İşhan Haberleri

İşhan haber, İşhan son dakika haberleri ve gelişmeleri.

İşhan - 18.09.2021
Köyler ile birlikte ağaçlar da taşındı
Köyler ile birlikte ağaçlar da taşındıARTVİN'de Çoruh Nehri üzerinde yapımı süren Yusufeli Barajı nedeniyle taşınacak olan köylerde bölge halkının yıllardır emekle dikip büyüttüğü 5 bin 144 meyve ağacı da özel bir teknikle kökleriyle sökülüp, yeni yerlerine nakledildi.
İşhan - 11.11.2020
Vali Doruk, 1200 yıllık tarihi İşhan Kilisesi'nde incelemelerde bulundu
Artvin Valisi Yılmaz Doruk, Yusufeli ilçesindeki tarihi İşhan Kilisesi'nde incelemelerde bulundu.
İşhan - 11.11.2020
Ermenistan'da muhalifler, Başbakan Paşinyan'ı protesto etti
Ermenistan'da muhalifler partiler, Azerbaycan ile Ermenistan arasında Dağlık Karabağ'da çatışmaları sona erdiren anlaşmayı imzalaması nedeniyle hükümetin istifası için protesto başlattı.
İşhan - 02.06.2020
Sivas'ın cadde ve sokakları çiçeklerle renklendi
Sivas Belediyesi, tarihi Kent Meydanı başta olmak üzere şehrin tamamında çiçek ekimi, peyzaj çalışmaları ile fidan dikimi gerçekleştiriyor.
İşhan - 14.05.2020
Vali Ayhan, patates ve pancar ekim törenine katıldı
Sivas Valisi Salih Ayhan, patates ve şeker pancarı ekim törenine katıldı.
İşhan - 28.01.2020
Mutfak tüpündeki gaz kaçağını farketmeyen yaşlı adam ellerini yaktı
Artvin'in Yusufeli ilçesinde mutfaktaki tüpün regülatörünü çıkarmak isterken tüpten çıkan gaz kaçağının aniden alev almasıyla elleri yanan Mustafa İnçeli, Erzurum'da tedavi altına alındı.
İşhan - 20.01.2020
DHA YURT BÜLTENİ - 12
Yaşlı adama çarptı; annesiyle birlikte ağladıKAHRAMANMARAŞ'ta, yolun karşısına geçmeye çalışırken, Ali Akdere'nin (25) otomobille çarptığı Mustafa Armut (89), ağır yaralandı.
İşhan - 06.11.2019
Yusufeli Barajı ve Yusufeli yeni yerleşim yeri değerlendirme toplantısı
Artvin'de Yusufeli ilçesinde inşası devam etmekte olan Yusufeli Barajı ve HES projesi ile Yusufeli Yeni Yerleşim Yeri inşasıyla ilgili genel değerlendirme toplantısı yapıldı.
İşhan - 22.10.2019
DHA YURT BÜLTENİ - 6
PKK/YPG'li teröristler Tel Abyad'ı köstebek yuvasına çevirmişBarış Pınarı Harekatı ile terör örgütü PKK/YPG'den arındırılan Suriye'nin Tel Abyad kentinde Türk Silahlı Kuvvetleri (TSK) ve Suriye Milli Ordusu (SMO) askerlerinin meskun mahal operasyonu devam ediyor.
123
title