Jeffrey Feltman Haberleri

Jeffrey Feltman haber, Jeffrey Feltman son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Jeffrey Feltman - 13.08.2021
ABD, iç savaşın son bulmasını teşvik için Etiyopya'ya özel temsilci gönderiyor
Beyaz Saray Ulusal Güvenlik Danışmanı Jake Sullivan, Twitter'den yaptığı açıklamada, ABD Başkanı Joe Biden'ın Afrika Boynuzu Özel Temsilcisi Jeffrey Feltman'ın bu kritik anda Etiyopya'ya gitmesini istediğini belirtti.
Jeffrey Feltman - 21.05.2020
Lübnanlı Dürzi lider Velid Canbolat: "Ülkeyi açlık devrimi bekliyor"
Yönetimde devam eden yanlışlar nedeniyle bu duruma gelindiğine işaret eden Canbolat, şunları kaydetti: "Lübnan topraklarında bir ABD-İran ekonomik savaşı yürütülüyor. ABD'nin eski Beyrut Büyükelçisi Jeffrey Feltman'a bir görüşmem sırasında Washington, yaptırımlarla Hizbullah'ı zayıflatacağını düşünüyorsa yanlış yapıyor dedim.
Jeffrey Feltman - 24.11.2019
Lübnan'da ABD'nin Beyrut Büyükelçiliği önünde gösteri düzenlendi
ABD'nin eski Lübnan Büyükelçisi Jeffrey Feltman, ABD Temsilciler Meclisi Dışişleri Komitesini Lübnan'daki eylemlere ilişkin bilgilendirmiş, Feltman'ın bu yöndeki adımı Lübnan'da "iç işlerine müdahale" şeklinde değerlendirilerek eleştirilmişti.
Jeffrey Feltman - 30.03.2018
Kıbrıs Sorununun Çözümü İçin Kaybedilen Güvenin Tesisi Şart"
BİRLEŞMİŞ Birleşmiş Milletler (BM) Genel Sekreterinin Siyasi İşlerden Sorumlu Yardımcısı Jeffrey Feltman, Kıbrıs sorununa ilişkin, "Crans-Montana'daki görüşmelerin çökmesinden beri iki taraf arasında güvensizlik olduğunu, güven kaybı yaşandığını kabul etmek zorundayım.
Jeffrey Feltman - 06.03.2018
BM'den Sri Lanka Açıklaması
Dujarric, BM Genel Sekreteri'nin Siyasi İşlerden Sorumlu Yardımcısı Jeffrey Feltman'ın cuma günü Sri Lanka'ya üç günlük ziyaret gerçekleştireceğini ve ziyaretin ülkede Olağanüstü Hal (OHAL) ilan edilmeden önce planlandığını sözlerine ekledi.
Jeffrey Feltman - 29.01.2018
Analiz - Suriye'nin Geleceği Soçi'de mi Cenevre'de mi Belirlenecek?
SMH Başkanı Hariri'nin Esed rejiminin siyasi çözüme inanmadığının altını çizmesi ve 2254 sayılı kararın uygulanması için uluslararası bir çabaya ihtiyaç olduğunu, bunun için de uluslararası bir irade olması gerektiğini savunması gelecek açısından da ipuçlarını veriyor. Buna göre Esed'li bir çözümü SMH asla kabul etmeyecek. Hatta Esed'li çözümü savunan ülkeleri bahane ederek (Rusya ve İran'ı hedef alarak) siyasi barışın engellenmesinde suçlu olarak ilan edebilecektir. Hariri'ye göre Suriye'de siyasi çözüm Esed'in kent, kasaba ve köylere yönelik tüm kuşatmaları kaldırması, tutukluların serbest bırakılması ile başlayabilecektir. Hariri'nin konuşmasının satır aralarını incelediğimizde Cenevre'nin siyasi çözümün tek adresi olduğunu vurguladığını görüyoruz. Hariri aslında Soçi'de yapılacak kongrede katılımcılar, gündem ve hedefler hakkında önceden bilgilendirildi. Hariri'nin son dakikaya kadar katılım durumunu bildirmeyerek süreçten haberdar olmak istediği de anlaşılıyor. Hariri'nin siyasi çözümün Birleşmiş Milletler'in 2254 sayılı kararı ve siyasi geçiş sorunu üzerine kurulu Cenevre süreci dışındaki oluşumların faaliyetlerine dair kaygılarını Birleşmiş Milletler Genel Sekreteri Antonio Guterres ve yardımcısı Jeffrey Feltman'na aktardığı bilgisi de var.
