KEMAL DEĞİRMENDERELİ HABERLERİ

KEMAL DEĞİRMENDERELİ HABERLERİ

Kemal Değirmendereli haber, Kemal Değirmendereli son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Kemal Değirmendereli

Kemal Değirmendereli

Doğum Yeri Edirne /
Doğum Tarihi 28.8.1956 - ...

Kemal Değirmendereli Kimdir ?

Kemal Değirmendereli, 28 Ağustos 1956'da Edirne Keşan'da doğmuştur. Maden Mühendisi; Orta Doğu Teknik Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Maden ve Petrol Mühendisliği Bölümünü bitirdi.Edirne'de linyit kömürü işletmeciğiliği yaptı. Enez Rüzgâr Enerjisi Santralinin projelendirme ve uygulamasında danışman olarak çalıştı.
Biyografinin devamı için tıklayın
Kemal Değirmendereli - 2.10.2018
Edirne Saros Çed Toplantısında 'İmza Gerginliği' -1
ÇED toplantısını protesto eylemine, çevrecilerin yanı sıra CHP Edirne Milletvekili Okan Gaytancıoğlu, Keşan Belediye Başkanı Mehmet Özcan, eski milletvekili Kemal Değirmendereli de katılarak destek verdi.
Kemal Değirmendereli - 29.4.2017
Dha Yurt Bülteni-7
'ÖLÜMDEN DÖNDÜ' Komşuları 54 yaşındaki Reha Öner, İsmail Aşık'ın duvardan düştüğünü görüp hemen yardımına koştuğunu belirterek şöyle dedi: "Biz sokakta oturuyorduk. Koşup yanına geldik. Boynunda adeta kan fışkırıyordu. O sırada annesi yanımıza geldi. Onun eşarbıyla kanamayı durdurmak için tampon yaptık. Atar damar yırtıldı diye korkmuştuk. Ambulansa haber verdim. Allah razı olsun, 2-3 dakika içerisinde ambulans geldi. Müdahale yapıp hastaneye götürdüler. Çocuk gerçekten ölümden döndü. Allah kurtardı. Bu ucu sivri demir korkuluklar çocuklar için çok tehlikeli. Biz de süs olarak bu korkulukları yaptırmıştık. Bunlar birilerinin göğsüne, kalbine de saplanabilir." Görüntü Dökümü: ---------------------- -Komşuları Reha Öner'in olayı anlatması ve korkulukları göstermesi, -Baba Sedat Aşık'ın olayı anlatması, -Yaralı çocuğun evde yatakta uyurken tek ve babasıyla birlikte çekilen görüntüsü bulunuyor.) Haber-Kamera: Eyüp KELEBEK-ESKİŞEHİR, ======================================================== 5)KEŞAN'DA İLK KEZ LAVANTA EKİMİ YAPILDI EDİRNE'nin Keşan İlçesi'nde tarımda ürün çeşitliliğini artırmak ve ilçe ekonomisine katkı sağlamak amacıyla yapılan çalışmalar kapsamında ilk lavanta ekimi CHP Edirne eski Milletvekili Kemal Değirmendereli'ye ait 3 dönümlük tarlada yapıldı.
Kemal Değirmendereli - 31.10.2015
Belediye'den Fener Alayı ve Cumhuriyet Bayramı Konseri
Saat 19.00'da Eski İtfaiye Binası Önü'nden başlayan Fener Alayı yürüyüşüne; Keşan Belediye Başkanı Opr. Dr. Mehmet Özcan ve Eşi Şengül Özcan, Keşan Belediye Başkanı Vekili İbrahim Dinç, Edirne İl Genel Meclisi Başkanı Abdülaziz Çıkıkçı ve İl Genel Meclisi üyeleri, bir önceki dönem CHP Edirne Milletvekili olan Kemal Değirmendereli, CHP Keşan İlçe Başkanı Erdoğan Gümülcineli, Keşan Belediye Başkan Yardımcısı Cengizhan Aktan, Yenimuhacir Belediye Başkanı Recep Ordu, belediye meclis üyeleri, sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri ile vatandaşlar katıldı.
Kemal Değirmendereli - 7.6.2015
Milletvekili Genel Seçimi
Önceki seçimde AK Parti'den Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, CHP'den Recep Gürkan ve Kemal Değirmendereli Edirneliler'in oylarıyla Meclis'e gitmiş, Gürkan, geçen yılki yerel seçimde Edirne Belediye Başkanı olmuştu.
Kemal Değirmendereli - 27.5.2015
Genel Seçime Doğru
