Karın Ağrısı Şikayetiyle Hastaneye Giden Kız Çocuğu, Tuvalette Düşük Yaptı

Karın Ağrısı Şikayetiyle Hastaneye Giden Kız Çocuğu, Tuvalette Düşük Yaptı

Antalya'da, 17 yaşındaki kız çocuğu, karın ağrısı şikayetiyle gittiği hastanenin tuvaletinde düşük yaptı. Hastane görevlileri tarafından tuvaletten alınan kız çocuğu, doğumhanede tedavi altına alındı.

Antalya'da, 17 yaşındaki H.A., karın ağrısı şikayetiyle gittiği hastanenin tuvaletinde iddiaya göre düşük yaptı. H.A. tedaviye alınırken, bebeğin cinsiyeti ya da kaç aylık olduğu ile ilgili bilgi verilmedi.

HASTA YAKINLARI, DÜŞÜK YAPAN KIZ ÇOCUĞUNUN YARDIMINA KOŞTU

Olay, saat 16.30 sıralarında Muratpaşa ilçesindeki Atatürk Devlet Hastanesi'nde meydana geldi. H.A. karın ağrısı şikayetiyle hastaneye gitti. Acil servisten girişi yapılan H.A., bir süre sonra tuvalete gitmek istediğini söyledi. İddiaya göre, H.A. tuvalette bebeğini düşürdü. H.A.'nın çığlıklarını duyan diğer hastaların yakınları hastane görevlilerine haber verdi. Tuvaletten alınan H.A., doğumhanede tedaviye alındı.

Bebeğin cinsiyeti ve kaç aylık olduğu konusunda bilgi verilmizken, polis olayla ilgili soruşturma başlattı.

Kaynak: DHA
YORUMLAR (48)

 • VATANDAASHH:
  bu yaşta evlense çocuk gelin diye ortalığı ayağa kaldıranlar şimdi gelmiş isteyerek yaptıysa bize bişey demek düşmez deme haysiyetsizliğini gösteriyor. aşağılıksınız.
 • NERDEN GELİYOON :
  Aynen kanka kankiye devam kızların erkeklerin on kelimeyle konuşmaları okula değilse defileye gider gibi giyinmeleri on dört yaşında kacmalari daha sonra müge askıya çıkmaları arkadaşlar analar babalar nereye gidiyoruz kalkın arkadaşlar kendimize gelelim......o kadar ...........
 • EVO20:
  Bu yaşta isteyerek bu işi yaptıysa bize bir şey demek düşmez, kimle yediyse o haltı hayırlı uğurlu olsun. Ama istismar söz konusuysa o zaman geçmiş olsun.
 • ADINIZI YAZIN:
  islami terbiye olmayınca sonuç bu olur. telvizondan duyduklarından gördüklerinden başka bir şey bilmiyen öğrenmiyen ebeveynleri tarafından öğretilmezse sonuç bu olur. suçlu anne ve baba denilen beyefendi ve hanım efendide. islami gelenek ve göreneklere göre yetiştirdiniz mi? yazık Müslüman çocuklarına bakın.
Tüm 48 yorumu okumak için tıklayın
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.