Jeffrey Feltman - 23.01.2018
Fransa'nın BM Daimi Büyükelçisi Delattre: "Müttefikler Arasındaki Birliği Korumak Hayati Önem...
Toplantının ardından Fransa'nın Birleşmiş Milletler (BM) Daimi Büyükelçisi François Delattre, açıklamalarda bulundu. Delattre, BM İnsani İşlerden Sorumlu Genel Sekreter Yardımcısı Mark Lowcock'un Suriye'ye ziyareti ve insani durum hakkında, BM Siyasi İşlerden Sorumlu Genel Sekreter Yardımcısı Jeffrey Feltman'ın da Suriye'deki son gelişmeler hakkında BMGK'yi bilgilendirdiğini açıkladı.
Jeffrey Feltman - 22.01.2018
Bmgk'deki "Suriye'de İnsani Durum" Konulu Toplantı
Konseydeki kapalı oturumun ardından gazetecilere açıklama yapan Delattre, BM İnsani İşlerden Sorumlu Genel Sekreter Yardımcısı Mark Lowcock'un Suriye'ye ziyareti ve insani durum hakkında, BM Siyasi İşlerden Sorumlu Genel Sekreter Yardımcısı Jeffrey Feltman'ın da Suriye'deki son gelişmeler hakkında BMGK'yi bilgilendirdiğini söyledi.
Jeffrey Feltman - 10.01.2018
BM Genel Sekreter Yardımcısı Feltman Libya'da
Libya Ulusal Mutabakat Hükümeti (UMH) Başkanlık Konseyi Başkanı Fayiz es-Serrac, Birleşmiş Milletler (BM) Siyasi İşlerden Sorumlu Genel Sekreter Yardımcısı Jeffrey Feltman'ı başkent Trablus'ta kabul etti.
Jeffrey Feltman - 10.01.2018
BM Yetkilisi Feltman'ın Tunus Ziyareti
Birleşmiş Milletler (BM) Siyasi İşlerden Sorumlu Genel Sekreter Yardımcısı Jeffrey Feltman, Tunus'un, Libya krizinin siyasi çözüm sürecinin hızlandırılması için harcadığı çabalardan övgüyle söz etti.
Jeffrey Feltman - 13.12.2017
BM Yetkilisi Feltman'ın Kuzey Kore Ziyareti
BİRLEŞMİŞ Birleşmiş Milletler (BM) Siyasi İşlerden Sorumlu Genel Sekreter Yardımcısı Jeffrey Feltman, Pyongyang ziyareti sırasında Kuzey Koreli yetkililerin kendisine savaşı engellemenin önemli olduğunu söylediğini belirtti.
Jeffrey Feltman - 09.12.2017
Kuzey Kore BM'le Düzenli Olarak Görüşmeye Karar Verdi
Kuzey Kore'nin resmi haber ajansında yer alan habere göre, geçen hafta Birleşmiş Milletler Siyasi İşler Genel Sekreter Yardımcısı Jeffrey Feltman'ın gerçekleştirdiği ziyaretin ardından Kuzey Kore hükümeti, iki kurumun karşılıklı olarak birbirlerini anladığını ve belirli ve düzenli aralıklarla görüşeceklerini açıkladı.
Jeffrey Feltman - 09.12.2017
BM Yetkilisi Feltman Kuzey Kore'den Ayrıldı
Birleşmiş Milletler (BM) Siyasi İşler Genel Sekreter Başyardımcısı Jeffrey Feltman, temaslarının ardından Kuzey Kore'den ayrıldı.
Jeffrey Feltman - 07.12.2017
BM Yetkilisi Feltman Kuzey Kore'de
BM Siyasi İşler Genel Sekreter Başyardımcısı Jeffrey Feltman, Kuzey Kore'de temaslarda bulunuyor.
