İstiklal Caddesi'nde oturur vaziyette ceset bulundu
Haberler » Güncel » İstiklal Caddesi'nde oturur vaziyette ceset bulundu - Haber

İstiklal Caddesi'nde oturur vaziyette ceset bulundu

İstiklal Caddesi üzerindeki bir kafeteryanın önünde evsiz yaşadığı öğrenilen kişinin cansız bedeni bulundu. Polisin olayla ilgili soruşturması devam ediyor.

'nde bulunan bir iş yerinin önünde bir kişi oturur vaziyette ölmüş olarak bulundu. Üzerinden kimlik çıkmayan ceset kesin ölüm nedeninin belirlenmesi için Adli Tıp Kurumu Morgu'na götürüldü.

SAĞLIK EKİPLERİ İLK MÜDAHALEYİ YAPTI AMA...

Beyoğlu İstiklal Caddesi'nde bir dükkanın önünde sabah saatlerinde bir kişinin uzun süre hareketsiz şekilde oturduğunu görenler durumdan şüphelenerek ve sağlık ekiplerine bildirdi. Olay yerine gelen sağlık ekipleri yaptığı ilk müdahalede iş yerinin önündeki kişinin hayatını kaybettiğini belirledi.

CESEDİ GÖRMEK İÇİN YOĞUN ÇABA SARFETTİLER

Çevreye güvenlik şeridi çekerek önlem alan polis ekipleri ceset üzerinde inceleme yaptı. İstiklal Caddesi'nden geçenlerin bazıları merakla cesedi görmeye çalışırken bazıları ise cep telefonuyla olayı kaydettiği görüldü. Polis ekipleri sık sık vatandaşlara bekleme yapmamaları yönünde uyarıda bulundu. Üzerinden kimlik çıkmayan 30-35 yaşlarında erkek kişiye ait olan ceset ambulansa konularak kesin ölüm nedeninin belirlenmesi için Adli Tıp Kurumu Morgu'na götürüldü.

Polisin olayla ilgili soruşturması devam ediyor.

Kaynak: DHA

Haber Videosu: İstiklal caddesinin ortasında, otururken can verdiği düşünülen erkek cesedi bulundu!