Kadir Öztaş Haberleri

Kadir Öztaş haber, Kadir Öztaş son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Kadir Öztaş - 26.10.2020
Akşehir Belediyesi'nin "fıkra canlandırma" yarışmasında kazananlar belli oldu
Akşehir Belediyesi tarafından Türkiye genelinde online olarak düzenlenen Nasreddin Hoca Fıkra Canlandırma Yarışması'nın jüri değerlendirmeleri yapılarak, kazananlar belirlendi.Jüri üyeliklerini Selçuk Üniversitesi Nasreddin Hoca Uygulama ve Araştırma Merkezi Müdürü Dr. Öğretim Üyesi Kadir Öztaş, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü adına Şube Müdürü Habib Emrullah Öztürk, Nasreddin Hoca ve Turizm Derneği adına Yönetim Kurulu Üyesi Ahmet Dolmacı, Nasreddin Hoca Vakfı adına Yönetim Kurulu Üyesi Kenan Karasu, Nida-Der Dernek Başkanı İsmail Hakkı Koç'un yaptığı yaptığı yarışmada, jüri üyeleri kazanları belirlemekte zorlandı.
Kadir Öztaş - 23.10.2020
Nasreddin Hoca Online Fıkra Canlandırma Yarışması'nın jüri değerlendirmeleri yapıldı
Jüri üyeliklerini S.Ü. Nasreddin Hoca Uygulama ve Araştırma Merkezi Müdürü Dr. Öğretim Üyesi Kadir Öztaş, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü adına Şube Müdürü Habib Emrullah Öztürk, Nasreddin Hoca ve Turizm Derneği adına Yönetim Kurulu Üyesi Ahmet Dolmacı, Nasreddin Hoca Vakfı adına Yönetim Kurulu Üyesi Kenan Karasu, Nida-Der Dernek Başkanı İsmail Hakkı Koç'un yaptığı yarışmada, kazananlara ödülleri 29 Ekim 2020 Perşembe günü takdim edilecek.
Kadir Öztaş - 06.10.2020
Yunak Meslek Yüksek Okulu bilgiyi ürüne dönüştüren bilimsel destekli tarımsal üretim modeline...
Karataş Mahallesi sınırları içerisinde bulunan arazide incelemeye katılan Yunak MYO Müdürü Kadir Öztaş, bu uygulamayla öğrencilerin daha bilgili, hevesli, gayretli, azimli ve kendi tarım işini yönetecek özgüven ve cesarete sahip olacaklarını belirtti.
Kadir Öztaş - 16.10.2019
Yunak'ta "İnsanlar Konuşa Konuşa" Konferansı
Sezgin'e konferans bitiminde Yunak Meslek Yüksek Okul Müdürü Kadir Öztaş tarafından teşekkür plaketi verildi.
Kadir Öztaş - 20.08.2019
Başkan Akkaya üniversite kayıtları öncesi istişare toplantısı yaptı
Akşehir Belediyesi Takkasızlar Konağı'nda yapılan istişare toplantısında Akşehir'deki yüksekokul ve fakültelerle ilgili sorunlar masaya yatırılarak, yapılacak çalışmalar ve bu fakültelere daha fazla öğrenci kazandırılması konusunda yapılması gerekilenler konuşuldu. Öğrencilerin Akşehir'de rahat ve huzurlu bir şekilde barınmasının altının çizildiği toplantıda, özel yurt ve pansiyon işletmecileri de fikirlerini iletti. Akşehir Belediye Başkanı Dr. Salih Akkaya; fakülte ve yüksek okul binalarında tadilat ve gerekli malzemeler konusunda belediye olarak üzerlerine düşenleri yapacaklarının altını çizerek, Akşehir Nasreddin Hoca Üniversitesi konusunda gerekli altyapının tamamlanması için çalışmalara tüm hızlarıyla devam edeceklerini belirtti. Toplantıya Belediye Başkanı Salih Akkaya'nın yanı sıra Akşehir Mühendislik ve Mimarlık Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Mehmet Akbulut, Akşehir Kadir Yallagöz Sağlık Yüksekokulu Müdürü Prof. Dr. Uğur Arslan, Akşehir Meslek Yüksek Okulu Müdürü Yrd. Doç. Dr. Mehmet Şahin, Yunak Meslek Yüksek Okulu Müdürü Yrd. Doç. Dr. Kadir Öztaş, Akşehir Meslek Yüksek Okulu Müdür Yardımcısı Soykan Uysal, Akşehir İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Sekreteri Muhammed Altunyaldız, Akşehir Meslek Yüksek Okulu Sekreteri Habib Özdemir, Akşehir Kadir Yallagöz Sağlık Yüksekokulu Sekreteri Özden Gülal, Akşehir Mühendislik ve Mimarlık Fakültesi Sekreteri Mehmet Fatih Oransoy, Kredi ve Yurtlar Kurumu (KYK) Akşehir Kız Yurdu Müdürü Hatice Sezgin Camcı ile özel yurt ve pansiyon temsilcileri katıldı.