Jeffrey Feltman - 05.12.2017
BM Siyasi İşler Yetkilisi Kuzey Kore'yi Ziyaret Edecek
BM Siyasi İşler Genel Sekreter Yardımcısı Jeffrey Feltman, altı yılın ardından ilk kez Kuzey Kore'ye gidiyor.
Jeffrey Feltman - 05.12.2017
BM Genel Sekreter Yardımcısı Feltman, Kuzey Kore'ye Gidiyor
Birleşmiş Milletler Siyasi İlişkilerden Sorumlu Genel Sekreter Yardımcısı Jeffrey Feltman, 5-8 Aralık tarihleri arasında Kuzey Kore’yi ziyaret edecek.
Jeffrey Feltman - 05.12.2017
BM'den Kuzey Kore'ye Ziyaret
BİRLEŞMİŞ Birleşmiş Milletler (BM) Siyasi İşlerden Sorumlu Genel Sekreter Yardımcısı Jeffrey Feltman'ın 5-8 Aralık tarihlerinde Kuzey Kore'yi ziyaret edeceği açıklandı.
Jeffrey Feltman - 15.11.2017
BM Genel Sekreter Yardımcısı Feltman Kolombiya'da
Barış anlaşması ve Kolombiya'daki Birleşmiş Milletler (BM) misyonu ile ilgili konularda çalışma yapmak üzere bu ülkeye gelen BM Genel Sekreterinin Siyasi İşlerden Sorumlu Yardımcısı Jeffrey Feltman, Devlet Başkanı Juan Manuel Santos tarafından kabul edildi.
Jeffrey Feltman - 14.11.2017
BM Siyasi İşlerden Sorumlu Genel Sekreter Yardımcısı Kolombiya'da
Birleşmiş Milletler (BM) Genel Sekreteri'nin Siyasi İşlerden Sorumlu Yardımcısı Jeffrey Feltman, BM İzleme ve Doğrulama Misyonu'nun ilerleyişini ve barış anlaşmasının uygulanmasını yerinde incelemek üzere Kolombiya'ya geldi.
Jeffrey Feltman - 21.10.2017
BM'nin İkinci Kolombiya Misyonunun Görev Durum Anlaşması İmzalandı
Kolombiya hariciyesinden yapılan yazılı açıklamada, anlaşmanın Kolombiya'nın BM Daimi Temsilcisi Maria Emma Mejia ve BM Siyasi İşler Genel Sekreter Yardımcısı Jeffrey Feltman tarafından New York'taki BM binasında imzalandığı belirtildi.
Jeffrey Feltman - 20.10.2017
Binlerce Arakanlı Daha Kaçış Yolunda
BM Genel Sekreterinin Siyasi İşlerden Sorumlu Yardımcısı Jeffrey Feltman, Myanmar'a yaptığı 5 günlük ziyareti sırasında yakılıp yıkılan düzinelerce köye şahit olduğu ifade etmişti.
Jeffrey Feltman - 19.10.2017
Arakan'daki Vahşete Son Verilmezse Sorumlusu Uluslararası Toplum Olur"
"Düzinelerce köy yakılıp yıkıldı" BM Genel Sekreter Sözcülüğünden yapılan açıklamada ise BM Genel Sekreteri'nin siyasi işlerden sorumlu yardımcısı Jeffrey Feltman'ın Myanmar'a yaptığı 5 günlük ziyareti sırasında yakılıp yıkılan düzinelerce köye şahit olduğu belirtildi.
Jeffrey Feltman - 24.09.2017
Akıncı: Eşitlik Kabul Edilmezse İlerleme Sağlanmaz
Cumhurbaşkanı Mustafa Akıncı, New York'ta BM Genel Sekreteri Antonio Guterres ile görüştü. New York'taki BM binasında yapılan görüşmede, Guterres ve Akıncı el sıkışarak basın mensuplarına poz verdi poz verdi. Görüşmede Akıncı'ya Müzakereci Özdil Nami, KKTC'nin New York Temsilcisi Mehmet Dana, Cumhurbaşkanlığı Diplomasi ve AB Danışmanı Erhan Erçin, Özel Kalem Müdürü Cenk Gürçağ ve Sözcü Barış Burcu da eşlik etti. Siyasi İşlerden Sorumlu Yardımcısı Jeffrey Feltman da Guterres'in yanında yer aldı.
