası Başkanı Kemal Kocabaş da pamukta yılın ilk heyecanını bugün yaşadıklarını dile getirerek, sezonun tüm üreticiler için iyi geçmesi temennisinde bulundu.
Kemal Kocabaş - 14.05.2018
14 Mayıs Dünya Çiftçiler Günü
Gazetecilere açıklama yapan oda başkanı Kemal Kocabaş, 14 Mayıs'ın Dünya Çiftçiler Günü olarak bilindiğini belirterek, tüm çiftçilere hayırlı bir sezon geçirmeleri temennisinde bulundu.
Kemal Kocabaş - 13.04.2018
Ezine'de Acemi Erler Yemin Etti
Askerliğini yıllar önce aynı kışlada yapan Hasan Emre Kocabaş ve babası Kemal Kocabaş'a da hatıra belgesini Kaymakam Tuna verdi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Kemal Kocabaş Haberleri | Kemal Kocabaş Kimdir - Haberler - Kemal Kocabaş haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Kemal Kocabaş kimdir, hayatı ve biyografisi. Köy Enstitüleri, Ayvalık'ta 4 gün boyunca gündeme taşındı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 26.9.2021 22:19:08. #1.16#

title