Kanalların reklam anlaşmalarından dolayı fenomen dizilerin yeni bölümleri yayınlanmayacak

Kanalların reklam anlaşmalarından dolayı fenomen dizilerin yeni bölümleri yayınlanmayacak

Haberler.com - Haberler | Magazin

Ekranların en sevilen dizilerinin yeni bölümleri yılbaşı haftasında kanalların reklam anlaşmalarını düzenlediği için yayınlanmayacak. Dizilerin yeni bölümleri 5 Ocak 2020'den itibaren yayınlanmaya başlayacak.

Çukur, Kuruluş Osman, Mucize Doktor ve Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz gibi pek çok sevilen dizinin yeni bölümleri yılbaşında haftasında yayınlanmayacak. 31 Aralık Salı günü tatile girecek olan dizilerin yeni bölümleri 5 Ocak 2020'den itibaren yayınlanmaya başlayacak.

TÜM DİZİLERİN TEKRARI YAYINLANACAK

Yeni yılla birlikte kanalların reklam anlaşmalarının düzenlendiği Ocak'ın ilk haftasında sevilen diziler tekrar bölümleriyle ekranda olacak. Show TV'nin fenomen dizisi Çukur, Fox TV'deki Mucize Doktor ve Kadın, Kanal D'de Hekimoğlu, Azize ve Afili Aşk, Star TV'de Çocuk, ATV'de Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz, Kuruluş Osman, Bir Zamanlar Çukurova ve Hercai ile TV8'in yeni dizisi Doğduğun Ev Kaderindir, yılbaşı haftasında ara verecek. Sevilen diziler, bir haftalık aranın ardından yeni bölümleriyle ekranda olacak.

Kanalların reklam anlaşmalarından dolayı fenomen dizilerin yeni bölümleri yayınlanmayacak
Haber Yorumları (45)
DERGE: sorun yok biz de kanal 7 bakarim bol bol india filmi ve sacma ruya filmleri dolu bak bak bitmiyor
ZAM İSTİYORUZ: Asgari ücret zammı yetersiz. Geçinemiyoruz. Basın sesimizi duy
DR: guzel haber zaten ayni dizi nerde ise hergun konuyor sanki yeni bir sey mi yapacaklar bir de rezalet yetmez gibi øzet konuyor bu devir de øzet baka super zekalar var mi baksan bile ne anlayacak sonuc da øzet bakacak olan eline pc alir bakar ne zaman øzete denk gelsem bakacak olsa bile bakmak baska yere gecerim bazen orda kalirim bir daha geri gelmem
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Çok Okunan Haberler

title