Kadir Öztaş - 05.07.2019
Güldürürken düşündüren bilge insan: Nasreddin Hoca
Selçuk Üniversitesi Nasreddin Hoca Uygulama ve Araştırma Merkezi Müdürü Dr. Öğretim Üyesi Kadir Öztaş, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Nasreddin Hoca'nın Türk tarihinde hazır cevaplığı, kıvrak zekası ve nüktedanlığı ile en büyük değerlerden birisi olduğu söyledi.
Kadir Öztaş - 03.07.2019
Yunak'ta "Yunak–Çeltik Havzası Yeraltı Suları Çalıştayı" yapıldı
Yunak Meslek Yüksek Okul Müdürü Kadir Öztaş, burada yaptığı konuşmada, bölge havzasında pek çok ürünün yetiştirildiğini, suya talebin çok olduğunu söyledi.
Kadir Öztaş - 28.03.2019
Yunak'ta Kütüphaneler Haftası Kutlanıyor
Yunak Meslek Yüksek Okulu ile Yunak Turgut Ortaokulu'nun ortaklaşa düzenlediği etkinlikte öğrenciler yazar Bülent Keskin ve Kadir Öztaş ile buluştu.
Kadir Öztaş - 31.05.2018
Üniversite Öğrencilerinden "Gençlerden Geleceğe Mektup 2053" Projesi
MYO Müdürü Kadir Öztaş, konuyla ilgili AA muhabirine yaptığı açıklamada, öğrencilerin mektuplarda bugünkü duygu ve düşüncelerle gelecek planlarını yazdığını belirtti.
Kadir Öztaş - 30.05.2018
Akşehir'de "Nasreddin Hoca" Paneli Düzenlendi
Panele Akşehir Kaymakamı Mehmet Türk, Belediye Başkanı Salih Akkaya, Selçuk Üniversitesi Nasreddin Hoca Araştırma Merkezi Müdürü Yrd. Doç Kadir Öztaş, Akşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürü İbrahim Öncel, İlçe Milli Eğitim Müdürü Sadık Köseoğlu, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü İbrahim Gülcü, okul Müdürleri, öğretmenler ve öğrenciler katıldı.
Kadir Öztaş - 24.05.2018
Yunak Meslek Yüksekokulunda Mezuniyet Töreni
Yunak Meslek Yüksekokulu Müdürü Kadir Öztaş, mezuniyet töreninde yaptığı konuşmada, eğitimin ömür boyu süren bir süreç olduğunu ve mesleklerinde en iyi olmak için kendilerini yetiştirmeye devam etmeleri gerektiğini belirtti.
Kadir Öztaş - 26.04.2018
Yunak'ta "Kendine İyi Bak" Projesi
Etkinliğe, Yunak Belediye Başkanı Abdullah Emre Demirhan, İlçe Milli Eğitim Müdürü Barbaros Topaloğlu ve Yunak Meslek Yüksekokulu Müdürü Kadir Öztaş da katılarak sağlık standına gelen vatandaşlarla sohbet etti.
