Kdv Desteği Haberleri

Kdv Desteği haber, Kdv Desteği son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Kdv Desteği - 22.06.2021
21 Haziran 2021 Haberleri
21 Haziran 2021 Manşet Haberleri.
Kdv Desteği - 20.06.2021
Cumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanacak
Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy'un sunum yapması beklenen toplantıda, turizm sektörüne verilen KDV desteğinin uzatılması konusunun gündeme gelmesi öngörülüyor.
Kdv Desteği - 19.06.2021
Son dakika haberleri! Cumhurbaşkanı Erdoğan: "(Turizm sektörüne KDV desteğinin bir ay daha uzatılması) Pazartesi günü Kabine Toplantımızda tekrar bunu masaya yatırırız."
Son dakika gelişmesine göre Cumhurbaşkanı Erdoğan: "(Turizm sektörüne KDV desteğinin bir ay daha uzatılması) Pazartesi günü Kabine Toplantımızda tekrar bunu masaya yatırırız."
Kdv Desteği - 19.04.2019
Oyder Başkanlığına Yeniden Şahsuvaroğlu Seçildi
Otomotiv Yetkili Satıcıları Derneği (OYDER) olağan genel kurulunda mevcut başkan Murat Şahsuvaroğlu'na yeniden başkan olarak seçildi.
Kdv Desteği - 04.01.2019
Vergi İndirimlerinin Uzatılması Yükselen Talebi Devam Ettirir"
Eroldu, bu teşviklerin üç ay daha uzatılmasının, sektör için atılmış çok önemli ve pozitif bir karar olduğunu dile getirerek, "Kasım ve aralık aylarındaki yüksek talebin, ÖTV ve KDV desteğiyle Mart 2019 sonuna kadar devam etmesini öngörüyoruz.
Kdv Desteği - 10.12.2018
2019 Bütçesi TBMM Genel Kurulu'nda
Gelir politikaları ve uygulamaları konusunda son dönemde, temel politika öncelikleri çerçevesinde imalat ve üretim faaliyetlerinin teşvikine yönelik olarak vergisel alanda birçok düzenlemeyi hayata geçirdiklerini vurgulayan Albayrak, 2017 ve 2018'de imalat sektöründe gerçekleştirilen yatırımlara ilave kurumlar vergisi ve KDV desteği sağladıklarından hatırlattı.
Kdv Desteği - 27.09.2018
Tkdk Desteğiyle Modernize Ettiği Çiftlikte İhracata Başladı
Projenin yaklaşık 2 milyon lira yatırımla hayata geçtiğine değinen Özdemir, şunları kaydetti: "Bu yatırımın 1 milyon 130 bin liralık kısmını hibe olarak ödedik. Ayrıca projemizde yatırımcımıza KDV desteği de sağladık.
Kdv Desteği - 13.04.2016
Düzeltme"Tzob Genel Başkanı Bayraktar" Başlıklı Haberimizin Son Paragrafında Yer Alan, "Germencik...
"Desteği üreticiye verin" Bayraktar, üreticinin maliyetlerinin aşağıya çekilmesi için çeşitli destekler sunulduğunu, ancak gübre ve yeme getirilen KDV desteğinin üreticiye yansımadığını savundu.
Kdv Desteği - 13.04.2016
Tzob Genel Başkanı Bayraktar Açıklaması
"Desteği üreticiye verin" Bayraktar, üreticinin maliyetlerinin aşağıya çekilmesi için çeşitli destekler sunulduğunu, ancak gübre ve yeme getirilen KDV desteğinin üreticiye yansımadığını savundu.
Kdv Desteği - 18.02.2016
3. Tarım, Hayvancılık ve Teknoloji Fuarı
Aksaray Ziraat Odası Başkanlığınca düzenlenen, 3. Tarım, Hayvancılık ve Teknoloji Fuarı'nın açılışı yapıldı.
Kdv Desteği - 07.02.2016
İTO Başkanı, Kongre Turizmi İçin "Kdv İadesi" Önerdi
İstanbul Kongre ve Ziyaretçi Bürosu Başkanlığını da yürüten İTO Başkanı Çağlar, yaptığı yazılı açıklamayla uluslararası kongre düzenleyen dernek ve birliklere Avrupa'nın birçok kentinde uygulanan KDV iadesinin Türkiye'de de uygulanması önerisinde bulundu. İstanbul'un kongre şehri olma özelliğini her geçen gün geliştirdiğini, kongre organizatörü uluslararası kuruluşlara KDV iadesi sağlanmasının kente güç katacağını belirten Çağlar, şu ifadeleri kullandı: "Uluslararası kongre düzenleyen dernek ve birliklere Avrupa'nın birçok kentinde uygulanan KDV iadesi ülkemizde de önemle incelenmeli. Çünkü sırf bu iade yok gerekçesiyle 2020'de düzenlenecek 3 bin 500 katılımcılı bir tıp kongresi için İstanbul yerine Berlin seçildi. 59 bin katılımcı portföyüne sahip bir kongre organizatörü de vergi iadesi yok diye İstanbul'u değerlendirme dışı tutuyor. Özel sektör olarak turizmle ilgili her türlü zorluğun üstesinden gelebiliriz. Ancak özellikle bir KDV desteği önümüzü daha da açar.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Kdv Desteği Haberleri | Kdv Desteği Haber - Haberler - Kdv Desteği haberleri, son dakika kdv desteği haber ve gelişmeleri burada. Türkiye Değişim Partisi Genel Başkanı Sarıgül'den Zülfü Livaneli'ye tepki.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 31.7.2021 11:35:52. #1.16#

title