 Edirne için bir ve beraber olma vakti olduğunu vurgulayan Emir, şunları kaydetti: ""Siyaset millete hizmet için yapılır. Kim Edirne'nin önünü tıkarsa bir tekme de ben atarım. Kimse Edirne'nin önünü kapayamaz. Artık kol kola girmeliyiz. Edirne için çalışmalıyız. STK'lara sesleniyorum. Bundan sonra Ankara'da bir şeye ihtiyacınız olduğunda ben varım. Edirne'yi birlikte ileriye taşırız. Edirne'ye yeni iş alanları açmak için birlikte çalışmalıyız. Çalışmayan STK varsa ben gelip onun çalışması için mücadele vereceğim. Edirne için benden ne isterseniz isteyin, hepsini yerine getirmek için çalışacağım."   -CHP'yi eleştirdi   Emir, muhalefet Partisi CHP'nin bundan önceki seçimlerde iki milletvekili çıkarttığını hatırlatarak "Muhalefet partisi iki milletvekili çıkartıda ne oldu. Ben geçen gün Kemal Değirmendereli'ye sordum, (ne yaptın) diye.
Kemal Değirmendereli - 25.5.2015
Genel Seçime Doğru
Seminere katılan Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, CHP Edirne Milletvekili Kemal Değirmendereli, CHP Edirne Milletvekili adayları Okan Gaytancıoğlu, Erdin Bircan ve Gürkan Güneser de konuşarak, birlik ve beraberlik mesajı verdi.
Kemal Değirmendereli - 26.4.2015
Kılıçdaroğlu: 4 Yılda Sıfır Yoksulluk
Kılıçdaroğlu, iktidara gelince yaşanacak bir Türkiye tesis edeceklerini belirterek, şunları kaydetti: "Denizimiz var, güneşimiz var, toprağımız bol. Huzurlu bir Türkiye. Herkesin kazandığı, çiftçinin, sanayicinin, esnafın kazandığı, emeklinin rahat geçindiği, işsizliğin olmadığı, yoksulluğun sıfırlandığı bir Türkiye. Bu sözü 4 yıl için veriyorum, 4 yılda yapacağım. 13 yılda yapamadılar, 17 milyon yoksul yarattılar. 4 yılda sıfır yoksulluk diyorum. Bunun sözünü veriyorum. Benim sözüm namus sözüdür." Notlar CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, kentin girişindeki gişelerde, CHP Genel başkan yardımcıları Erdoğan Toprak, Faik Öztrak ve milletvekilleri Muharrem İnce, Kemal Değirmendereli, Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan ile ilçe belediye başkanları ve partililer tarafından karşılandı.
Kemal Değirmendereli - 28.2.2015
Doğubayazıt'ta 3 Askerin Şehit Olması
Törene, Edirne Valisi Dursun Ali Şahin, Keşan Kaymakamı Bekir Dınkırcı, CHP Edirne Milletvekili Kemal Değirmendereli, MHP Tekirdağ Milletvekili Bülent Belen, 2.
Kemal Değirmendereli - 19.2.2015
Tekirdağ'da Ölü Bulunan Lise Öğrencisi
Gürler için köy camisinde düzenlenen törene, babası Mustafa ve annesi Filiz Gürler, akrabaları, CHP Edirne Milletvekili Kemal Değirmendereli, vatandaşlar ve okul arkadaşları katıldı.
Kemal Değirmendereli - 29.1.2015
Maden Kanunu Tasarısı TBMM Genel Kurulu'nda
HDP Şırnak Milletvekili Hasip Kaplan da  sektörle ilgili sorunların çözümü için Madencilik Bakanlığı kurulması gerektiğini belirterek, "Madencilikle ilgili 12 ayrı bakanlık, onlarca genel müdürlük yetmiyormuş gibi ruhsat izinlerini Başbakan'a bağladınız. Çantacılar dolaşıyor, ruhsatlandırılmamış bir karış yer kalmamış" dedi.  CHP Edirne Milletvekili Kemal Değirmendereli, düzenlemenin küçük madenciliği bitireceğini, sektöre sıçrama yaptıracak teşvikleri göremediklerini söyledi.
Kemal Değirmendereli - 25.1.2015
Milletvekili Değirmendereli, Yeni Maden Yasasını Eleştirdi
CHP Edirne Milletvekili Kemal Değirmendereli, yeni maden yasasının, AKP Hükümetinin küçük madencileri bitirme yasası olduğunu söyledi.
Kemal Değirmendereli - 24.1.2015
