Kemal Gülman Haberleri

Kemal Gülman haber, Kemal Gülman son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Kemal Gülman 28.5.2019
Lemi Gülman boşandığı Reyhan Gülman'a 1 milyon 900 bin TL daha tazminat ödeyecek
İŞ adamı Lemi Gülman'dan 7 yıl önce boşandıktan sonra mal paylaşımı davasından 14 milyon 200 bin TL kazanan Reyhan Gülman'ın, Yargıtay'ın iki kere bozduğu boşanmadan kaynaklı tazminat davasında üçüncü kez karar çıktı. Mahkeme Lemi Gülman'ın eski eşine 1 milyon 900 bin TL tazminatı faiziyle ödemesine karar verdi.  7 YIL ÖNCE BOŞANMIŞLARDI  500 milyon dolarlık servetiyle Türkiye'nin 50'nci zengini olan işadamı Kemal Gülman'ın oğlu Lemi Gülman, Reyhan Gülman ile 1993 yılında evlenmişti.
Kemal Gülman 5.3.2019
Kemal Gülman'dan Feryal Gülman'a İkinci Boşanma Davası
KARŞILIKLI boşanma davaları Yargıtay'da inceleme aşamasında olan Gülman çifti ikinci bir boşanma davasıyla yeniden karşı karşıya geldi.
Kemal Gülman 22.3.2017
İş Adamları Alp Gürkan ve Korkmaz Yiğit Beraat Etti
Davayı karara bağlayan mahkeme, Sanık Korkmaz Yiğit'in "örgüt yöneticiliği, hileli iflas, nitelikli dolandırıcılık ve amme alacakları usulü hakkındaki kanuna muhalefet" suçlarından ayrı ayrı beraatine hükmetti. Mahkeme, sanıklar Salih Alparslan, Alp Gürkan, Gürbüz Yiğit, Korkmaz Yiğit, Sibel Yıldız, Ömer Saçaklıoğlu, Kemal Gülman, Lemi Gülman, Sema Cingıllıoğlu, Mehmet Erdoğan, Fuat Araz, Kahraman Yiğit, Mert Yiğit, Metin Aşık,Ethem Valid, Firdevs Erentuğ, Kemal Kömür ve Ayhan Yılmaz'ın "örgüt yöneticiliği, hileli iflas, nitelikli dolandırıcılık" suçlarından beraatlerine karar verdi.
Kemal Gülman 22.3.2017
Korkmaz Yiğit ve 16 İş Adamına "Hileli İflas Davası"Ndan Beraat... (2)
TÜM SANIKLARA BERAAT Mahkeme kısa bir aradan sonra verdiği kararında sanıklardan Korkmaz Yiğit'in atılı "Örgüt yöneticiliği", "Hileli İflas", "Nitelikli dolandırıcılık" ve "Amme alacakları usulü hakkındaki kanuna muhalefet" suçundan beraatine karar verdi. Sanıklar Salih Alparslan, Alp Gürkan, Gürbüz Yiğit, Sibel Yıldız, Ömer Saçaklıoğlu, Kemal Gülman, Lemi Gülman, Sema Cıngıllıoğlu, Mehmet Erdoğan, Fuat Araz, Kahraman Yiğit, Mert Yiğit, Metin Aşık, Ethel Valid, Firdevs Erentuğ, Kemal Kömür ve Ayhan Yılmaz'ın ise "Örgüt üyeliği", "Hileli iflas" ve "Nitelikli dolandırıcılık" suçlarından beraatine hükmedildi.
Kemal Gülman 15.1.2016
O'art, Türkiye'de Yaşayan Yabancı Sanatçıları Ağırlıyor
Serginin açılış kokteylinde oyuncu Wilma Elles, iş adamı Kemal Gülman, Doğan Gündoğdu ve eşi Fulya Gündoğdu, Murat Saygı ile Sinan Öncel ve cemiyet hayatının ünlü isimlerinden Burcu Hattat, Bilge Eren gibi isimler boy gösterdi.
