Haberler
Güncelleme:

Ceset çekildiği konuşulan kıyma makinası Müge Anlı'nın stüdyosuna getirildi

Borç para aldıkları adamı öldürüp kıyma makinasından geçirdiği konuşulan anne ve kız Müge Anlı'ya damga vurdu. Günlerdir Türkiye'nin gündemine oturan konuyu işleyen Anlı, bugün canlı yayına söz konusu kıyma makinasını getirdi. Daha fazla detay >>

500

Yorumlar (11)

hakan er:

Milletin Bilinç altına hertürlü ahlakszlı caniliği empoze eden bu proğramlar derhal yasaklanmalı

87
10
yanıtYanıtla
SUNSET null:

yayıncı kanal muhalif olsa dükkan senin:) anında karartma olurdu.

yanıt13
yanıt1
Seydo:

Bu programlar Türk toplumunu yok etmek için planlı olarak yayınlanıyor. Müge anlı yargılansın.

51
14
yanıtYanıtla
Ejderha Dövmeli Herif:

Böyle programlar olmasa birçok olay günuüzüne çıkmayacaktı. Çünkü ne bir mahkeme seni o kadar detaylı konuşturuyor nede savcılık bir olayı detaylıca bu kadar inceliyor. Taki medyaya düşüyor ozaman inceliyorlar. Müge anlıya yorumlarda giydirenler daha kendi toplumunu tanımıyor.

26
10
yanıtYanıtla
Sadece Kul:

Cinayet büro da çekirdekleri çıkarmış izliyor, bravo hepinize.

23
0
yanıtYanıtla
Hikmet Demirci:

Normalde emniyetin şuan ordaya yığılması lazım. Ciddi iddialar var. Deliller var. Böyle bir olay yaşanmamış bile olsa savcılık iddialar üzerine soruşturma başlatmalıdır.

18
1
yanıtYanıtla
Özer Doğan:

bunu tapanlar insan olamaz ancak yanlış bir hareket makineyi geimek

7
2
yanıtYanıtla
Yasef Behar:

Bırak yaaa haber olsun ne olursa olsun. :-) bu makineden tavuk geçmez :-)

5
1
yanıtYanıtla
Murat Yılmaz:

Size bir Maraşlı olarak olayı özetleyim.Çoğu Maraşlı bilirki Elmalı (köyünün) adamı ile iş yapılmaz hatta bir efsaneye göre bu köyün adamlarının mahkeme de yaptığı şahitlik bile geçerli değildir.Elmalının adamı kurbanı namazdan önce kesermiş öyle derler.Bu aile Elmalı köyünden kıyma yaparak adam öldürme olayı yoktur ama her türlü pislik bu köyün adamı için normaldir.Şuan herkes birbirine pislik diyor haklılar aslında :)

3
0
yanıtYanıtla
Ahmet Ayaz:

Bu zincirli kıyma makinesi bu o kadar güçlü bir makine değil bu kemik Çekmez biz yağ attigimiz zaman bile bu tıkanıyordu zinciri biz kendi ellerimizle çeviriyorduk bu eski makina kemik Çekmez ona ben inanmıyorum

2
0
yanıtYanıtla
Köfteci Jardel:

Mümkün değil. Cesedin tamamını kıyma makinesinden geçiremezsiniz. O eski püskü makineden imkanı yok geçiremezsiniz. Ayrıca öldürülen adamın hiç mi akrabası, ailesi ve arkadaşı yok? Bu adam ortadan kaybolduğu anda, hiç mi merak edip kayıp başvurusu yapmadılar? Böyle saçma bir senaryoya ancak çocuklar inanır.

0
0
yanıtYanıtla
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title