Uğur Mumcu'nun Öldürülmesinin 22'nci Yılı
Öte yandan Keşan ilçesinde de Uğur Mumcu Anıtı önünde düzenlenen törene CHP Edirne Milletvekili Kemal Değirmendereli, Keşan Belediye Başkanı Mehmet Özcan ve vatandaşlar katıldı.
Kemal Değirmendereli - 14.1.2015
Maden Kanunu Tasarısı Komisyonda
MHP Kütahya Milletvekili Alim Işık, CHP Edirne Milletvekili Kemal Değirmendereli, CHP İzmir Milletvekili Mehmet Ali Susam, CHP İzmir Milletvekili Erdal Aksünger ve CHP Kocaeli Milletvekili Hilal Kaplan da tasarının alt komisyonda ele alınmasını önerdiler.
Kemal Değirmendereli - 8.1.2015
Edirne'den Kısa Kısa
  Değirmendereli, il genel meclisinde   CHP Edirne Milletvekili Kemal Değirmendereli, ocak ayı il genel meclisine katıldı.
Kemal Değirmendereli - 23.12.2014
Orman ve Su İşleri Bakanı Eroğlu Açıklaması
Toplantıya, Kalkınma Bakan Yardımcısı Mehmet Ceylan, Bilim Sanayi Bakan Yardımcısı Davut Kavranoğlu, Orman ve Su İşleri Bakan Yardımcısı Nurettin Akman, AK Parti Kırklareli Milletvekili Şenol Gürşan, CHP Kırklareli Milletvekili Turgut Dibek, CHP Edirne Milletvekili Kemal Değirmendereli, Tekirdağ Valisi Ali Yerlikaya, Kırklareli Valisi Esengül Civelek, bakanlık ve DSİ yetkilileri ile davetliler katıldı.
Kemal Değirmendereli - 13.12.2014
Edsiad Aralık Ayı Toplantısı
Toplantıya CHP Edirne Milletvekili Kemal Değirmendereli, EDSİAD  Başkanı İsmet Açıkgöz, Keşanlı Yönetici ve İş adamları Derneği (KEYİAD) Başkanı Ahmet Eler ve dernek üyeleri katıldı.
Kemal Değirmendereli - 5.10.2014
Kurban Bayramı
Bayramlarda kimsesizlerin gözetilmesi gerektiğini belirten Dınkırcı, şunları kaydetti: "Biz Türkiye Cumhuriyeti Devleti sınırları içerisinde toplumun tüm katmanlarıyla hepimiz Çanakkale'deki 253 bin şehidimiz, Sarıkamış'taki 90 bin şehidimiz, Balkan Savaşı'nda sadece Bulgaristan'da kaybettiğimiz 300 bin şehidimizin bize bırakmış olduğu cennet vatanı  çok daha ileriye taşımak için birbirimizi desteklemekten başka çaremiz yok. Bu desteği vereceğinize yürekten inanıyorum. Devletin milletin, ülkenin ve Keşan'ın geleceğine yürekten inanan bir kişi olarak sadece çalışmak zorunda olduğumuzu düşünüyorum. Ben kavramı değil biz kavramı ile bu işi daha iyi yaparız." Dınkırcı, törene katılanların bayramını kutladı. Bayramlaşmaya, CHP Edirne Milletvekili Kemal Değirmendereli, Keşan Belediye Başkanı Mehmet Özcan ve 4.
Kemal Değirmendereli - 21.9.2014
CHP Milletvekili Değirmendereli'nin Annesi Vefat Etti
CHP Edirne Milletvekili Kemal Değirmendereli'nin annesi Necahat Değirmendereli vefat etti.
Kemal Değirmendereli - 21.7.2014
TBMM Genel Kurulu
  -Edirne'deki sel   Genel Kurul'da daha sonra, CHP'nin, Edirne'de 16 Temmuz'da meydana gelen sel felaketi ile ilgili grup önerisinin bugün görüşülmesine ilişkin önerisi ele alındı.  Partisinin önerisi üzerine söz alan Edirne Milletvekili Kemal Değirmendereli, selin özellikle Uzunköprü ilçesinde ciddi hasara neden olduğunu, çok sayıda evin kullanılamaz hale geldiğini, hayvanların telef olduğunu anlattı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Kemal Değirmendereli Haberleri | Kemal Değirmendereli Kimdir - Haberler - Kemal Değirmendereli haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Kemal Değirmendereli kimdir, hayatı ve biyografisi. Edirne Saros Çed Toplantısında 'İmza Gerginliği' -2.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 28.10.2020 21:29:13. #1.14#
title