Kamil Sarıaslan Haberleri

Kamil Sarıaslan haber, Kamil Sarıaslan son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Kamil Sarıaslan - 08.11.2017
Bolu'da Fetö'den 3 Kişi Tutuklama Daha
Bolu Cumhuriyet Başsavcılığı'nın yürüttüğü soruşturma kapsamında gözaltına alındıktan sonra adliyeye sevk edilen 8 şüpheli dün, savcılık sorgularının ardından nöbetçi mahkemeye çıkarıldı. Şüphelilerden, örgütün gizli haberleşme programı 'ByLock'u kullandığı iddiasıyla görevinden ihraç edilen müezzin Ali Yiğit ile esnaf Kamil Sarıaslan ve özel sektörde işçi Cemalettin Altunay tutuklandı.
Kamil Sarıaslan - 24.09.2013
Ahilik Haftası Kutlanıyor
Etkinliğe Trabzon Vali Yardımcısı Kamil Sarıaslan, Trabzon Belediye Başkanı Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu, Belediye Başkan Yardımcısı Hüseyen Turan, TESOB Başkanı Metin Kara ile çok sayıda vatandaş katıldı.
Kamil Sarıaslan - 18.09.2013
Türk Telekom'un Kamu Kurumlarına ve Kobi'lere Sunduğu Hizmetler Trabzon'da Tanıtıldı
Türkiye'nin öncü iletişim şirketi Türk Telekom'un Kurumsal Müşteri Başkanlığınca, Trabzon'da düzenlenen "Kurumsal Müşteri Günleri" etkinliğine, Trabzon Vali Yardımcısı Kamil Sarıaslan, Trabzon Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Suat Hacısalihoğlu, İl Genel Meclisi Başkanı Haydar Revi, Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeleri Geliştirme ve Destekleme İdaresi (KOSGEB) Trabzon Müdürü Mehmet Turhal ile çeşitli kamu kurum ve kuruluşlarının üst düzey yetkilileri ve Trabzon OSB firmalarının temsilcileri katıldı.
Kamil Sarıaslan - 03.07.2013
Trabzon 'Da Kayıtlı İşsiz Sayısı 21 Bin 863 Kişiye Ulaştı
Trabzon Valisi Dr. Recep Kızılcık başkanlığında gerçekleştirilen 2013 yılının ilk üç aylık dönemi istihdam rakamlarını mercek altına alan İl İstihdam Kurulu Toplantısı Valilik B toplantı salonunda yapıldı. Toplantıya Vali Kızılcık'ın yanı sıra Vali Yardımcısı Kamil Sarıaslan, Çalışma ve İş-Kur İl Müdürü Mustafa Sezgin, İl Milli Eğitim Müdürü Tamer Kırbaç ile ilgili birim müdürleri ve STK temsilcileri de katıldı.
Kamil Sarıaslan - 03.07.2013
Vali Kızılcık'ın Eşi, Yaşlı Kadını Ziyaret Etti
Vali Yardımcısı Kamil Sarıaslan'ın eşi Nihal Sarıaslan ve İl Jandarma Komutanı Albay Turgay Aras'ın eşi Yeşim Aras'ın da eşlik ettiği ziyarette konuşan Kızılcık, Asan'ın yaşadığı evdeki bazı eksikliklerin giderilmesi için kendisine yardımcı olmaya çalışacağını söyledi.
Kamil Sarıaslan - 26.06.2013
Halk Sağlığı Acil Durum Tatbikatı
Tatbikattan sonra açıklama yapan Trabzon Vali Yardımcısı Kamil Sarıaslan, tatbikatın amacının halk sağlığı acil durumlara hazırlık, paydaşlar arasında iletişim, işbirliği ve koordinasyonu arttırmak olduğunu ifade etti.
Kamil Sarıaslan - 20.06.2013
Almanya'nın Afganistan'dan Askeri Malzeme Sevkiyatı
Sinn, bir otelde düzenlenen, Trabzon Vali Yardımcısı Kamil Sarıaslan, Trabzon Belediye Başkan Yardımcısı Ergin Aydın, bazı sivil toplum örgütleri ve işadamlarının katıldığı bilgilendirme toplantısında, Trabzon'daki lojistik aktarma merkezi ile ilgili olarak 247 sayfalık rapor ve binin üzerinden fotoğraf çektiklerini vurgulayarak, "Geçen yıl eylül ayında etüt çalışmalarına başladık.
