Kaan Terzioğlu Haberleri

Kaan Terzioğlu haber, Kaan Terzioğlu son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Kaan Terzioğlu - 15.03.2019
Turkcell Genel Müdürü Terzioğlu Görevinden Ayrıldı
Kaan Terzioğlu, Nisan 2015'te üstlendiği Turkcell Genel Müdürlüğü görevinden ayrılırken, yerine Murat Erkan vekaleten atandı.
Kaan Terzioğlu - 27.02.2019
Dijital İhracatta Gaza Basan Turkcell, 39 Ülkede 320 Milyon Kişiye Ulaşacak
Turkcell Genel Müdürü ve Lifecell İcra Kurulu Başkanı Kaan Terzioğlu, "Bugün toplamda 3 farklı kıtada, 9 operatör faaliyet gösterdikleri ülkelerde, başarısı bugüne kadar 6 ülkede kanıtlanmış olan 'bin 440' stratejisini hayata geçirmeye başladı.
Kaan Terzioğlu - 25.02.2019
Turkcell Genel Müdürü Gsma'den Ödül Kazandı
Turkcell Genel Müdürü Kaan Terzioğlu, mobil iletişim sektörünün uluslararası çatı kuruluşu GSMA'in "Sektöre Büyük Katkı" ödülüne layık görüldü.
Kaan Terzioğlu - 24.02.2019
Turkcell, Gsma'daki Yerini Aldı
"Lifecell, bu vizyon ve stratejiyi tüm dünyada ihtiyaç duyan operatörlere taşıyor" Şirketin stratejisine ilişkin bilgi veren Turkcell Genel Müdürü Kaan Terzioğlu, şu değerlendirmelerde bulundu: "Dünyanın en kısa vizyonuna sahip şirketiz; DO-Dijital Operatör.
Kaan Terzioğlu - 22.02.2019
Turkcell ile Albtelecom İş Birliğinde Yeni İletişim Hizmetleri Tanıtıldı
Tiran'daki bir otelde düzenlenen tanıtım törenine, Arnavutluk Altyapı ve Enerji Bakanı Belinda Balluku, girişimcilerin korunmasından sorumlu Devlet Bakanı Eduard Shalsi, Tiran Belediye Başkanı Erion Veliaj, Türkiye'nin Tiran Büyükelçisi Murat Ahmet Yörük, Çalık Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Çalık, Turkcell Genel Müdürü Kaan Terzioğlu ile ülkedeki Türk şirketlerinin temsilcileri katıldı.
Kaan Terzioğlu - 13.02.2019
25. Yılını Kutlayan Turkcell İlk Müşterilerini Ağırladı
Turkcell Genel Müdürü Kaan Terzioğlu, Turkcell'i 25 yıl boyunca yalnız bırakmayan müşterilerle bir araya geldi.
Kaan Terzioğlu - 05.02.2019
Huawei, Turkcell İçin Güvenilir Bir İş Ortağı"
Turkcell Genel Müdürü Kaan Terzioğlu, son dönemde gündeme gelen güvenlik zafiyeti iddialarına karşın Huawei'in güvenilir bir iş ortağı olduğunu ve birlikte çalışmaya devam edeceklerini açıkladı.
Kaan Terzioğlu - 29.01.2019
Cep Telefonunda Taksit Düzenlemesi Uzatılsın" Talebi
Mobil Telekomünikasyon Operatörleri Derneği (m-TOD) Yönetim Kurulu Başkanı Kaan Terzioğlu, Ticaret Bakanlığının cep telefonu taksit düzenlemesinin, sektörde istihdam azalmasının önüne geçerek yeniden canlanmayı da beraberinde getirdiğini belirterek, "Mobil iletişim sektöründeki...
Kaan Terzioğlu - 28.01.2019
Turkcell, Çocukları "Dijital Zeka Dq" ile Dijital Dünyaya Hazırlıyor
Turkcell Genel Müdürü Kaan Terzioğlu, "Dünyada her iki çocuktan bir tanesi, interneti kullanırkeni tehlikelerle, zorluklarla karşılaşıyor, Türkiye'de bunun bir tık altındayız, yüzde 47'si çocuklarımızın interneti kullanırken bazı risklerle karşılaşıyor.
Kaan Terzioğlu - 22.01.2019
Dünya Ekonomik Forumu Başladı
Ayrıca zirveye her yıl olduğu gibi Türkiye'den iş dünyasının önde gelen isimleri de katılacak. Doğan Online Kurucusu ve Hepsiburada Yönetim Kurulu Başkanı Hanzade Doğan Boyner, Turkcell Genel Müdürü Kaan Terzioğlu, Doğan Holding Yönetim Kurulu Başkanı Begümhan Doğan Faralyalı, Sabancı Holding CEO'su ve Mehmet Göçmen, Koç Holding Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ali Koç zirvede yer alacak.
