Haberler
Güncelleme:

Ulusal Süt Konseyi, çiğ süt tavsiye fiyatına zam yaptı

Ulusal Süt Konseyi, çiğ süt tavsiye fiyatını üreticinin eline 14,65 lira geçecek şekilde belirledi. Konseyden yapılan duyuruda ayrıca bundan sonraki süreçte çiğ süt tavsiye fiyatının, maliyetler çerçevesinde yeniden değerlendirilerek piyasa koşullarına göre güncellenebileceği bildirildi. Daha fazla detay >>

500

Yorumlar (8)

CROWKİNG KİNG:

Sigaraya zam gelse ses cikarmazsiniz. Marketler zam yapsa ses cikarmazsiniz. Koylunun gelir kaynagina kucuk bir fayda olacak. Boş boş yaziyorsunuz.

33
9
yanıtYanıtla
Salih Kandıralı:

Süte neden zam yapıldığını açıklayın.

12
14
yanıtYanıtla
Asuman Demir:

İneklerin otlarına zam gelmiştir oyuzden zam gelmiştir

8
16
yanıtYanıtla
Asuman Demir:

Otlara zam gelmışdir oyuzden süte zam gelmişdir

11
10
yanıtYanıtla
Yasin Bozkurt:

çiftçinin aldığı yeme samana kuspeye hayvani beslemek için zamlı alırsa birakta süte zam gelsin

yanıt16
yanıt2
Yusuf Adıyaman:

İnek 100 tl ye OT vekil 10 tl ye ET yerse olacağı bu Eşeğe altın semer vursan eşek yine eşektir (Celladına aşık olmuşsa bir millet ister ezan ister çan dinlet itiraz etmiyorsa sürü gibi illet müstehaktır ona her türlü zillet).

16
4
yanıtYanıtla
Poyraz:

Doymadınız bitürlü ama bunun bedeli olur

1
0
yanıtYanıtla
sade vatandaş:

seçimler bitti zamlar tren vagonları gibi girecek hayırlı uğurlu olsun dört sene daha attığınız oyun ceremesini çekecek bizde oy atmadığımız halde sizin yüzünüzden ceremesini çekeceğiz

0
1
yanıtYanıtla
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title