Kamil Sarıaslan - 25.05.2013
Su Damladan Deryaya Fotoğraf Sergisi İlgi Çekiyor
Açılışını Vali Yrd. Kamil Sarıaslan'ın gerçekleştirdiği 'Su, Damladan Deryaya' Fotoğraf Sergisi ziyaretçilerin ilgisini çekiyor.
Kamil Sarıaslan - 23.05.2013
Trabzon'da Karayolları Trafik Güvenliği İl Koordinasyon Toplantısı
Trabzon'da Güvenli Stratejik Eylem Planı çerçevesinde Karayolu trafiği güvenliğinin sağlanması yönünde gerçekleştirilen toplantıya Trabzon Valisi Dr. Recep Kızılcık'ın yanı sıra Vali Yardımcısı Kamil Sarıaslan, Trabzon Belediye Başkan Vekili Osman Gökhan Bali, İl Jandarma Alay Komutanı Albay Turgay Aras, İl Emniyet Müdür Vekili Faruk Sarı ile ilgili daire amirleri katıldı.
Kamil Sarıaslan - 20.05.2013
Türk Telekom Sağlık ve Sosyal Yardım Vakfı Fotoğraf Sergisi
Serginin açılışına, Vali Yardımcısı Kamil Sarıaslan, Belediye Başkan Yardımcısı Ergin Aydın, Türk Telekom Bölge Müdür Yardımcısı Necmi Mazlum, Türk Telekom Sağlık ve Sosyal Yardım Vakfı Genel Müdürü İlhan Hatiboğlu ve daire amirleri katıldı.
Kamil Sarıaslan - 16.05.2013
Trabzon'da Turizm Sezonu İstihdamı Artıracak
Trabzon Valisi Dr. Recep Kızılcık başkanlığında gerçekleştirilen 2013 yılının ilk üç aylık dönemi istihdam rakamlarını mercek altına alan İl İstihdam Kurulu Toplantısı Valilik B toplantı salonunda yapıldı. Toplantıya Vali Kızılcık'ın yanı sıra Vali Yardımcısı Kamil Sarıaslan, Çalışma ve İş-Kur İl Müdürü Mustafa Sezgin, İl Milli Eğitim Müdürü Tamer Kırbaç ile ilgili birim müdürleri ve STK temsilcileri de katıldı.
Kamil Sarıaslan - 29.04.2013
Siirt'ten Trabzon'a Anlamlı Ziyaret
Çözüm sürecinin yaşandığı bu günlerde Trabzon'a gerçekleşen ziyarete Siirt Valisi Ahmet Aydın, Siirt İl Genel Meclis Başkanı Fırat Soysal ve il genel meclis ve belediyesi üyeleri ile STK'ların temsilcileri katıldı. Havayolu ile dün Trabzon'a gelen heyet ilk olarak tekne turu yaptı. Bu sırada Siirt Valisi Ahmet Aydın, Trabzon Vali Yardımcısı Kamil Sarıaslan ve beraberindekiler Karadeniz'in engin sularında "Vira bismillah " diyerek barış ve kardeşlik için denize olta attı.
Kamil Sarıaslan - 25.04.2013
Alman Askeri Malzemesini Taşımaya Başladı
Alman askerler, askeri araçlar ve malzemeleri taşıyan Antonov AN 124-100 tipi özel kargo uçağı, Trabzon Havaalanı'na iniş yaptı. Alman askerlerini, Trabzon Vali Yardımcısı Kamil Sarıaslan ve Almanya Silahlı Kuvvetleri Müşterek Üsler ve Destek Komutanı Tuğamiral Manfred Nielson karşıladı.
Kamil Sarıaslan - 25.04.2013
Trabzon ) Afganistan'dan Gelen Alman Askeri Malzemesinin Taşınmasına Başladı Afganistan'dan Gelen...
Alman askerler, askeri araçlar ve malzemeleri taşıyan Antonov AN 124-100 tipi özel kargo uçağı, Trabzon Havaalanı'na iniş yaptı. Alman askerlerini, Trabzon Vali Yardımcısı Kamil Sarıaslan ve Almanya Silahlı Kuvvetleri Müşterek Üsler ve Destek Komutanı Tuğamiral Manfred Nielson karşıladı.
Kamil Sarıaslan - 25.04.2013
Alman Askeri Malzeme Sevkine Başladı
İki ülke arasında yapılan anlaşma doğrultusunda Trabzon'a inen ilk uçağı havaalanında, Trabzon Vali Yardımcısı Kamil Sarıaslan ile Almanya Silahlı Kuvvetleri Müşterek Üsler ve Destek Komutanı Tuğamiral Manfred Nielson karşıladı.
