Haberler
Güncelleme:

Balıkesir'de 4 büyüklüğünde deprem

AFAD'dan yapılan açıklamaya göre Balıkesir'in Dursunbey ilçesinde 4 büyüklüğünde bir deprem meydana geldi. Deprem Bursa ve Kütahya'da da hissedildi. İki gündür sallanan kentte, dün 3,5, 19 Mart'ta ise 3,8 büyüklüğünde deprem meydana gelmişti. Daha fazla detay >>

500

Yorumlar (6)

Yaşar Koçdemir:

*ALLAH'IM BİZLERİ SAĞIMIZDAN SOLUMUZDAN ÖNÜMÜZDEN ARKAMIZDAN YERDEN VE GÖKTEN GELEBİLECEK TÜM AFETLERDEN MUSİBETLERDEN ŞERRİLERİN ŞERRİNDEN MUHAFAZA EYLE. AMİİİİN.*

127
5
yanıtYanıtla
uCube :

Geçmiş olsun, ufak sarsıntı olan yerlerde genelde deprem olmaz. Yani büyük bir deprem beklenmez. Ama yakın olan illerine dikkat edilmeli. Mesela; İzmir , İzmir'de bu yaz'a yakın büyük deprem yaşanabilir gibi duruyor. İstanbul'uda es geçmemek lazım Marmara. Allah, bizlere yar ve yardımcı olsun.

30
6
yanıtYanıtla
Salih Kandıralı:

Allah Korusun.

31
4
yanıtYanıtla
Canım Türkiyem:

Innâ lillahi ve Inna ileyhi raciun. RABBİMİZ muhafaza eylesin cemi bela musibetten, deprem sel ve yangınlardan, yer gök afadlarından. Cümlemizi bizleri evlatlarımızı ailelerimizi nesillerimizi bütün Müminleri masumları. ÂMİN ??

27
2
yanıtYanıtla
Uğur Arabacı:

Fay hattına bi bakmak lazım acaba neden

10
4
yanıtYanıtla
Tutankamon Hoca:

Ramazanda yanı mubarek ayda faiz artıran hükümet varsaa her şey olur

0
1
yanıtYanıtla
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title