Kadir Öztaş - 17.03.2018
Yunak'tan Kısa Kısa
Okul Müdürü Yrd. Doç. Dr. Kadir Öztaş, gazetecilere yaptığı açıklamada milli şair Ersoy'u yeni nesillere yakından tanıtmayı amaçladıklarını belirterek etkinliğin düzenlenmesinde emeği geçenlere teşekkür etti.
Kadir Öztaş - 01.03.2018
Yunak'ta "28 Şubat'tan 15 Temmuz'a Milli İrade" Konferansı
Konferansa, Yunak Kaymakamı Fatih Cıdıroğlu, Yunak Belediye Başkanı Abdullah Emre Demirhan, Yunak MYO Müdürü Yrd. Doç. Dr. Kadir Öztaş, AK Parti Yunak İlçe Başkanı Tahir Kuru, öğrenciler ve davetliler katıldı.
Kadir Öztaş - 05.11.2014
Turizm Sektöründe Mutfak Hizmetleri Kitabı
Turizm Sektöründe Mutfak Hizmetleri Kitabı kitabının yazarları, yayınevi, baskı tarihi ve diğer tüm bilgileri. Turizm Sektöründe Mutfak Hizmetleri Kitabı kitabının kısa özeti.
Kadir Öztaş - 21.01.2012
Akşehir Kent Konseyi'nde Yeni Başkan Sürmeli
Akşehir Kültür Merkezi'nde gerçekleştirilen seçimde, Kent Konseyi Başkanlığı görevini sürdüren Yrd. Doç. Dr. Kadir Öztaş aday olmazken, başkan adaylığı için tek aday Mehmet Sürmeli çıktı.
Kadir Öztaş - 20.01.2012
Akşehir Kent Konseyinde Yeni Başkan Mehmet Sürmeli
Akşehir Kent Konseyi 2012 yılı olağan genel kurulu Akşehir Kültür Merkezi'nde gerçekleştirildi. 2 yıldır Kent Konseyi Başkanlığı görevini sürdüren Yrd. Doç. Dr. Kadir Öztaş'ın aday olmadığı genel kurulda ilk önce divan kurulu oluşturuldu.
Kadir Öztaş - 18.11.2011
Akşehir Kent Konseyi'nden Engelli Okuluna Ziyaret
Ziyarete Kent Konseyi Başkanı Kadir Öztaş, Genel Sekreteri Celalettin Ok ile yürütme kurulu üyeleri katıldı.
Kadir Öztaş - 05.06.2011
Akşehir Geceleri Renklenecek
Akşehir Kent Konseyi tarafından öncülük edilen "Şehrim için ben de varım" projesi ile ilçedeki gece etkinliklerinin artırılması amaçlanıyor. Kaymakam Ahmet Katırcı, Anıt Meydanı'nda düzenlenen programda, projenin hayata geçirilmesiyle Akşehir esnafının da kazançlı çıkacağını ve ekonominin canlanacağını söyledi. Akşehir'i, geceleri ölü kent olmaktan çıkarmak için uğraştıklarını dile getiren Katırcı, bu projeye her kesimin katkı sağlaması gerektiğini ifade etti. Program, Akşehir Anadolu Öğretmen Lisesi Halk Oyunları ekibinin gösterilerinin ardından kortej eşliğinde yürüyüşle sona erdi. Programa, Belediye Başkanı Abdülkadir Oğul, Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Erdal Çiftci, Akşehir İlçe Emniyet Müdürü Ata Akman, Kent Konseyi Başkanı Kadir Öztaş, AK Parti Konya Milletvekili adayı Mustafa Baloğlu, daire amirleri ve vatandaşlar katıldı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Kadir Öztaş Haberleri | Kadir Öztaş Kimdir - Haberler - Kadir Öztaş haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Kadir Öztaş kimdir, hayatı ve biyografisi. Akşehir Belediyesi'nin fıkra canlandırma yarışmasında kazananlar belli oldu.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 5.3.2021 16:47:40. #1.14#
title