Kamil Sarıaslan - 25.04.2013
Almanya'nın, Afganistan'daki Askeri Malzemelerini Taşımaya Başlaması
Nielson, beraberinde Trabzon Vali Yardımcısı Kamil Sarıaslan ile Trabzon Hava Limanı'nda yaptığı açıklamada, aylar süren hazırlık çalışmalarının sona erdiğini ve aktarma işlemlerinin bugün itibariyle başladığını anımsatarak, "Trabzon Hava Limanı'na değişik büyüklüklerde, haftada 3 ile 15 arasında Afganistan'dan malzeme taşıyan uçakların gelmesi planlanıyor.
Kamil Sarıaslan - 17.01.2013
Vali Kızılcık'ın Eşi, Özel Eğitim Uygulama Merkezi'ni Ziyaret Etti
Okul Aile Birliği Başkanı Muradiye Dilek ile otistik hastası oğlunun daveti üzerine Özel Eğitim Uygulama Merkezi'ne gerçekleştirilen ziyarette Sema Kızılcık'ın yanı sıra Yomra Kaymakamı Fatih Akkaya, Okul Aile Birliği Başkanı Muradiye Dilek, Trabzon Vali Yardımcıları Cezmi Batuk'un eşi Arzu Batuk, Kamil Sarıaslan'ın eşi Nihal Sarıaslan ile veliler katıldı.
Kamil Sarıaslan - 09.01.2013
Fenerbahçeli Taraftarlar 1461 Trabzon Maçına Alınmayacak
Trabzon Vali Yardımcısı Kamil Sarıaslan başkanlığında bu sabah toplanan Trabzon İl Spor Güvenlik Kurulu, sarı lacivertli takımın daha önce Trabzon'da oynadığı maçları göz önüne alarak Pazar günkü karşılaşmaya Fenerbahçeli seyirci alınmamasına karar verdi.
Kamil Sarıaslan - 26.12.2012
Albay Aras, Şehit Yakınlarıyla Bir Araya Geldi
İlçedeki bir otelde düzenlenen yemeğe, Albay Turgay Aras, eşi Yeşim Aras, Yomra Kaymakamı Fatih Akkaya ve eşi Savaş Hilal Akkaya, İl Emniyet Müdür Vekili Faruk Sarı ve eşi İlknur Sarı, Yomra İlçe Emniyet Müdür vekili Bülent Aral, Muharip Gaziler Derneği Trabzon Şube Başkanı Seyyah Sağıroğlu, Trabzon Valisi Recep Kızılcık'ın eşi Sema Kızılcık, Trabzon vali yardımcıları Cezmi Batuk'un eşi Arzu Batuk, Kamil Sarıaslan'ın eşi Nihal Sarıaslan ile Şehit Aileleri Derneği yetkilileri, şehit yakınları, gazi ve gazi yakınları katıldı.
Kamil Sarıaslan - 05.12.2012
Vali Kızılcık: Bu Topraklar, Uğruna Can Verilerek Vatan Yapıldı
Programa Vali Kızılcık ve eşi Sema Kızılcık'ın yanı sıra İl Jandarma Alay Komutanı Albay Turgay Aras, İl Emniyet Müdürü Ertan Yavaş, Vali Yardımcısı Cezmi Batuk'un eşi Arzu Batuk, Vali Yardımcısı Kamil Sarıaslan'ın eşi Nihal Sarıaslan, İl Jandarma Alay Komutanı Albay Turgay Aras'ın eşi Yeşim Aras, İl Emniyet Müdürü Ertan Yavaş'ın eşi Fatma Yavaş, Şalpazarı Kaymakamı Zihni Yıldızhan, Tonya Kaymakamı Yeliz Yıldızhan, İlçe Belediye Başkanı Fehmi Cengiz, EMŞAD Derneği Trabzon Şube Başkanı Songül Erdem, Muharip Gaziler Derneği Trabzon Şube Başkanı Seyyah Sağıroğlu şehit yakınları, gazi ve gazi yakınları katıldı.
Kamil Sarıaslan - 01.12.2012
38. Trabzon Sanatçıları Geleneksel Plastik Sanatlar Sergisi Açıldı
Açılış törenine, Trabzon Vali Vekili Kamil Sarıaslan, Trabzon Valisi Recep Kızılcık'ın eşi Sema Kızılcık, İl Kültür ve Turizm Müdürü İsmail Kansız, Karadeniz Teknik Üniversitesi Rektörü Prof.