Kaan Terzioğlu - 17.01.2019
Turkcell Dijital İş Servisleri Dijital Türkiye İçin Çalışacak
"Son 3,5 yılda Türkiye'de dijital dönüşümün önderliğini yaptık" Açıklamada görüşlerine yer verilen Turkcell Genel Müdürü Kaan Terzioğlu, son 3,5 yıllık süreçte Türkiye'de dijital dönüşümün önderliğini yaptıklarını belirtti.
Kaan Terzioğlu - 29.12.2018
Altyapıya Erişimi Rekabet Unsuru Olmaktan Çıkarmamız Lazım"
Turkcell Genel Müdürü Kaan Terzioğlu, "Sektördeki tüm şirketlerin iş birliği yapması son derece önemli bir konu. Şirketlerimizin gerçek hak ettiği değere kavuşması ve sektörümüzün gelişimi için mutlaka harekete geçmemiz lazım. Fiber altyapıda önemli olan hakikaten bütün hanelere bunu ulaştırabilmek.
Kaan Terzioğlu - 26.12.2018
Fulltrip ve Financell'den İş Birliği
Bu kapsamda, Fulltrip.com'dan gerçekleşecek dijital tatil alışverişlerinde 24 aya varan taksit imkanı sunulurken, Financell kullanıcıları geri ödemelerini Turkcell faturaları üzerinden takip edebiliyor. Ayrıca Fulltrip'te erken rezervasyon dönemine özel yüzde 50'ye varan indirim de sunuluyor. Açıklamada görüşlerine yer verilen Turkcell Genel Müdürü Kaan Terzioğlu, dijital seyahat satın alırken tatsız sürprizlerle karşılaşmamak için güvenli e-ticaret hizmeti sunduklarını belirterek, şunları kaydetti: "BiP, fizy, Dergilik, lifebox, TV+ ve Paycell gibi dijital ürünlerimizden sonra tatil planlamalarında da Fulltrip ile müşterilerimizin yanındayız.
Kaan Terzioğlu - 25.12.2018
Enerjisa'nın Büyük Verisi Artık Turkcell'e Emanet
Enerjimizle, her gün milyonlarca insanın hayatına dokunuyoruz. Bu sebeple de veri, operasyonumuzun kalbinde diyebiliriz. Veri merkezimizin yeni yerinde, operasyon verilerimizin korunması ve saklanmasının yanı sıra geleceğin Türkiye'sinde yapacağımız teknoloji yatırımlarının barındırılmasını da hedefliyoruz. Taşınma sürecini, veri kaybı olmadan ve sahada yürüttüğümüz operasyonlarımızı kesintiye uğratmadan yürüten, Turkcell gibi işinin ehli ve yerli bir marka ile iş birliği yapmaktan memnuniyet duyuyoruz. Gelişen Türkiye ekonomisine değer yaratan ve geleceğin Türkiye'sine yaptığı yatırımları her geçen gün artıran bu iki gücün bir araya gelmesi ile çok başarılı bir projeye imza attık. Bu iş birliğinin farklı alanlarda da gelişerek güçleneceğine inancım tam." "Enerjisa'nın büyük verisinin kalbini taşıdık" Turkcell Genel Müdürü Kaan Terzioğlu da yerli ve milli bir enerji şirketi olan Enerjisa'nın tüm verisinin, yine yerli ve milli bilgi birikimiyle hayata geçirilen Turkcell veri merkezlerine taşınmış olmasının kendilerini gururlandırdığını belirtti.
Kaan Terzioğlu - 21.12.2018
Türkiye'nin Yerli ve Milli Uygulamaları Tek Adreste
Bu sayede kullanıcılar bilgi servislerinden müzik uygulamasına, bulut depolamadan bilgi ve eğlence platformuna kadar günlük hayatta ihtiyaç duydukları tüm uygulamaları bir arada buluyor. "www.turkiyeninuygulamalari.com", ilerleyen dönemde Türkiye'deki tüm mobil girişimlere de ev sahipliği yapacak. Projenin ikinci fazında uygulama geliştiriciler, bu platforma başvurarak kendi uygulamalarını tanıtabilecek. Açıklamada görüşlerine yer verilen Turkcell Genel Müdürü Kaan Terzioğlu, Türk mühendisleri tarafından geliştirilen uygulamaları "Her şeyiyle bizim her şeyiyle Türkiye'nin" şeklinde değerlendirerek, şunları kaydetti: "Başından beri söylediğimiz bir şey var; Türkiye, artık teknolojide tüketen değil, üreten bir ülke olmalıdır.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Kaan Terzioğlu Haberleri | Kaan Terzioğlu Kimdir - Haberler - Kaan Terzioğlu haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Kaan Terzioğlu kimdir, hayatı ve biyografisi. Murat Erkan, Turkcell Genel Müdürlüğü görevine asaleten atandı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 19.1.2021 16:22:40. #1.14#
title