Jeffrey Feltman - 24.09.2017
Dha Dış Haber - Akıncı: Eşitlik Kabul Edilmezse İlerleme Sağlanmaz
Cumhurbaşkanı Mustafa Akıncı, New York'ta BM Genel Sekreteri Antonio Guterres ile görüştü. New York'taki BM binasında yapılan görüşmede, Guterres ve Akıncı el sıkışarak basın mensuplarına poz verdi poz verdi. Görüşmede Akıncı'ya Müzakereci Özdil Nami, KKTC'nin New York Temsilcisi Mehmet Dana, Cumhurbaşkanlığı Diplomasi ve AB Danışmanı Erhan Erçin, Özel Kalem Müdürü Cenk Gürçağ ve Sözcü Barış Burcu da eşlik etti. Siyasi İşlerden Sorumlu Yardımcısı Jeffrey Feltman da Guterres'in yanında yer aldı.
Jeffrey Feltman - 29.06.2017
Türk Heyeti, Kıbrıs Konferansı'nın İlk Gününde Mevcut Garanti Sisteminin Gerekliliğini Anlattı
Bakan çavuşoğlu: "Güzel bir gündü. yarın devam edeceğiz" Öte yandan, Çavuşoğlu KKTC Cumhurbaşkanı Mustafa Akıncı ve KKTC'deki siyasi parti liderleriyle akşam yemeğinde bir araya gelerek durum değerlendirmesi yaptı. Çavuşoğlu, Birleşmiş Milletler (BM) Genel Sekreteri'nin Siyasi İşlerden Sorumlu Yardımcısı Jeffrey Feltman ile de gün içinde ikili görüşme gerçekleştirdi.
Jeffrey Feltman - 29.06.2017
Türk Heyeti, Kıbrıs Konferansı'nın İlk Gününde Mevcut Garanti Sisteminin Gerekliliğini Anlattı
Bakan çavuşoğlu:   "Güzel bir gündü. yarın devam edeceğiz" Öte yandan, Çavuşoğlu KKTC Cumhurbaşkanı Mustafa Akıncı ve KKTC'deki siyasi parti liderleriyle akşam yemeğinde bir araya gelerek durum değerlendirmesi yaptı. Çavuşoğlu, Birleşmiş Milletler (BM) Genel Sekreteri'nin Siyasi İşlerden Sorumlu Yardımcısı Jeffrey Feltman ile de gün içinde ikili görüşme gerçekleştirdi.
Jeffrey Feltman - 22.06.2017
Kolombiya'da Farc'ın Silah Bırakma Süreci
BM Kolombiya Misyonundan yapılan yazılı açıklamada, 27 Haziran'da tamamlanması öngörülen, FARC'ın silah bırakma sürecinin son safhasına, BM Genel Sekreteri'nin Siyasi İşlerden Sorumlu Yardımcısı Jeffrey Feltman'ın da katılımı ile La Guajira yönetim bölgesindeki Pondores silah bırakma alanında yapılan toplantıyla geçildiği belirtildi.
Jeffrey Feltman - 05.06.2017
Kıbrıs Görüşmeleri Yeniden Başlıyor
Bu arada yemekli toplantıya Genel Sekreterinin Kıbrıs Özel Danışmanı Espen Barth Eide, Genel Sekreterin Siyasi İşlerden Sorumlu Yardımcısı Jeffrey Feltman, iki tarafın Müzakerecileri Özdil Nami ve Andreas Mavroyiannis katıldılar.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Jeffrey Feltman Haberleri | Jeffrey Feltman Kimdir - Haberler - Jeffrey Feltman haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Jeffrey Feltman kimdir, hayatı ve biyografisi. ABD, iç savaşın son bulmasını teşvik için Etiyopya'ya özel temsilci gönderiyor.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 19.9.2021 11:37:00. #1.15#

title