Haberler
Güncelleme:

10 ülkeye yeni büyükelçi atandı

Resmi Gazete'de yayımlanan Cumhurbaşkanı atama kararlarına göre 10 ülkeye yeni büyükelçi atandı. Yapılan yeni atamalara göre Tunus Büyükelçiliği'ne Ahmet Misbah Demircan, Kuzey Makedonya Büyükelçiliği'ne Fatih Ulusoy, Suudi Arabistan Büyükelçiliği'ne Emrullah İşler ve Portekiz Büyükelçiliği'ne ise Haldun Koç atandı. Öte yandan Dokuz Eylül Üniversitesi Rektörü Fatma Seniha Nükhet Hotar ise Akdeniz için Birlik (AiB) nezdince Türkiye Cumhuriyeti Özel Temsilciliği'ne atandı. Daha fazla detay >>

500

Yorumlar (4)

Mark Kolçak:

Hiçlik seviyesine en yakın olan MANA ve MANTIK ülkemizi yani Türkiyeyi korusun. Hergün Türkiye'nin çöp kutularında bir sürü güzel şeyler buluyorum. Mana ve Mantık Türkiye'yi başımdan yani hayatımdan eksik etmesin. Mana ve Mantık Türkiye'yi olumsuzluklardan ve savaşlardan korusun. Teröristlere ise şunu demek isterim.. çöplerde bir sürü şey bedava varken.. terörist olmaya ne gerek var.. suç işlemeye ne gerek var ?

6
37
yanıtYanıtla
Mark Kolçak:

Ben genç bir çocuk iken.. annem ve herkes beni çok severdi. hiç kimse bana aşağı baş parmak işareti vermezdi. ancak şu an ise herkes bana aşağı baş parmak işareti veriyor.

yanıt0
yanıt3
mardinli yiğit:

vay be.. atanan bu büyükelçiler isterlerse dünyanın en fakir ülkelerine gitsinler yine de en rahat, en lüks hayatları yaşarlar, kısacası her türlü imkan kendilerine sunulur, lük bir konutta kalıp, yeme içme giyinme gibi her türlü giderleri de kendi devletleri tarafından karşılanır.. vay ki vay.

24
7
yanıtYanıtla
haksız mıyım:

atamalara çok dikkat etmek gerek. liyakat ve adalet mutlaka gözetilmeli. vatandaşın, ülkesine bağlılığı bu şekilde artar. ister b.elçi ister hademe olsun. her tür devlet kadrosuna hakkaniyete göre atama yapılmalı.

20
0
yanıtYanıtla
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title