Kamil Sarıaslan - 30.11.2012
Trabzon'da Ele Geçirilen Esrar Maddeleri Yakılarak İmha Edildi
Valilikten yapılan açıklamada, Trabzon Cumhuriyet Başsavcılığı ve İlçe Cumhuriyet başsavcılıklarında bulunan ve ilgili mahkemelerce müsaderesine karar verilen; 38 kilo 371 gram kubar esrar maddesi, 2 bin 347 adet ecstasy hap, 150 kök ile birlikte 13 kilo 73 gram kenevir bitkisi, 4,02 gram toz esrar maddesi, 4,60 gram eroin maddesi ve 93,14 gram ve 23 adet kenevir tohumunun, Trabzon Vali Yardımcısı Kamil Sarıaslan başkanlığındaki komisyon huzurunda İl Emniyet Müdürlüğü kalorifer kazan dairesinde yakılmak suretiyle imha edildiği belirtildi.
Kamil Sarıaslan - 30.11.2012
Ele Geçirilen Uyuşturucular Yakılarak İmha Edildi
Trabzon Valiliği'nden yapılan yazılı açıklamada, Trabzon Cumhuriyet Başsavcılığı ve ilçe cumhuriyet başsavcılıklarında bulunan ve ilgili mahkemelerce çeşitli uyuşturucuların müsaderesine karar verildiği anımsatılarak, şunlar kaydedildi: "38 kilo 371 gram kubar esrar maddesi, 2 bin 347 adet ecstasy hap, 150 kök ile birlikte 13 kilo kenevir bitkisi, 4.02 gram toz esrar, 4.60 gram eroin, 93.14 gram ve 23 adet kenevir tohumu Trabzon Valiliği'nin olurlarına istinaden Trabzon Vali Yardımcısı Kamil Sarıaslan başkanlığındaki komisyon huzurunda Emniyet Müdürlüğümüz kalorifer kazan dairesinde yakılmak suretiyle imha edilmiştir.
Kamil Sarıaslan - 30.11.2012
Trabzon'da Ele Geçirilen Uyuşturucular Emniyetin Kalorifer Kazanında Yakıldı
Trabzon Valiliği'nden konuya ilişkin açıklama yapıldı. Açıklamada, savcılıklarca müsaderesine(el konulması) karar verilen 38 kilo 371 gram kubar esrar, 2 bin 347 adet ecstasy hap, 150 kök kenevir bitkisi ile az miktarlarda toz esrar, eroin ve kenevir tohumunun, Vali Yardımcısı Kamil Sarıaslan başkanlığındaki komisyonun huzurunda, Emniyet Müdürlüğü'nün kaloriferi kazanında yakılarak imha edildiği bildirildi.
Kamil Sarıaslan - 30.11.2012
Trabzon'da Valilikten Okul Binası Açıklaması
Trabzon'un Köprübaşı İlçesi Beşköy Beldesi'nde dere yatağında inşa edilen ve ilköğretim okulu olarak kullanılan binanın her an yıkılabileceği yolundaki iddialar yalanlandı. Trabzon Vali Vekili Kamil Sarıaslan, "Binada heyelan ve sel riski olmayıp teknik elemanların raporları çerçevesinde hizmet vermeye devam etmektedir" dedi.
Kamil Sarıaslan - 30.11.2012
Trabzon Beşköy Beldesinde Uçurumun Kenarındaki Binada Hizmet Veren Okul Tartışması
Trabzon'un Köprübaşı ilçesi Beşköy beldesinde uçurumun kenarındaki binada hizmet veren okulla ilgili bugün ulusal bir gazetede çıkan haber tartışmalara yol açarken, Trabzon Vali Vekili Kamil Sarıaslan ve Beşköy belde belediye başkanı Yahya...
Kamil Sarıaslan - 30.11.2012
Beşköy'deki Okul Binasıyla İlgili İddialara Cevap Geldi
Trabzon Vali Vekili Kamil Sarıaslan, Köprübaşı ilçesine bağlı Beşköy beldesinde bulunan Adnan Kahveci İlköğretim Okulu'nun heyelan ve sel riski altında olduğu iddialarının gerçeği yansıtmadığını söyledi.
Kamil Sarıaslan - 30.11.2012
"Selde Yıkılabilir" Gerekçesiyle Boşaltılan Binada Eğitim Yapıldığı İddiası
-Trabzon Vali Vekili Kamil Sarıaslan, "Okulda, iddia edildiği gibi heyelan ve sel riski yoktur, teknik elemanların raporları çerçevesinde hizmet vermeye devam etmektedir" dedi.
