Karşıyaka Hizmette Tek Vücut

İhlas Haber Ajansı - Haberler | Yerel
Karşıyaka Hizmette Tek Vücut

Kent ile ilgili yeni ve devam eden yatırımları değerlendirmek, resmi kurumlar arasındaki koordinasyonu sağlamak için kolları sıvayan Karşıyaka’nın üst protokolü, yeni dönemin ilk buluşmasında bir araya geldi.

Kent ile ilgili yeni ve devam eden yatırımları değerlendirmek, resmi kurumlar arasındaki koordinasyonu sağlamak için kolları sıvayan Karşıyaka'nın üst protokolü, yeni dönemin ilk buluşmasında bir araya geldi. Başkan Akpınar "Bu dayanışmamızı hiçbir zaman bozmayacağız çünkü bu ülkenin insanları güzel hizmetler hak ediyor" dedi.

YOĞUN KATILIM

Karşıyaka Belediyesi'nin ev sahipliğinde, Gondol Restoran'da gerçekleştirilen toplantıya, Başkan Hüseyin Mutlu Akpınar'ın yanı sıra, Kaymakam Sadettin Yücel, Cumhuriyet Başsavcısı Kazım Araboğlu, 40'a yakın resmi kurumun müdür ve temsilcileri ile siyasi parti ilçe başkanları katıldı. Birlik ve beraberlik mesajlarının verildiği toplantıda, Karşıyaka için yapılan ve yapılması gerekenler konuşuldu. Resmi kurumların, hizmet noktasında uyumlu bir şekilde çalışması kararına varıldı.

AMAÇ DAHA FAZLA HİZMET

Ülkenin zor bir süreçten geçtiğini ve birlik, beraberliğe her zamankinden daha çok ihtiyaç duyulduğunu hatırlatan Karşıyaka Belediye Başkanı Hüseyin Mutlu Akpınar "Tüm kurumlarımızla iş birliği içinde kent halkına hizmet etmek için var gücümüzle çalışıyoruz. Bu dayanışmamızı hiçbir zaman bozmayacağız çünkü bu ülkenin insanları güzel hizmetler hak ediyor. Biz bunu başaracağız ve ancak bu şekilde barışın da tesis edileceğine inanıyoruz" dedi.

"BİRLİK VE DÜZEN HER ŞEYDEN ÖNEMLİ"

İlçe Kaymakamı Sadettin Yücel de "Karşıyaka'da hizmet veren hizmetkarlar olarak birlik ve düzenimizi her şeyin üzerinde tutuyoruz. Kentlerin bu sayede gelişip kalkınacağına inanıyoruz. Karşıyaka'ya hizmet üretmek ve insanlarımızı mutlu etmek için elimizden gelenin en iyisini her zaman yapacağız" diye konuştu. - İZMİR

Karşıyaka Hizmette Tek Vücut

Kaynak: İhlas Haber Ajansı

Haber Yorumları
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet Haberler

title