Haberler
Güncelleme:

Erzurum'da kenenin ısırdığı adam hayatını kaybetti

Erzurum'da kene ısırması sonucu hastaneye kaldırılan 37 yaşındaki adam 2 gün süren yaşam mücadelesinin ardından hayatını kaybetti. Mahalle muhtarı, toprağa verilen adamın izolasyonlu bir şekilde defnedildiğini belirtti. Daha fazla detay >>

500

Yorumlar (5)

bekir yapici:

ölene Allah rahmet eylesinde tv kanallarinda yazili basinda Türkce resmen katlediliyor, halbuki örnek olmalari gerekir yani kene isirmaz kardesim aynen sivrisinek gibi vucuda kan emen hortumunu sokarak kan emer ve emdigi kani tekrar vucuda salar aynen sivrisinek isirdi gibi kene isirdi demekte yanlistir.

30
10
yanıtYanıtla
uCube :

Bekir kardeşim, aynen dediğin gibi kene ısırmaz. Kene kan emici bir hayvandır ve yapıştığında çıkarılması da zordur. Ama bunun Türkçe'yi katletme ile ne alakası var onu anlamadım. ;))

yanıt8
yanıt0
Mehmet :

Bekir Bey, madem bu kadar hassassınız neden yazdıklarınızda numunelik bile olsa nokta, virgül yok? Ayrıca gördüğüm kadarıyla dahi anlamındaki de/da'nın ayrı yazıldığından da bihabersiniz.

yanıt13
yanıt1
Fatih Apaydın:

ABD biyolojik silah alanında ''diplomatik dokunulmazlıklı'' emtolog göndererek çalışma yaptığı söyleniyor, Lawrence'i Osmanlı'nın içine müslüman diye yutturan İngiliz aklından her şeyi beklerim

5
3
yanıtYanıtla
Mehmet :

Entomolog olmasın o?

yanıt6
yanıt0
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title