Haberler
Güncelleme:

BM'nin 11 Temmuz kararı Sırbistan Cumhurbaşkanı Vucic'i gözyaşlarına boğdu

BM Genel Kurulu'nda 11 Temmuz'un "Srebrenitsa Soykırımı Anma Günü" ilan edilmesine karşı çıkan Sırbistan Cumhurbaşkanı Vucic, tasarı onaylanınca bayrağa sarılıp gözyaşı döktü. Daha fazla detay >>

500

Yorumlar (11)

Alp Dogan Caglar:

Dün gibi hatırlıyorum Aklımda kalan tek soru: Biz neden yardımcı olmadık oradaki İnsanlarımıza…

272
16
yanıtYanıtla
Onemli Degil:

Biz Sadece Tribunlere Oynariz..Kahvede, Yolda, Alisverisde 3 Kisi Gorunce Ahkam Kesmeye, Rol Kapmaya Bayiliriz..Devlet Desen 35 % Hissederiz Ama Siyasi Partileri 95 Hissettiriliriz..Simdi Soru Su ? Kim, Hangi Kurum , Ortada RANT Yok Ise, Iyi ve Hayirli Bir Is Yapmis ?

yanıt145
yanıt21
Yahya Çetinkaya:

o zaman zayıflık çünkü şimdikilerin istediği koalisyon hükümeti vardı artık güçlüyüz ve Azerbaycan'a yardım ettik, ülke bir çok konuda atılım yaptı ama nankörler beğenmiyor hâlâ.

yanıt115
yanıt64
Güray Dilli :

Masada yiyip içerken dünyayı kurtarmak kolay..

yanıt22
yanıt52
Mehmet Sait Temel:

Merak etme çok uzak değil bugün de Gazze için aynı şeyi söylüyoruz.

yanıt128
yanıt0
İhsan BAŞERLİ:

Biz mi yardım etmedik. Bu ülkenin gizli kahramanları orada savaştı hatta bu ülkenin hayır sever Müslümanları orada mühimmat üretim tesisi bile kurdu. Dersen ki daha fazlası yapılmalıydı o zaman sana katılırım ama onu da sen ve ben yapmalıydık.

yanıt7
yanıt1
ülker kaya:

Almanya Sırbistan Hırvatistan Avrupa’da soykırım yaptı. Fransa Hollanda Portekiz Afrika’da soykırım yaptı. Ve biz Avrupa’ya medeni diyoruz. Asıl medeni , Avrupa’nın yarısını 500 yıl yönetip asimile etmeyen sömürmeyen soykırım yapmayan Osmanlı devletidir

194
11
yanıtYanıtla
İbrahim Demirel:

Yorumun güzelliği teşekkürler gerçekleri söylediğiniz için.

yanıt70
yanıt0
sade vatandaş:

böyle yüzsüzlük olmaz yaptıkları katliama değil bunun anılmasına üzülüyorlar

82
0
yanıtYanıtla
Nazan Fidan:

neden kimse yaptıgını kabu etmiyor gösrete göstere çok net bir soykırım uygulandı insanlar işkencelerle öldü yani bunu neden kabul etmez bir insan ne isim vermek lazım o zaman yapılanlara ? sevgi gösterisi mi? kader kısmet mi? bir de ağlıyor bu kadar milliyetçiysen diğer milletlere de saygı duyacaktınız. Bak Almanlar hiç yok diyor mu biz yapmadık diyor mu. Tarihinzdeki kara lekeleri kabullenip yaşamayı sindiriniz.

82
0
yanıtYanıtla
Abdulhak Myradow:

Yapanlar başka çekenler başka.Onun için yapana susmayın nesliniz çekmeyesin.

24
0
yanıtYanıtla
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title