Kemal Gülman 6.5.2015
Korkmaz Yiğit ve Alp Gürkan'ın da Yargılandığı Dava
Ünlü işadamı Korkmaz Yiğit'in aralarında Soma Holding'in sahibi Alp Gürkan'ın da bulunduğu toplam 16 sanık ile birlikte "suç örgütü kurmak", "hileli iflas" ve "nitelikli dolandırıcılık" gibi suçlardan yargılandığı davanın görülmesine devam edildi. İstanbul 12. Ağır Ceza Mahkemesi'ndeki duruşmaya sanıklardan Korkmaz Yiğit, Ayhan Yılmaz ve Gürbüz Yiğit ile şikayetçi Doğan Kasadolu ile taraf avukatları hazır bulundu. Mahkeme Başkanı, şikayetçi Süleyman Cemil Bahadır'ın sanıklar Alp Gürkan ve Kemal Gülman'ın TMSF ile yaptığı sulh anlaşmalarının içeriğinin sorulmasına ilişkin bir dilekçe sunduğunu tutanağa yazdırdı.
Kemal Gülman 17.6.2014
İş Adamlarının "Örgüt" Suçundan Yargılandıkları Dava
İş adamları Korkmaz Yiğit ve Alp Gürkan'ın da aralarında bulunduğu 17 sanığın, "suç örgütü kurmak", "hileli iflas" ve "nitelikli dolandırıcılık" gibi suçlardan yargılandığı davada savunma yapan Yiğit, "İflas edecek biri değilim, borçlarımı ödemeden ölmeyeceğim" dedi.  İstanbul 12. Ağır Ceza Mahkemesindeki duruşmada savunma yapmaya devam eden tutuksuz sanık Korkmaz Yiğit, bir kaza yaşandığını ve hukuken iflas etttiğini belirterek, "Ama iflas edecek biri değilim, borçlarımı ödemeden ölmeyeceğim. Burada müşteki olarak görünen kişiler istediler de parasını alamadılar mı? Yok öyle bir şey. Sema hanımdan, 'sadist' dediğim için özür diliyorum. Bu ifademi geri alıyorum" diye konuştu.  Davanın sanıklarından Kemal Gülman ile ortak iş yaptıklarını, Gülman'dan 160 milyon dolar alacağı bulunduğunu ve Fethi Çalık'ın, Gülman'dan alacağını tahsil etmemesi için bütün TMSF belgelerini verdiğini öne süren Yiğit, "Neticede 16 yıl sonra, 8 Haziran 2014'te Kemal Gülman'ın bütün mal varlığına TMSF tedbir koydu.
Kemal Gülman 17.6.2014
İş Adamlarının "Örgüt" Suçundan Yargılandıkları Dava
İstanbul 12. Ağır Ceza Mahkemesi'ndeki duruşmaya, tutuksuz sanıklardan Korkmaz Yiğit ve kardeşi Gürbüz Yiğit'in de aralarında olduğu 7 tutuksuz sanık katıldı. Soma'da 301 kişinin hayatını kaybettiği maden ocağını işleten iş adamlarından Alp Gürkan ile Sema Cıngıllıoğlu, Kemal Gülman ve Metin Aşık ise duruşmaya katılmadı.
Kemal Gülman 17.6.2014
TMSF Alp Gürkan 'Da Dahil 12 Kişinin Mal Varlığına El Koydu
TMSF kararında Alp Gürkan'ın 76 milyon 794 bin TL, Mehmet Erdoğan'ın 153 milyon 282 bin TL, Korkmaz Yiğit'in oğlu Kahraman Yiğit'in 19 milyon 771 bin TL, Kemal Gülman'ın 100 milyon dolar borçları nedeniyle tüm mal varlıklarına tedbir kararı konulduğu belirtildi.
Kemal Gülman 17.6.2014
TMSF Alp Gürkan ve 11 İşadamının Mal Varlığına El Koydu
TMSF kararında Alp Gürkan'ın 76 milyon 794 TL'lik borç miktarı nedeniyle, Kemal Gülman'ın 100 milyon dolar, Mehmet Erdoğan'ın 153 milyon 282 bin TL borçları nedeniyle tüm mal varlıklarına tedbir kararı konulduğu belirtildi.
