Haberler
Güncelleme:

Görüntü infial yarattı! Cumhurbaşkanlığından Suriyelilere para dağıtıldığı iddiasına yalanlama

Sosyal medyada dolaşıma sokulan ve Suriyelilere maaş dağıtıldığı iddia edilen görüntüler kısa sürede infiale neden oldu. Bahse konu görüntülerin Türkiye ile herhangi bir ilgisi olmadığını belirten İletişim Başkanlığı, "Videonun geçtiğimiz ay, 'Irak'ta Şii Vakfı tarafından hazırlanan bir başvuru' iddiasıyla paylaşıldığı ancak görüntülerdeki paranın İran Dinarı olduğu tespit edilmiştir. Kamuoyunu manipüle etmeye yönelik asılsız iddialara itibar etmeyiniz" açıklamasında bulundu. Daha fazla detay >>

500

Yorumlar (19)

Muratsa:

kesin yoktur

74
22
yanıtYanıtla
Mehmet Kocaoğlu:

kesin

yanıt45
yanıt3
Nuri Aga:

Kesin kesin...

yanıt0
yanıt1
YCLKTS null:

kendi paramızı da bilemeyenlere ne denir. Bilemiyorum. videoda gayet net gorumuyor TL değil bunlar. gerçi buna da kulp bulursunuz.

40
48
yanıtYanıtla
VATANDAŞ:

Kendi paranı bilmiyorsan sen bilemem iyi bak yakınlaştırıp bak 20 liralık banknot ellerindeki...

yanıt37
yanıt26
Fatih Yıldırım:

VATANDAŞ Dediğini yaptım, o kadar baktıım baktım, videoyu da 3~4 defa seyrettim ama o paraları 20? lik banknotlara hiç benzetemedim. Hem o banknotlar 20? liklere göre kağıtlarda büyük. Sen nasıl bu kanaate vardın yaw. Sende de ne göz varmış arkadaş...

yanıt29
yanıt8
Nuri Aga:

Senli bizde verilmiyor. YCLKTS null boş yapma biz de daha kıralı var.

yanıt0
yanıt1
İsmail ünlü:

Bir olayın şuuyu vukuundan beterdir der eskiler. Tam da böyle oluyor artık. Türk insanının devlete olan güveni süratle zayıflamaktadır. Türk milleti olarak bizim bırakılacak bir yurdumuz ile gidebileceğimiz bir başka yerimiz olmadığından bizi yönetenlerin bir an önce devletimize olan güveni artıracak tedbirleri alması gerekmektedir. Haber yalansa yalan haberle ilgili yasal işlem yapılmalı ve yapılan işlem kamuoyuna duyurulmalıdır.

38
0
yanıtYanıtla
SUNSET null:

hakkımızı yiyen de yediren de defolup gitsin

32
0
yanıtYanıtla
Fatih Yıldırım:

VİDEOYU İYİCE SEYREDİNCE ORANIN TÜRKİYE OLMADIĞI DA BELLİ. CADDE DE GEZENLERE BAKINCA TÜRKİYE DE BİR YER OLMADIĞI DA BELLİ, GEZEN İNSANLARDAN VE KIYAFETLERİNDEN.

20
9
yanıtYanıtla
Fırat Soydan:

yalanlama varsa doğrudur

13
8
yanıtYanıtla
Ali akyüz:

Yozgat burası

7
12
yanıtYanıtla
Berkay Yılmaz:

emekliden çok maaş alıyorlar

6
2
yanıtYanıtla
Beşiktaşlı:

Yıllardır Hollanda’da yaşıyorum, burda gurbetçiler arasında şöyle bir kanı var. Hükümet kendi vatandaşlarına bi şekilde daha fazla maddi yardım yapıyor, ama tabi hiç bir zaman ispatlanmıyor.

3
2
yanıtYanıtla
hep yek:

böcükler saymakta

1
0
yanıtYanıtla
DEVLET BAŞA:

seni parayı koklayarak tanıdığın için tebrik ederim.

yanıt3
yanıt0
sinan çayırcı:

İftira atana yine ceza yok mu ? Sosyal medyada dolaşan yalanlar . Doğru pabucunu giymeden yalan dünyayı dolaşır sözü geliyor hep aklıma .

0
0
yanıtYanıtla
Remzi Firat:

Buna chp liler inanir????????

0
0
yanıtYanıtla
Hacer Kalkan Bayram:

Yaaa siz iyimisiniz Dünyanın her yerinde mültecilere aylık para verilir Zaten dünya bankası günlük tüm dünyada mülteci başı 100$ Öder bu paranın bir kısmı mültecilere aylık olarak ödenir Yoksa o ülkede neyle geçinecek

0
0
yanıtYanıtla
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title