Kedinin fare ile oynadığı oyun kahkahaya boğdu

Kedinin fare ile oynadığı oyun kahkahaya boğdu

İstanbul Bağcılar'da kedinin fare ile oyunu, ilginç görüntüler ortaya çıkardı. O anlar bir vatandaşın cep telefonu kamerasına yansıdı.

19.02.2020 10:15 | Son Güncelleme: 19.02.2020 15:16

İstanbul Bağcılar'da kedinin fare ile oyunu ilginç görüntüler ortaya çıkardı. Farenin kedi karşısındaki çaresizliği bir vatandaş tarafından kaydedilirken o anları izleyenler kahkahaya boğuldu.

KEDİNİN FAREYLE İLGİNÇ OYUNU

Bağcılar'da bir kedinin fare ile oyun oynadığı görüntüleri izleyenler kahkahaya boğuldu. Farenin kedi karşısında olan çaresizliği ise izleyenleri gülümsetti. Bir vatandaş tarafından çekilen görüntülerde bir kedinin fare ile çeşitli şekillerde oynadığı görülüyor. Zaman zaman fareye yaklaşan kedi, farenin korkması üzerine uzaklaşıyor.

KAÇARAK GÖZDEN KAYBOLDU

Kedinin dalgınlıklarından faydalanarak kaçmaya çalışan fare, kedinin fark etmesi ile yavaş yavaş ilerliyor. Kedi ise bir süre sonra kendinin görüntülendiğini farkına vararak, dikkatini kameraya kaydırıp fareyi takip etmeyi bırakıyor. Dalgınlıktan faydalanan fare kaçarak gözlerden kayboluyor. Öte yandan kaydedilen görüntüler Tom ve Jerry çizgi filmini akıllara getirdi.

Kedinin fare ile oynadığı oyun kahkahaya boğdu

Kaynak: İHA

Abone Ol
Google'da Takip Et
Paylaş
Facebook'ta Paylaş! Twitter'da Paylaş! Whatsapp'da Paylaş!
title