Haberler
Güncelleme:

İstanbul'a yağmur ve fırtına nedeniyle inemeyen uçakta pilot ecel terleri döktü: Çok fena sallanıyoruz

İstanbul'da akşam saatlerinde etkili olan yağmur ve şiddetli rüzgar, hava trafiğini de olumsuz etkiledi. İstanbul Hava Sahası'nda şiddetli rüzgar ve türbülans riski nedeniyle uçaklar havada zor anlar yaşadı. Bir yolcu uçağının pilotunun, "Fena bir türbülans var, sağa doğru dönüyoruz." sözleri kayıtlara yansıdı. Havada bir süre tur atan ve yakıt kritiğine giren uçaklar, İzmir başta olmak üzere çevre havalimanlarına iniş yapmak zorunda kaldı. Kentte aynı zamanda şimşekler de etkili oldu. Daha fazla detay >>

500

Yorumlar (9)

A B:

İşte cenabı hakkın gücünün örneği yoktur

129
24
yanıtYanıtla
Alkurt:

Allah korusun inşallah

121
5
yanıtYanıtla
Onemli Degil:

Haberin Basligina Bak..Normal Bir Turbilansi Nasil da Buyutmus..Ne Ucakdan, Ne Rotasindan, Ne Isminden, Hicbirseyden Bilgi Yok..

37
26
yanıtYanıtla
Murat DOĞAN:

ne yapıcan uçahın rotasından ismini senmi uçağı gidip indirecen ya nasıl bir yorum yapıyorsunuz enteresan

yanıt33
yanıt7
aRMa 1979:

Atesit imana gelir

29
22
yanıtYanıtla
Mengele:

Peki baska illerde havaalani olmasaydi ucak nereye inecekti yunanistanami bazi bilmezler Reise laf atiyor her yere havaalani yfptirdi diye gördünüzmü 300 kisinin hayatini kurtardi Reis

11
21
yanıtYanıtla
Ertan YAZICI:

Allah yardım eylesin

24
3
yanıtYanıtla
Harbi Vatandaş:

Allah'ı inkar edenler Ayetlerini inkar edenler bilesiniz ki Allah'ın azabıda çok çetin olacaktır yanlızca o günü bekleyin.

18
6
yanıtYanıtla
Uzman Dr Abuzer Kömürcü:

Allahım sana şükürler olsun az biraz serinledik

4
0
yanıtYanıtla
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title