Kemal Gülman 17.6.2014
Alp Gürkan ve 12 İşadamının Malvarlığına Tedbir Kararı Konuldu
ALP GÜRKAN'IN MALVARLIKLARINA TEDBİR TMSF'nin kararında, Alp Gürkan'ın 76 milyon 794 bin, Kemal Gülman'ın 100 milyon dolar, Mehmet Erdoğan'ın 153 milyon 282 bin liralık borçları nedeniyle tüm malvarlığına tedbir kararı konulduğu ifade edildi.
Kemal Gülman 17.6.2014
Soma Holding'in Sahibi Alp Gürkan Duruşmaya Katılmadı
Soma Holding'in sahibi Alp Gürkan'ın işadamı Korkmaz Yiğit ile birlikte nitelikli dolandırıcılık iddiasıyla 6 yıldan 18 yıla kadar hapis istemiyle yargılandığı dava Çağlayan Adliyesi'nde başladı. İşadamı Korkmaz Yiğit'in de aralarında bulunduğu 7 tutuksuz sanık duruşmada hazır bulunurken, Alp Gürkan, Sema Cıngıllıoğlu, Kemal Gülman ve Metin Aşık duruşmaya katılmadı.
Kemal Gülman 18.12.2013
Feryal Gülman'dan Şok İddia
Kemal Gülman'dan boşanmak için 200 milyon lira tazminat isteyen Feryal Gülman'dan şok iddia!
Kemal Gülman 13.11.2012
Kemal Gülman'a Doğum Günü
İş dünyasının tanınmış ismi Kemal Gülman, yeni yaşını eşi Feryal Gülman, oğulları Lemi, Polat, Aslan Kemal ve kızı Şeyla Niyego'yla birlikte, Madame Margot'da....
Kemal Gülman 24.10.2012
Gülman'lar Ailece Eğlendi
Cemiyet hayatının tanınmış simalarından Kemal-Feryal Gülman çifti ve oğulları Polat Gülman geçtiğimiz günlerde, Suadiye Oteli'nin yanında Abdullah Özmelek'in açtığı Madame Margot'da eğlendi. Gülman Ailesi, mekanda sahneye çıkan ve Broadway müzikallerinden sahneler sergileyen dansçıların şovlarını çok beğendi. Kemal Gülman, 10 günlük Kurban Bayramı tatilinde çıkacakları Amerika seyahatini işleri yüzünden iptal etmek zorunda kaldıklarını, sadece birkaç günlüğüne Avrupa'ya gideceklerini belirtti.
Kemal Gülman 16.8.2012
Gece Yarısı Aşk Mesajı Şoku
Türkiye'nin en zengin ailelerinden olan Gülman'lar karakolluk oldu. Davetlerde giydiği şık kıyafetleri ve pahalı mücevherleriyle cemiyet hayatının en gözde kadınlarından biri olan Feryal Gülman'ın başına gelen olay herkesi şaşkına uğrattı. Musevi işadamı Kemal Gülman ve kendisinden 25 yaş küçük olan eşi Feryal Gülman'ın neşesi gece yarısı gelen bir cep telefonu mesajıyla kaçtı.
Kemal Gülman 20.7.2012
Lemi Gülman ve Ece Özbek Alaçatı'da Tatilde
Türkiye'nin sayılı zenginlerinden Kemal Gülman'ın oğlu işadamı Lemi Gülman sevgilisi spiker Ece Özbek ile Alaçatı'da tatil yapıyor.
Kemal Gülman 31.5.2012
Savarano'da Ajda Pekkan'lı Tanıtım!
Savarona'daki özel Galaxy S III davetine; Siren Ertan-Gökhan çarmıklı, Feryal-Kemal Gülman, Yasemin-Jefhi Kamhi, Melda-Sinan Kosif, Didem-İzzet Antebi, Sinan Serter, özlem Yıldız, Saadettin Saran, Yalçın Ayaydın, özgür Masur, Buse Terim, Ceylan çapa gibi cemiyet hayatının tanınan isimleri katıldı.
12
Şu an buradasınız: Kemal Gülman Haberleri | Kemal Gülman Kimdir - Haberler - Kemal Gülman haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Kemal Gülman kimdir, hayatı ve biyografisi. Kemal Gülman ile sevgilisi Eda Cideli karaya indi.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 3.9.2020 14:59:12. #1.14#
title