Kalp Yarası yeni bölüm fragmanı bölüm fragmanı yayınlandı mı? Kalp Yarası yeni bölümde ne olacak? Kalp Yarası 20. Bölüm fragmanı izle! - Haberler
Haberi Paylaş

Kalp Yarası yeni bölüm fragmanı bölüm fragmanı yayınlandı mı? Kalp Yarası yeni bölümde ne olacak? Kalp Yarası 20. Bölüm fragmanı izle!

Haberler.com - Gündem
 - Güncelleme:
Kalp Yarası yeni bölüm fragmanı bölüm fragmanı yayınlandı mı? Kalp Yarası yeni bölümde ne olacak? Kalp Yarası 20. Bölüm fragmanı izle!

Ekranların beğenilen dizisi Aşk Mantık İntikam yeni fragmanı yayınlandı! Heyecanla beklenen Aşk Mantık İntikam dizisinin 21. bölüm fragmanı ediliyor. Peki Aşk Mantık İntikam konusu nedir? Aşk Mantık İntikam 21. Fragmanı nasıl izlenir! Aşk Mantık İntikam oyuncuları kimlerdir? Tüm detaylar haberimizde...

Önemli isimlerin başrollerde olduğu Aşk Mantık İntikam dizisi heyecanla bekleniyor. Farklı bir seneryoya sahip olan Aşk Mantık İntikam dizisinin yeni bölümü ne zaman? Aşk Mantık İntikam 21. fragmanı yayınlandı mı? Aşk Mantık İntikam yeni bölüm fragmanı izle! Aşk Mantık İntikam 21. bölüm fragmanı izle!

AŞK MANTIK İNTİKAM YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Ozan ve Esra'nın yakınlaştıkları an, Ozan'a gelen telefonla bölünür. Çağla trafik kazası geçirmiştir. Ozan hastaneye koşar, hastanede Arif'le yaptıkları konuşma sonrası Arif, Ozan'a karşı açtığı savaşı büyütür. Ozan artık sadece işsiz değil evsiz de kalmıştır. Arif, Ozan'ı böyle yıldıracağını sanır ama Ozan'ın pes etmeye niyeti yoktur. Şirketi arkasında bırakan Ozan kendine yeni bir sayfa açar. Çağla'nın boşanmayı kabul ederek davayı bizzat kendisinin açması Ozan ve Esra arasındaki ilişki için de bir umut ışığı olur. Çınar'la karşılıklı ayrılma kararı alan Esra, Ozan'a yeni işinde destek olur. Öte yandan, Ozan'ın ayrılmasından sonra giderek kan kaybeden Milenyumsoft'ta işleri yoluna koymaya çalışan Çınar, bunun için sürpriz bir hamle yapar. Ozan boşanma davasından sonra Esra'yla buluşmak ister. Esra ve Ozan'ı gün bitiminde başka bir sürpriz beklemektedir.

AŞK MANTIK İNTİKAM KONUSU NE?

Esra garsonluk yapmaktadır ve artık hayatın zorluğundan sıkılarak yaşam standardının değişmesi için mühendis Ozan'la mantık evliliği yapmıştır. Ancak bu evlilikte maddi, manevi zorluklar yaşayınca evliliği bitirmek zorunda kalmıştır. Boşandıktan sonra Ozan bir yazılım şirketi açıp çok zengin olur. Ve bir gün Esra bu şirkette işe başlar.

OYUNCULAR : Burcu Özberk, İlhan Şen, Burak Yörük, Melisa Döngel, Günay Karacaoğlu, Zeynep Kankonde, Süleyman Atanısev, Mehmet Korhan Fırat, Sevda Baş, Ceren Koç, Birgül Ulusoy, Tarık Şerbetçioğlu ve Mehmet Yılmaz

Haberler.com - Gündem

Aşk Mantık İntikam, Gündem, Magazin, Haber

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title