Kamil Sarıaslan - 30.11.2012
"Selde Yıkılabilir" Gerekçesiyle Boşaltılan Binada Eğitim Yapıldığı İddiası
Trabzon Vali Vekili Kamil Sarıaslan, "İddia edildiği gibi belediye binasının tehlike dolayısıyla boşaltılması gibi bir durum söz konusu değil" dedi."dere yatağında selde yıkılabilir" gerekçesiyle boşaltılan eski belediye binasında eğitim öğretim...
Kamil Sarıaslan - 28.11.2012
Bayan Kızılcık Vakfıkebir'de İncelemelerde Bulundu
Bayan Kızılcık Vakfıkebir İMKB Mesleki ve Teknik Eğitim Merkezi'ne (METEM) gelişinde Trabzon Vali Yardımcısı Cezmi Batuk'un eşi Arzu Batuk, Trabzon Vali Yardımcısı Kamil Sarıaslan'ın eşi Nihal Sarıaslan, Yaşama Katkı Derneği Başkanı ve Vakfıkebir Kaymakamı Sedat Sırrı Arısoy'un eşi Aylin Arısoy, Yaşama Katkı derneği Yönetim Kurulu Üyeleri, Vakfıkebir Kaymakamı Sedat Sırrı Arısoy, İlçe Emniyet Müdürü Hakan Altınkaya ve eşi Gülten Altınkaya, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Yaşar Saral, Vakfıkebir Kaymakamlığı Proje sorumlusu Serap Çilingir ve İMKB METEM Müdürü Cemile Kahyaoğlu tarafından karşılandı.
Kamil Sarıaslan - 28.11.2012
Bayan Kızılcık Atölye Çalışmalarını İnceledi
Programlara bayan Kızılcık'ın yanı sıra Vali Yardımcısı Cezmi Batuk'un eşi Arzu Batuk, Kamil Sarıaslan'ın eşi Nihal Sarıaslan, Vakfıkebir İlçe Kaymakamı Sedat Sırrı Arısoy ve eşi aynı zamanda da Vakfıkebir Yaşama Katkı Derneği Başkanlığını yürüten Aylin Arısoy, bazı müdürler ile görevliler katıldı.
Kamil Sarıaslan - 23.11.2012
Vali Kızılcık'ın Eşi, Şehit Yakınları ve Gazilerle Bir Araya Geldi
İlçede bir restoranda düzenlenen yemeğe, Sema Kızılcık'ın yanı sıra Trabzon Vali Yardımcısı Cezmi Batuk'un eşi Arzu Batuk, Vali Yardımcısı Kamil Sarıaslan'ın eşi Nihal Sarıaslan, İl Jandarma Alay Komutanı Albay Turgay Aras'ın eşi Yeşim Aras, İl Emniyet Müdürü Ertan Yavaş'ın eşi Fatma Yavaş, Hayrat Kaymakamı Ömer Dereci ve eşi Mediha Dereci, EMŞAD Derneği Trabzon Şube Başkanı Songül Erdem, Şehit Aileleri Derneği Trabzon Şube Başkanı İsmail Karaca, Muharip Gaziler Derneği Trabzon Şube Başkanı Seyyah Sağıroğlu şehit yakınları, gazi ve gazi yakınları katıldı.
Kamil Sarıaslan - 23.11.2012
"AB Farkındalık Eğitimi" Toplantısı
Toplantıya, Trabzon Vali Vekili Kamil Sarıaslan ve Maçka Kaymakamı Ümit Çaldur'un yanı sıra Trabzon, Erzurum, Erzincan, Giresun, Ordu, Gümüşhane, Rize, Bayburt, Artvin, Ardahan, Samsun, Amasya, Tokat, Kars ve Sinop valiliklerinin basın ve halkla ilişkiler müdürleri ile bu illerdeki Ticaret ve Sanayi Odaları'nda görevli basın ve halkla ilişkiler sorumlularının katıldığı ifade edildi.
12
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Kamil Sarıaslan Haberleri | Kamil Sarıaslan Kimdir - Haberler - Kamil Sarıaslan haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Kamil Sarıaslan kimdir, hayatı ve biyografisi. Bolu'da Fetö'den 3 Kişi Tutuklama Daha.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 22.10.2021 04:02:34. #1.16#

title